Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

207 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 17:55:24

jest jeszcze wolne stanowisko w ZEC- wice ds techniznych, może mały quiz?

Nie wiem kto będzie:) w ZEC, mimo że znam tych z SLD i ich rodziny:).
Jaruś Łyczkowski :D?

#22 ~zxza~

~zxza~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 17:56:39

Zgaduje ...Konradek Kwiecien ???

#23 ~Aciddrinkers~

~Aciddrinkers~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 18:03:26

Nie wiem kto będzie:) w ZEC, mimo że znam tych z SLD i ich rodziny:).
Jaruś Łyczkowski :D?

jednomyślny wybór, możesz być kadrowym!

#24 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 21:37:27

Łyczkowski, Petrus, Sowula. To najbliższe moje typy na wolne stanowiska w mieście lub powiecie. A ciemny lud dalej kupuje tę powtórkę z historii.

#25 Astra

Astra

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 14 lipiec 2011 - 22:56:45

Łyczkowski, Petrus, Sowula. To najbliższe moje typy na wolne stanowiska w mieście lub powiecie. A ciemny lud dalej kupuje tę powtórkę z historii.

Podejrzewam, że jeszcze, to nie wszyscy chętni, na intratne posady. Ciekawe, gdzie jeszcze znajdą zatrudnienie wybrańcy, wybrańców narodu .

#26 ~MAY~

~MAY~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 07:15:16

Proszę Panów z CBA LUB CBŚ O ZAJĘCIE SIĘ NA POWAŻNIE PROBLEMEM STARACHOWIC BO JAK SAMI WSZYSCY WIDZIMY JAK PATOLOGIA BYŁA TAK NADAL JEST I NIC SIĘ Z TYM NIE ROBI .KWIECIEŃ W PODZIĘKOWANIU ZA WYBORY ZAŁATWIŁ STOŁEK DLA SYNKA KTÓRY NIE BYŁ ZA WYSOKO OCENIANY PRZEZ PRACOWNIKÓW JAKO KIEROWNIK ,NO ALE CO SIĘ NIE ROBI DLA ,,WOJTUSIA" JAK TO SYLWEK MÓWI
DO SWOJEGO KOLEGI Z METALOWCÓW,NASTĘPNY STOŁEK SZYKOWANY DLA SOWULI BO BIEDACZEK BEZ PRACY A WOJTEK PREZYDENT Z SYLWKIEM NIE POZWOLĄ ŻEBY STRACILI JEDEN GŁOS W RADZIE ZA, DUŻO TO BY KOSZTOWAŁO .I TAK MONZA PRZYKŁADY MNOŻYĆ
JAK SIĘ W STARACHOWICACH LEKKA RĘKA ROZDAJE STOŁKI POSADKI NP DLA ŻONY RADNYCH ,ZONA PREZESA ZECU DOSTAŁ STOŁECZEK W URZĘDZIE I OTO PRZYKŁAD JAK BERNATOWICZ SZASTA PUBLICZNYMI PIENIĘDZMI.PYTAM SIĘ GDZIE DO TEJ PORY BYŁ NIK,INNE SŁUŻBY
ŻE POZWOLILI NA TAK DUŻE ZADŁUŻENIE MIASTA I SZASTANIE SPOŁECZNYM DOBREM .MAM NADZIEJE ZE PO WIZYCIE CBA W STARACHOWICACH INNI TEŻ SIĘ ,ZAINTERESUJĄ CO SIĘ W TYM GRAJDOLE WYPRAWIA.

#27 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 19:42:08

Proszę Panów z CBA LUB CBŚ O ZAJĘCIE SIĘ NA POWAŻNIE PROBLEMEM STARACHOWIC BO JAK SAMI WSZYSCY WIDZIMY JAK PATOLOGIA BYŁA TAK NADAL JEST I NIC SIĘ Z TYM NIE ROBI .KWIECIEŃ W PODZIĘKOWANIU ZA WYBORY ZAŁATWIŁ STOŁEK DLA SYNKA KTÓRY NIE BYŁ ZA WYSOKO OCENIANY PRZEZ PRACOWNIKÓW JAKO KIEROWNIK ,NO ALE CO SIĘ NIE ROBI DLA ,,WOJTUSIA" JAK TO SYLWEK MÓWIDO SWOJEGO KOLEGI Z METALOWCÓW,NASTĘPNY STOŁEK SZYKOWANY DLA SOWULI BO BIEDACZEK BEZ PRACY A WOJTEK PREZYDENT Z SYLWKIEM NIE POZWOLĄ ŻEBY STRACILI JEDEN GŁOS W RADZIE ZA, DUŻO TO BY KOSZTOWAŁO .I TAK MONZA PRZYKŁADY MNOŻYĆ JAK SIĘ W STARACHOWICACH LEKKA RĘKA ROZDAJE STOŁKI POSADKI NP DLA ŻONY RADNYCH ,ZONA PREZESA ZECU DOSTAŁ STOŁECZEK W URZĘDZIE I OTO PRZYKŁAD JAK BERNATOWICZ SZASTA PUBLICZNYMI PIENIĘDZMI.PYTAM SIĘ GDZIE DO TEJ PORY BYŁ NIK,INNE SŁUŻBY ŻE POZWOLILI NA TAK DUŻE ZADŁUŻENIE MIASTA I SZASTANIE SPOŁECZNYM DOBREM .MAM NADZIEJE ZE PO WIZYCIE CBA W STARACHOWICACH INNI TEŻ SIĘ ,ZAINTERESUJĄ CO SIĘ W TYM GRAJDOLE WYPRAWIA.

W pełni podzielam Twoje obawy i poglądy , jednak życie to nie bajka, i nie łudź się , że jednym wpisem na forum , lub indywidualnym sygnałem jesteś w stanie coś zwojować .Nawet w takich instytucjach jak CBA i CBŚ ludzie dostają posady w różnych "dziwnych" konkursach zwanych rekrutacjami.W naszym społeczeństwie niestety tak już jest ,że poplecznictwo jest traktowane z przymrużeniem oka , i nikt zbytnio nie nie bierze tego do serca. Dla porównania proponuję przeanalizować wszystkie, słynne afery w których problem ten był poruszany i jakoś nie został rozwinięty do rangi podstawy oskarżenia. Niestety nasze społeczeństwo dzieli się na tych którzy maja pracować i za*******lać , oraz na tych którzy są od zarządzania i zasiadania na stołkach.
Jedyne co nam pozostaje , to większy rozsądek przy kolejnych wyborach. ;)

#28 ~yadzia~

~yadzia~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 20:51:41

brakuje jeszcze stanowisk dla rodzinki tempszej nie nadajacej sie na stolki , to ci co dostaja prace na stanowiskach zwyklych pracownikow pensyjke troche wieksza od innych i wysilac sie nie musza zajmuja sie tylko donoszeniem . ten gatunek jest najgorszy bo prace musial straci ktos zeby matolek mial zatrudnienie a robota na innych rozdzelona

#29 ~agatka~

~agatka~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 21:23:06

Straciło pracę trzy młode osoby.
Znam dwie z nich osobiście i podobno żadna z nich jeszcze nic nie znalazła pracy.
Czy znali się na tym co robili nie mi to oceniać. Ale każde z nich wykształcenie posiadało ( wyższe)

#30 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 21:43:28

a morze petrus sie pochwali swojimi wyczynami na magazynie w PKC wtedy jeszce na manie ???

#31 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 22:57:10

jednomyślny wybór, możesz być kadrowym!

Byłem kiedyś kadrowym :D.

#32 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 23:00:39

Podejrzewam, że jeszcze, to nie wszyscy chętni, na intratne posady. Ciekawe, gdzie jeszcze znajdą zatrudnienie wybrańcy, wybrańców narodu .

Ja chcę do Wodociągów :D:D.
Tam po wyjściu z więzienia pracował starosta Sławek , jako specjalista od wdrażania certyfikatu ISO, pensja 2500 miesięcznie, pracodawca: Jaruś Łyczkowski :D.
A co z Robkiem Sowulą:D?

#33 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 23:02:43

W pełni podzielam Twoje obawy i poglądy , jednak życie to nie bajka, i nie łudź się , że jednym wpisem na forum , lub indywidualnym sygnałem jesteś w stanie coś zwojować .Nawet w takich instytucjach jak CBA i CBŚ ludzie dostają posady w różnych "dziwnych" konkursach zwanych rekrutacjami.W naszym społeczeństwie niestety tak już jest ,że poplecznictwo jest traktowane z przymrużeniem oka , i nikt zbytnio nie nie bierze tego do serca. Dla porównania proponuję przeanalizować wszystkie, słynne afery w których problem ten był poruszany i jakoś nie został rozwinięty do rangi podstawy oskarżenia. Niestety nasze społeczeństwo dzieli się na tych którzy maja pracować i za*******lać , oraz na tych którzy są od zarządzania i zasiadania na stołkach.

Wicepremier Pawlak powiedział, że pchanie na stanowiska pracy znajomych i rodziny to polska przypadłość, wręcz norma , więc nie powinien nikt się czepiać :D.

#34 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 11:49:32

Jaki większy rozsądek przy następnych wyborach :)?
A która partia czy ekipa nie prowadzi prorodzinnej czy propartyjnej polityki kadrowej :D?
Wymieńcie mi jedną :D.

#35 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 11:51:41

Uczciwy podział: jeden pracuje, drugi zarabia :D hahaha.
W CBA :)? Jakoś tak dziwnie w kierownictwie tej instytucji do niedawna zasiadały same przydupasy PIS, nawet szef CBA Kamiński teraz do Sejmu startuje z PIS :D.

#36 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 15:33:27

Dwa tygodnie temu Gazeta Wyborcza w dodatku sobotnio-niedzielnym WYSOKIE OBCASY, opisuje procedery i zachowania kadry kierowniczej z PKC, w jednym z zamieszczonych artykułów.
BYDLĘTA!

#37 ~wieś~

~wieś~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 16:01:11

Kabaret w MZK ???
To jest dopiero kabaret:

http://datemort.eu/bbc/index.html

#38 ~Tomeczek~

~Tomeczek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 16:03:21

Dwa tygodnie temu Gazeta Wyborcza w dodatku sobotnio-niedzielnym WYSOKIE OBCASY, opisuje procedery i zachowania kadry kierowniczej z PKC, w jednym z zamieszczonych artykułów.
BYDLĘTA!

"Murzyn i kobieta w jednym" - artykuł w Wysokich Obcasach o starachowickim PKC :/:/.
Kobieta zmarła na udar, a druga poroniła w ciąży:(:(.
Jak to możliwe, skoro kierownicy tam bywają tak dobrzy, profesjonalni, uczciwi, doświadczeni, wykształceni i kompetentni jak niedawny kierownik w PKC, magister nauk politycznych i syn działacza SLD oraz Związku Zawodowego Metalowcy :) Wojciecha Petrusa Michał Petrus - obecnie specjalista ds. technicznych w MZK :D:D hahaha?

#39 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 16:38:59

"Murzyn i kobieta w jednym" - artykuł w Wysokich Obcasach o starachowickim PKC :/:/.Kobieta zmarła na udar, a druga poroniła w ciąży:(:(.Jak to możliwe, skoro kierownicy tam bywają tak dobrzy, profesjonalni, uczciwi, doświadczeni, wykształceni i kompetentni jak niedawny kierownik w PKC, magister nauk politycznych i syn działacza SLD oraz Związku Zawodowego Metalowcy :) Wojciecha Petrusa Michał Petrus - obecnie specjalista ds. technicznych w MZK :D:D hahaha?

Dokładnie Tomeczek, dokładnie.
Dziwi tylko to,że postępowanie tzw."kadry" w PKC, tak jest odmienne od ideałów równości i szacunku dla drugiego człowieka, głoszonych przez związki zawodowe.
Czyżby syn miał odmienny światopogląd niż ojciec ? ;)

#40 ~Tomeczek~

~Tomeczek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 17:00:00

Dokładnie Tomeczek, dokładnie.
Dziwi tylko to,że postępowanie tzw."kadry" w PKC, tak jest odmienne od ideałów równości i szacunku dla drugiego człowieka, głoszonych przez związki zawodowe.
Czyżby syn miał odmienny światopogląd niż ojciec ? ;)

Tu nie chodzi o żaden światopogląd, ani o dobro pracowników czy mieszkańców :D:D.
Tu chodzi o fotele, stołki, stołeczki, taborety i zydelki :D.
Specjalnie stworzyłem taki podział, żeby podkreślić, iż czy to jest rada nadzorcza państwowej czy komunalnej spółki, czy zarząd, czy stanowisko wiceprezydenta, kierownika lub dyrektora, ewentualnie wyższe stanowisko samodzielne lub specjalistyczne oraz czy jest to 100 tysiecy, 50, 12, 8 tysięcy czy 4 tysiące to wszystko rozbija się o podział stanowisk pracy i pieniędzy, metody i zagrywki zdobycia tego będą coraz lepsze, bo pracy jest mało :(:(:( i dostaną ją nieliczni.
W kwestii Petrusa seniora (ojca Michała Petrusa): Jego robota w MAN oraz pozycja w związku zawodowym faktycznie jest warta około 6-7 tysięcy złotych miesięcznie, jakie on zarabia :P:)?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych