Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

299 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~relacjo na zywo~

~relacjo na zywo~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:45:01

Wiesiek, sybciej, bo nam wiesok zabioro! Ale sie pchajo, to muso być same miastowe! U nos na wsi to na polu nie ma sie po co tak rozpychoć. Co, sołtys tez psyjechoł? A to wypchoj dziada z kulejki, bo to taki burok, jak twój śwagier! Stawio sie? No to za jaja go, albo kopa w kroce, co to, ja mom cie łucyć??? Ło ludzie kłochane, nie dosyć, ze takiego głupola zabrołek ze sobo, to jesce sie toto nie umi zachowoć! Na drugi roz, to cie wezme na rozzucanie łobornika, a nie do hiperchama!

#42 ~sąsiad TESCO~

~sąsiad TESCO~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:49:06

Panie Prezydencie - ta część miasta została sparaliżowana, okoliczne osiedlowe parkingi zablokowały samochody z prowincji, jako mieszkaniec Bocianka czuję się dziś zagrożony, wlaściciele TESCO i służby poszly na handel a nie za bezpieczeństwem. Totalna porażka. CENTRUM KULTURY KIELC - "rabatowe wieszaki" z odzieżą ktora się nie sprzedaje, zrobiły swoje. Głupi lud kupił to. Tak oto hipokryzja z ambon kościelnych zadzialała na biedny intelektualnie lud świętokrzyski.

#43 ~Lajkonik~

~Lajkonik~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:50:54

Wstyd!!!
Żenujące są zarówno te wszyskie wpisy na forum, jak i obrazki (dantejskich scen) z otwarcia nowej galerii. Na zachodzie też tak szturmują sklepy, ale przynajmniej mozna kupić cos fajnego,na prawdziwej wyprzedaży. Zazdroszcze tylko właścicielowi tego biznesu, bo - jak widać - bedzie sie kręcił.
Dodam jeszcze, że dyskutowanie na forum mało ambitnej gazety o wyższości rejestracji TK nad tymi TKI jest w najwyższym stopniu upokarzające inteletualnie i autorzy tych wpisów , szczycacy się mało nobilitującym kieleckim urodzeniem, powinni chwilę się zastanowić nad sobą.

#44 ~Jedrzejów~

~Jedrzejów~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:51:33

Chamy przecież tam już warowały od 6.30 jak do pracy jechałem. Oczywiście wszystko TKI TKN TOS TJE itd itd. A chamice tak odje.... jak na impreze w remizie. Niezle tam jest.

Cham deb***u to jest z Ciebie... Chyba jechałeś do darmowej kawiarenki internetowej żeby przeczytać echo w internecie, bo przecież internetu ani gazety nie masz w domu --- burak jeden z kielc

#45 ~ŚLV~

~ŚLV~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:51:38

Kielce? Moge sie założyć ze co drugi samochód to TKI, TSK ,TOS ...

No i co z tego że TSK czy TKN? W Warszawie też mają polewke jak zobaczą samochód TK, zresztą ja też jak widze jak jedzie po stolicy i co wyprawia! 30 lat mieszkałem w Kielcach (Herby/Ślichowice) a teraz mieszkam pod Skarżyskiem i teraz wiem co to życie na wsi. Ceny mieszkań w Kielcach są z kosmosu więc nie ma się co dziwić że ludzie uciekają do pobliskich gmin i miejscowości. Kilka dni temu byłem w Gdańsku i co widziałem - reklamy nowych mieszkań od 4200zł/m2. A gdzie Trójmiasto do Kielc?!?!?! Jeszcze pare lat i Kielce będą mieć 150 tys mieszkańców z taką polityką mieszkaniową. .

Także nie śmiej sie z innej rejestracji bo niedługo będziesz ją wychwalał jak ci przyjdzie mieszkać pod Kielcami;)

#46 ~Zapaska~

~Zapaska~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:57:29

Wstyd!!!Żenujące są zarówno te wszyskie wpisy na forum, jak i obrazki (dantejskich scen) z otwarcia nowej galerii. Na zachodzie też tak szturmują sklepy, ale przynajmniej mozna kupić cos fajnego,na prawdziwej wyprzedaży. Zazdroszcze tylko właścicielowi tego biznesu, bo - jak widać - bedzie sie kręcił.Dodam jeszcze, że dyskutowanie na forum mało ambitnej gazety o wyższości rejestracji TK nad tymi TKI jest w najwyższym stopniu upokarzające inteletualnie i autorzy tych wpisów , szczycacy się mało nobilitującym kieleckim urodzeniem, powinni chwilę się zastanowić nad sobą.

popieram Krakusa...

#47 ~WaWa~

~WaWa~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:58:39

Kieleckie Buraki ! Gorsze od powiatowych !

#48 ~wojcio~

~wojcio~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:59:19

Żal wam że siedzicie w pracy, zamiast w galerii? To się weźcie do roboty, zamiast siedzieć na necie

#49 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 08:59:43

Bydło na Start.... Współczesne Centrum Kultury polskiej społeczności. Na zachodzie większość tego typu inwestycji zostaje zamykana z braku zainteresowania klientów. U nas to jest centrum rozrywki. Co za kraj..

A byłeś za granicą wogóle?

#50 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:02:17

No i co z tego że TSK czy TKN? W Warszawie też mają polewke jak zobaczą samochód TK, zresztą ja też jak widze jak jedzie po stolicy i co wyprawia! 30 lat mieszkałem w Kielcach (Herby/Ślichowice) a teraz mieszkam pod Skarżyskiem i teraz wiem co to życie na wsi. Ceny mieszkań w Kielcach są z kosmosu więc nie ma się co dziwić że ludzie uciekają do pobliskich gmin i miejscowości. Kilka dni temu byłem w Gdańsku i co widziałem - reklamy nowych mieszkań od 4200zł/m2. A gdzie Trójmiasto do Kielc?!?!?! Jeszcze pare lat i Kielce będą mieć 150 tys mieszkańców z taką polityką mieszkaniową. .

Także nie śmiej sie z innej rejestracji bo niedługo będziesz ją wychwalał jak ci przyjdzie mieszkać pod Kielcami;)

Jak się chamy ze wsi nauczą parkować prosto to przestanę się śmiać...

#51 ~Tyrion Lanister~

~Tyrion Lanister~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:03:09

Kolego, masz sporo racji ale dawanie warszafki jako przykładu to trochę przegięcie. Poznań, Wrocław, Gdańsk to rozumiem ale stolyca jest taka jaki nasz kraj niestety. Spadam bo mi się kredyt w kafejce skończył.

#52 ~MC~

~MC~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:03:26

Skończcie z tymi dziwnymi ANONIMOWYMI wpisami ... tylko o waszym poziomie świadczą te wpisy, żenujące!.

... Niech sobie robi zakupy kto chce, i o której chce i w jakiej tylko chce Galerii.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:04:01

popieram Krakusa...

ja też popieram - ludzie tu mają problemy ze sobą

#54 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:04:24

a może by tak napisali w jakim mieście to otwarcie

#55 ~saffsf~

~saffsf~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:07:33

dzikusy...sklepow nie widzieli...takie akcje pokazuja jak ludzie potrafia byc durni i dzicy...pier**ole ta galerie..pojde sobie za pare dni jak bydlo wyczysci swoje portfele i zniknie;)

#56 ~.....~

~.....~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:08:40

idę kupę zrobić...

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:10:19

nie rozumiem tej nienawiści i porównywania TKI do TK. Mieszkałem Kielcach, Radomiu , Warszawie a teraz pod Kielcami i jakoś nigdzie nikt nie miał problemu z pochodzenia mojego czy innych. Wydaje mi się że to tylko niewielki odsetek "dziwaków" który siedzi na necie i się nudzi

#58 ~ja to ja~

~ja to ja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:15:07

hahahaha wiedzialam, ze tak bedzie, jade po spozywke do Reala ;-D

#59 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:19:05

Wstyd!!!
Żenujące są zarówno te wszyskie wpisy na forum, jak i obrazki (dantejskich scen) z otwarcia nowej galerii. Na zachodzie też tak szturmują sklepy, ale przynajmniej mozna kupić cos fajnego,na prawdziwej wyprzedaży. Zazdroszcze tylko właścicielowi tego biznesu, bo - jak widać - bedzie sie kręcił.
Dodam jeszcze, że dyskutowanie na forum mało ambitnej gazety o wyższości rejestracji TK nad tymi TKI jest w najwyższym stopniu upokarzające inteletualnie i autorzy tych wpisów , szczycacy się mało nobilitującym kieleckim urodzeniem, powinni chwilę się zastanowić nad sobą.

Z grubsza się z Tobą zgadzam, tylko mam dwa pytania:
- Czemuż to kieleckie urodzenie jest, Twoim zdaniem, mało nobilitujące? I co robisz na forum tej mało ambitnej gazety??

#60 ~Sawa~

~Sawa~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:20:11

Kieleckie Buraki ! Gorsze od powiatowych !

na Ostrobramskiej jak byla promocja w Media też był horror, kilka lat temu, powoli ludzie przywykną...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych