Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

97 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~88888~

~88888~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:53:21

tak to jest, jak w klubie każde stanowisko zajmują amatorzy nie mający żadnego pojęcia a tym bardziej doświadczenia w tym jak obracać się w specyficznym środowisku pilkarskim? a dlaczego nikt nie chce zainwestować w "podobno" jeden z bardziej poukładanych klubów w tym kraju ??? kogoś kto jest stąd i choć trochę interesuje się naszą drużyną myślę że to nie dziwi!!! ludzi jakich się tu dobiera, zatrudnia i dość dobrze opłaca (nie mam na myśli nowego trenera z nikąd...)a przy tym absolutnie nie rozlicza z przeważnie żle wykonanej pracy - skandal!

#42 ~Koroniarz~

~Koroniarz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:56:00

Zobaczymy co wykombinuje. Na pewno ambicji mu nie brakuje.

#43 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:58:27

Dołączona grafika

„Może Wyborczą też Tusk zakaże, gdy gazetami zasłonimy twarze”

– oprawę pod takim hasłem zaprezentowali kibice Stali Gorzów w czasie żużlowego meczu z Apatorem Toruń. Cały sektor zasłonił twarze gazetami, a potem zgniótł je i stoczył bitwę na gazetowe kule.

:D

#44 ~SYLIKON~

~SYLIKON~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:09:10

Lechu witaj w krainie latajacych siekier.bedzie wkupne bedziesz naszym scyzorem

#45 ~KoronaMKS~

~KoronaMKS~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:10:37

To wszystko jest bajecznie proste!!

Zatrudnienie nawet najlepszego trenera nic by nie dało w połączeniu z naszym pseudo zarządem!!

A o co chodzi ? chodzi o kasę a dokładnie wygodne stołki!

Jeżeli zatrudniony został by dobry trener a Korona dalej nie odnosiła by sukcesów było by to równo znaczne z lecącymi stołkami w klubie! Gdyż ciężko było by podważyć kompetencje dobrego trenera a na pewno nie obeszło by się to bez echa!
Zatrudniając podwórkowego trenera gdy Korona i tak nie będzie wygrywać po pół roku poleci TRENER!
A pseudo działacze nadal będą piastować wygodne dobrze opłacane klubowe (miastowe) stołki!

Tu jest pies pogrzebany!!

Jedyny sposób to pozbawić tych deb***i kaski czyli nie chodzić na mecze!!

#46 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:11:20

KORONA spada na DNO !!!!

#47 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:15:24

Początek końca Korony - moja teściowa byłaby lepsza- ma miejsze oczekiwania finansowe .
Pseudodziałacze , prezydencie Kielc - co wy robicie? Opamiętajcie się . Ratować klub , szkoda że wybory samorządowe za 3 lata - rozliczymy .

#48 ~lobo~

~lobo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:23:21

Lubawski zamiast dać pieniadze na Korone to szykuje kasę na wybory dla PO, dla tych nieudaczników co nic nie robią

#49 ~kibic korony~

~kibic korony~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:32:54

NO WIEC STAŁO SIE SEZON 2011/2012 OSTATNIM SEZONEM W EKSTRAKLASIE(CHYBA ZE ZDARZY SIE CUD) POPIERAM WSZYSTKICH KTÓRZY TWIERDZA ZE TO ZARZAD JEST DO ZWOLNIENIA,TO CO ONI WYPRAWIAJA TO SIE W GŁOWIE NIE MIESCI A ZE LUBAWSKI NA TO POZWALA TO TEZ POWINIEN PONIESC KONSEKWENCJE I MAM NADZIEJE ZE W NASTEPNYCH WYBORACH NIKT NIE BEDZIE NA NIEGO GŁOSOWAŁ(JA NA SZCZESCIE NIGDY NA NIEGO NIE GŁOSOWAŁEM I TERAZ WIEM ZE DOBRZE ROBIŁEM) TRZEBA WIERZYC W CUDA I MODLIC SIE ZEBY KORONA SIE UTRZYMAŁA W EKSTRAKLASIE BO Z TRENEREM Z 2 LIGI I PIŁKARZAMI Z 2,3,4 LIGI NIC NIE UGRAMY!!
ZAL!!!ZAL!!!ZAL!!!

#50 ~beo~

~beo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:44:02

obecny trener Korony : Leszek Ojrzyński , w poprzednich klubach mial pseudonim "LeO" :D

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:44:30

To juz jes koniec, nie ma juz nic....

#52 ~kielce j.s~

~kielce j.s~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:50:50

,,ZENADA,ZENADA,ZENADA,, ,,ZARAZD DO DYMISJI,WSZYSCY NA BRUK,PODWORKOWI NIEUDACZNICY,TO SABOTAZ,SAMOBOJSTWO W BIALY DZIEN,, PROPONUJE DO KORONY SKIEROWAC NIK. A MY WSZYSCY KIBICE NIE PISZMY TYCH SMIESZNYCH KOMENTARZY TYLKO WRESZCIE PODNIESMY CZOLA I RUSZMY POD TEN KLUBIK,, RATUJMY KORONE,,POKI CZAS.DOSC PISANIA KOMENTARZY,PRZEJDZMY DO REALI,BO DOSC TEGO NIEUDACZNICTWA TYCH SMIESZNYCH DZIALACZY,JAK NIE PIJAK W ZARZADZIE TO NIEUDACZNIK.JAKI ZARZAD TAKI TRENER. ,,BOJKOT,, WITUM NIEUFNOSCI DLA TYCH BARANOW

#53 ~KKK~

~KKK~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:51:40

Ludzie trzeba nie kupować karnetów niech sami sobie chodza ogladac te mecze prezes i spółka!!!!

#54 ~KIBIC !!~

~KIBIC !!~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:56:35

To juz jest koniec nie ma juz NIC!! To co wyprawia ten Zarzad to poprostu przechodzi ludzkie pojecie!! To bedzie chyba nasz ostatni sezon w ekstraklasie!! Juz nie chodzi o tego trenera bo SASAL tez byl z nizszej LIGI ale cos zadzialala a ze pozniej nie poszlo swoja droga.... Ale jak oni sie zaczynaja pozbywac takich pilkarzy jak NIEDZIELAN STANO CZY HERNANI no bo nie ma pieniedzy to z czym wogole do ludzi.... Nie chcem byc zlym prorokiem ale jak sie nie znajdzie jakis wlasciciel tego klubu to bedzie naprawde ciezko... Bo za wymieniona trojka pojda dalej inni.... SZKODA KORONY ale jej przyszlosc w ekstraklasie jest juz bardzo malutka .;/ SZKODA

#55 ~SPRAWIEDLIWY MECENAS~

~SPRAWIEDLIWY MECENAS~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 15:58:01

NIE WIEM JAKA SWINIA BYC TRZEBA BY Z GLOSEM KIBICOW SIE NIE LICZYC,ZARZAD KLUBU KORONA DO ROZWIAZANIA NATYCHMIAST,OD PREZESA DO SPRZATACZKI.DOSC TYH UKLADOW I ZATRUDNIANIA SWYCH LUDZI W KLUBIE,KTORZY TAK NAPRAWDE GOWNO UMIEJA,A NA PILCE TAK SIE ZNAJA JAK JA NA HODOWLI BURAKOW CUKROWYCH.

#56 ~dejan~

~dejan~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:04:00

ciekawi jakimi kryteriami wybieraja nowych trenerów!! jakiś gorol z sosnowca ma trenowac porządny klub jakim jest KORONA KIELCE. i jeszcze NIEDZIELANA sprzedadzą i wezma na pensje. niech od siebie odejma i dadza mu na wypłate.

#57 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:04:28

Trener z drugiej ligi no to są jakieś kpiny !!!!!!

#58 ~dejan~

~dejan~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:08:08

proponuje zrobi tak jak u braci po szalu czyli w STALI MIELEC. przejąc klub i tyle!!

#59 ~mark~

~mark~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:12:01

To jest "trener", który ma wszystkie cechy potrzebne do sprawowania funkcji trenera Korony
1.SUKCESY, 2.UZNANIE KIBICÓW, 3.UZNANIE ZAWODNIKÓW, 4.CHARYZMĘ, 5...... Brawo Panie (że tak napiszę zza przeproszeniem) Prezesie .

#60 ~Huub Stevens~

~Huub Stevens~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:22:53

To jakaś Kpina, zarząd rozkrada nasz klub a my na to wszystko patrzymy i nie reagujemy... Jeśli nie znajdziemy sponsora, to koniec z Ekstraklasą a boje się, że z takimi grajkami z ME możemy się nie utrzymać nawet w Pierwszej Lidze! Może jakieś protesty i manifestacje są w stanie zapobiec takiej żenadzie?....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych