Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

97 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~żal d... ściska~

~żal d... ściska~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 13:57:16

Czy to jest celowe działanie ku rozkładowi Korony?? Przecież ten zarząd jest chory na głowę!!! tacy nieodpowiedzialni ludzie powinni wylecieć już dawno. Skoro taki trener to wiadomo już że nowym właścicielem klubu będzie stary właściciel Miasto!!! A w klubie zostaną zawodnicy z młodej ekstraklasy... .

#22 ~fiks~

~fiks~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:00:39

Czy to jest celowe działanie ku rozkładowi Korony?? Przecież ten zarząd jest chory na głowę!!! tacy nieodpowiedzialni ludzie powinni wylecieć już dawno. Skoro taki trener to wiadomo już że nowym właścicielem klubu będzie stary właściciel Miasto!!! A w klubie zostaną zawodnicy z młodej ekstraklasy... .

co jest!!!! czy jest klub?? prezesa czy nas?? to z naszych podatkow puki co jest utrzymywany!!!
wiec my mamy do niego takiesamo prawo!!!
pozbadzmy sie tych patalachow!!! tak dluzej nie moze byc wszystko ukrywane zatajane!!! nalezy zebranie jakies zrobic kibicow gdzie sa ci wielcy krzykacze z mlynu teraz cicho siedzimy!!!! wlaczym o to co kochamy!!!

#23 ~88888~

~88888~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:02:18

jaki prezes, taki trener !

#24 ~fiks~

~fiks~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:03:34

jaki prezes, taki trener !

zrobmy cos z tym!!

#25 ~sztachu~

~sztachu~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:05:06

Bardzo gratuluje panu prezesowi zatrudnienia ''fantastycznego'' trenera gratulacje! Przed nami pierwsza liga panowie, spadek i tyle. Kolejny trener który przychodzi do klub po nowe bmw. A stano, niedzielan, hernani niech lepiej uciekają do jakiegoś innego, profesjonalnego klubu, bo u nas kompletna amatorka...Brawo panie Chojnowski brawo!

#26 ~Kumacz~

~Kumacz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:08:31

a Wlodzio Gąsior wraca do "szlolenia" grup mlodziezowych, ktore pod jego wodza w tym sezonie przegraly wszystko :) (ME ostatnie miejsce, juniorzy porazki z KSZO) ehhh

#27 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:09:15

ZAL!! to juz mozemy sie pozegnac z ekstraklasa!!! jestem pewny ze sobie nie poradzi!!! Ulatowki na trenera!!!! pewnie po pierwszysch 5 kolejkach bedzie zmiana trenera... a sponsora nie bezdie bo jak sprowadzamy II ligowego trenera czyli nie bedzie sponsora i Korona bedzie walczyc o utrzymanie!! zaje...

#28 ~kielczanin23~

~kielczanin23~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:13:06

Jaka niepiękna katastrofa. To naprawdę koniec Korony. Przykre, bardzo przykre!!!
I tyle na temat trenera, prezesa, zarządu i właściciela klubu.
Jaka niepiękna katastrofa Korony.

#29 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:19:41

Chlopaki moze warto dac mu szanse, kazdy trener kiedys zaczynal od niczego. Sam nie wiem, moze jak dadza mu normalnego asystenta i zmienia dyrektora sportowego, do tego nowy sponsor i moze to jakos to poukladaja.

#30 ~ty~

~ty~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:21:32

To juz koniec Korony niestety ! tylko po co ta sciema z tymi inwestorami sponsorami jak i tak bylo wszystko wiadomo ! Lubawski 2 kadencja dzieki kibicom Korony!

#31 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:32:50

Żegnaj ekstraklaso..

Bójcie się chamy do III ligi wracamy !!!

Tak właśnie kończą wszystkie kluby na garnuszku lokalnych władz!!

Podręcznikowy przykład niszczenia klubu :D

#32 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:32:53

To juz koniec Korony niestety ! tylko po co ta sciema z tymi inwestorami sponsorami jak i tak bylo wszystko wiadomo ! Lubawski 2 kadencja dzieki kibicom Korony!

#33 El_Fuego

El_Fuego

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 589 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:35:09

Chlopaki moze warto dac mu szanse, kazdy trener kiedys zaczynal od niczego. Sam nie wiem, moze jak dadza mu normalnego asystenta i zmienia dyrektora sportowego, do tego nowy sponsor i moze to jakos to poukladaja.

Z 2 ligi do Ekstraklasy? To musi być talent trenerski na skale Villasa Boas'a! Tym posunięciem widać ze żaden sponsor nie przyjdzie, bo niby po co by tego anonima zatrudniali? Na pare dni ?

Użytkownik El_Fuego edytował ten post 09 czerwiec 2011 - 14:42:32

#34 ~Jurry~

~Jurry~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:36:48

Do wszystkich co pisza aby dac mu szanse :

Szanse to on miał sie wykazania w tym sezonie w Zagłębiu Sosnowiec gdzie mial bardzo dobry skład jak na II lige i budzet i z tej szansy nie skorzystał bo nie wywalczył awansu Sosnowiczanom ( a wystarczylo zajac nawet 2 miejsce w tej lidze)

Wiec nie widze nadzieji aby dac mu szanse "a moze sie uda" na Koronie bo mozemy obudzic sie w 1 lidze.

PS. Zarzad do dymisji.

#35 troll

troll

Hrabia

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:40:07

widać jakim ekspertem jest Bob Budowniczy i jakich ekspertów zatrudnił w klubie. Cytat z forum Korony:
"Klub jest zarządzany przez urzędnika/blogera, wuefiste przeglądającego yotube i eksperta od wyklejania autobusów. Po zatrudnieniu człowieka znikąd mamy pewność że nikt nie kupi akcji".

Cała prawda o "fachowcach" Lubawskiego.

#36 ~fan~

~fan~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:41:01

Nie ma co płakać a może się to okazac strzałem w 10!
Przynajmniej będzie miał ambicje żeby cos osiągnąć a nie jak te stare pryki z ekstraklasy
co zmieniają kluby jak rekawiczki!

Powodzenia trenerze!

#37 ~wrr~

~wrr~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:44:09

Kilka wpisów z forum Zagłębia:
1. Tam w tych Kielcach są aż tacy pop.....ni
2. Natomiast cieszmy się, że odejściem Mórinjo. Jestem ciekaw czy bedzie odpier...ł taką taktyczną manianę jak u nas. Jesli tak, to kieleccy będą mieli niezły pasztet. Ale to ich problem.Swoją drogą , niech mi ktoś wytłumaczy to, że tak słaby trener, "przeskakuje" z cienkiej obecniej 3-ligowej drużyny do extraklasowego klub. Ktoś gościa promuje czy co ? Moze Kozielski kupi Koronę, bo jest na sprzedaż ? To przekracz moje horyzonty myślowe.
3. powiem tak, ufffff - teraz niech sie z nim w Kielcach męczą.
Facet skończył AWF w Wa-wie, skąd pewnie posiada dobrych znajomych, którzy polecili go Kielczanom.
Innego wyjscia nie widze, bo facet jest naprawde słabym trenerem.

#38 ~Jurry~

~Jurry~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:44:38

Przynajmniej będzie miał ambicje żeby cos osiągnąć a nie jak te stare pryki z ekstraklasy

Powodzenia trenerze!

Ambicje to on juz w tym sezonie mial, ze schrzanił awans ZS do 1 ligi, mimo mocnego sportowego składu.

#39 ~:((((~

~:((((~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:46:18

:angry: I jak widze od dzis jestesmy w II-ej lidze :( .To nas te lajzy "ugotowaly na twardo".Koniec klubu,koniec Korony :( a Wojteczek w Toskanii opala sie zadowolony :angry: .KONIEC.

#40 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 14:47:49

Powodzenia trenerze!

Chyba w ostatnim czasie w bardzo słoneczny dzień bardzo mocna uderzyłeś się w głowę a teraz majaczysz..

To koniec Korony w ekstraklasie!!

Musimy doprowadzić do dymisji tych popaprańców z zarządu !!

Nie dość że ostatnio za ziewnięcie można było dostać zakaz a teraz to !!

W nosie ich mam sam sobie daje zakaz i na mecze nie chodzę!! ANI ZŁOTÓWKI NIE DAM TYM NIEKOMPETENTNYM (tutaj cenzura)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych