Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziś gotuję rosół.

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:53:40

Na drugie schabowy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:56:59

To gotuj frajerzyno na tych śmieciach z kurczaka

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:20:04

Na drugie schabowy.

Wpis kretyna który zawala koneckie forum deb***nymi uwagami.Ponieważ w głowie ma to co ludzie robią do sedesu jego kolejne tematy są takie jakie są.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:23:12

Jesteś super, podoba mi się Twoje poczucie humoru.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:31:18

Na swoich jajcach sobie ten rosół ugotuj, śmieciarzu. I wypier...z forum. Wszyscy mają nadzieję, że ci zaszkodzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:53:32

Gratuluje intelektu przedmowca jestescie wszami lonowymi :D wasz poziom dyskusij jest sciekiem zadnych sensownych argumrntow popartych prawda jedynie belkot intelektualnych ameb.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 13:31:10

Gratuluje intelektu przedmowca jestescie wszami lonowymi :D wasz poziom dyskusij jest sciekiem zadnych sensownych argumrntow popartych prawda jedynie belkot intelektualnych ameb.

Zaproponuje ci kretynie kolejne tematy które możesz otworzyć na forum i sam ze sobą dyskutować.

-Mamusia mi ugotowała bigos,oj będzie się działo pod kołderką w nocy,co o tym sądzicie?

-Który konecki zabytek należy wpisać na listę światowego dziedzictwa UNESCO,jakie macie zdanie?

-Wstałem i swędzi mnie d***,czy czeka mnie spotkanie z patrolem policji?

-Czy atak irańskich dronów na rafinerią w arabii saudyjskiej wpłynie na cenę ropy na stacji benzynowej w Końskich?jakie jest wasze zdanie?

-Pani w przedszkolu nazywała mnie ofiarą dziurawego durexa,czy waszym zdaniem miała rację?

-itp

-itd

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:10:23

Od

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:17:19

wreszcie jedna z ameb zostala pobudzona do napisania czegos co swiadczy o tym ,ze umie czytac i IQ max 110.W tym przypadku nazywanie mnie kretynem jest niestosowne.Idzmy dalej niestety jestem celowo umieszczony w tym specyficznym srodowisku po pierwsze nie lubie bigosu ,po drugie mieszkam sam od trzech lat ,po czwarte moi rodzice sie dla mnie poswiecili wiem co to milosc gdy Twoi wpoili Ci nienawisc byc moze jestes ofiara stosunku na wiejskie dyskotece.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:25:02

Nie pisze tych idiotycznych tematoe tematow czasami napisze trzy komentarze pod rzad ,czasami sa glupie lub agresywne ,ale to przez chaterboxy niedoinformowany informatorze nadjezdzajacego patrolu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:28:16

wreszcie jedna z ameb zostala pobudzona do napisania czegos co swiadczy o tym ,ze umie czytac i IQ max 110.W tym przypadku nazywanie mnie kretynem jest niestosowne.Idzmy dalej niestety jestem celowo umieszczony w tym specyficznym srodowisku po pierwsze nie lubie bigosu ,po drugie mieszkam sam od trzech lat ,po czwarte moi rodzice sie dla mnie poswiecili wiem co to milosc gdy Twoi wpoili Ci nienawisc byc moze jestes ofiara stosunku na wiejskie dyskotece.

Mieszkasz sam bo nawet ryby by zdechły w towarzystwie takiego kretyna jak ty.Twoim rodzicom współczuję-patrzeć na deb***ne dziecko to prawdziwa katorga.Nie wiem jak się poświęcali rodzice  wiem natomiast że nauczyciele traktowali cię kretynie pobłażliwie,stąd twoje ogromne kłopoty z ortografią logika itp.Jeśli ja jestem konsekwencją stosunku na wiejskiej dyskotece to ty jesteś fenomenem-żywym dowodem na to że stosunek analny doprowadził do poczęcia dziecka,co prawda kretyna ale zawsze.

Czytając twoje kolejne wpisy zaczynam tęsknić za czasami komuny-w tamtych czasach pan dzielnicowy przy pomocy służbowej pałki i wspomagając się subtelnymi kopami na twoje poślady przekonałby nawet takiego deb***a jak ty żeby ograniczał swoja aktywność na forum.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:57:47

Nie raczej ,chce byc niezalezny samodzielny mieszkanie dziele z dwoma osobami.Ne wiesz co to chaterbox ?masz strasznie ograniczony umysl ,ale no cuz inteligencje dziedzimy po przodkach.Widzisz moj wujek byl komunistom niesty zostalem zamkniety tu za 2mln zl.Czy moge dokonac zemsty ? Nie chodz dzisiaj to staruszek to niestety przyjazni sie z wieloma prokuratorami i takie to klimaty.Co do poblazliqosci nauczycielo to potrafilem w dobrej szkole miec srednia 4,0 co prawda tylko jeden semestr ,ale to przez lenistwo.Wszystkie egzaminy w porownaniu do wkladu pracy ,zdawalem dobrze gdy Ty znajac zycie mieszkasz z rodzicami i dorabiasz dzieki donosom..Pozdrawiam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:06:14

Nie raczej ,chce byc niezalezny samodzielny mieszkanie dziele z dwoma osobami.Ne wiesz co to chaterbox ?masz strasznie ograniczony umysl ,ale no cuz inteligencje dziedzimy po przodkach.Widzisz moj wujek byl komunistom niesty zostalem zamkniety tu za 2mln zl.Czy moge dokonac zemsty ? Nie chodz dzisiaj to staruszek to niestety przyjazni sie z wieloma prokuratorami i takie to klimaty.Co do poblazliqosci nauczycielo to potrafilem w dobrej szkole miec srednia 4,0 co prawda tylko jeden semestr ,ale to przez lenistwo.Wszystkie egzaminy w porownaniu do wkladu pracy ,zdawalem dobrze gdy Ty znajac zycie mieszkasz z rodzicami i dorabiasz dzieki donosom..Pozdrawiam.

Myślę że masz ogromne szanse żeby nawet dzisiaj zostać długoterminowym pensjonariuszem ośrodka w Morawicy.Z twojego punktu widzenia to jest dobre rozwiązanie,spotkasz wielu o porównywalnym do ciebie stanie psychiki.Jeśli będziesz miał farta to zaznasz również twardej męskiej miłości...ale to kwestia tego jak twoja powierzchowność przypadnie do gustu innym pacjentom.Na wszelki wypadek sugeruje ci żebyś nosił przy sobie szczoteczkę do zębów,jeśli oczywiście masz jeszcze zęby i używasz szczoteczki.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:06:28

A po za tym bardzo mnie atakujesz ,chcesz porozmawiac masz jakis problem ? Bo jesli mam cos do ciebie to jest twoj problem gdy Ty masz cos do mnie to q dalszym ciagu pozostaje Twoj problem jak to napisales frajerzynoo...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:12:52

A po za tym bardzo mnie atakujesz ,chcesz porozmawiac masz jakis problem ? Bo jesli mam cos do ciebie to jest twoj problem gdy Ty masz cos do mnie to q dalszym ciagu pozostaje Twoj problem jak to napisales frajerzynoo...

Usiłuję ci wytłumaczyć kretynie że nie jesteś mile widzianym gościem na koneckim forum.Wiem że trudno kretynowi pojąc sprawy oczywiste,,,ale jest maleńka szansa że kretyn to w końcu zrozumie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:20:16

Usiłuję ci wytłumaczyć kretynie że nie jesteś mile widzianym gościem na koneckim forum.Wiem że trudno kretynowi pojąc sprawy oczywiste,,,ale jest maleńka szansa że kretyn to w końcu zrozumie.

amebo popros policje o pomoc masz tam chody i znikne z forum ,nie bede szukal resztek honoru u kogos kto zostal wychowany w nienawisci z dala od takich ludzi...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:26:37

amebo popros policje o pomoc masz tam chody i znikne z forum ,nie bede szukal resztek honoru u kogos kto zostal wychowany w nienawisci z dala od takich ludzi...

Cóż,pisaniny kretyna ciąg dalszy.Czy kretynie możesz zająć się czymś innym poza pisaniną?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:32:22

Miałeś juz defekacje po tym żarciu bo nic nie wspominasz?
To nowe instrukcje od prezesa pisać o rosole byleby przyćmić wałki polityków rządzących obecnie?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:36:38

Miałeś juz defekacje po tym żarciu bo nic nie wspominasz?
To nowe instrukcje od prezesa pisać o rosole byleby przyćmić wałki polityków rządzących obecnie?

Tak miałem,Ponieważ nastąpiło to kretynie nagle zrobiłem to na twoją mamę.Czy to cię ucieszyło?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:46:17

Tak miałem,Ponieważ nastąpiło to kretynie nagle zrobiłem to na twoją mamę.Czy to cię ucieszyło?

akurat ja na Twoja zrobilem cumschot i mowi ,ze zaluje ,ze nie poddala sie aborcij..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych