Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:45:21

Najgorsze jest to ze Koło sie nie kwapi żeby rolnikowi pomoc gdyby pan farmer widział że Koło się Stara nie było by wywiadu oraz problemu.A gdy rolnik sam zacznie pilnować i polować na zwierzynę może zostać posadzony o kusownictwo wiec prawa nie moze lamac od tego jest kolo legalnie dzialajace.

#22 ~mistrz~

~mistrz~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 20:20:35

Jak się ma pole .. to się pilnuje interesu! Myśliwy nie strażnik, wartownik aby czuwał całe noce i  odganiał zwierzynę! nie śpi się w chałupie tylko się czuwa...  tyle w temacie!

#23 ~Jozek~

~Jozek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 20:59:18

Mam 45ha ciężko jest upilnowac samemu tyle pola a w dodatku jak zlape i zabije dzika będę kusownikiem A jak dzik będzie chory na wściekliźnie co biedny rolnik może zrobic?A myśliwy co innego ma pozwolenie i broń na polowanie a jak złapie to zwierzynę badają i na polowanie przyjeżdżają w kilku to co innego mają psy myśliwskie szybciej wytropić stado.

#24 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 21:31:40

Wstyd po prostu koło jest nieudolne niema ludzi odpowiedzialnych i rządzących w nim. Rolnik zostaje sam a oni przyjeżdżają  jak im się w zamrażarkach kończy w końcu ktoś się za to powinien wziąć.  

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 09:26:28

Jak się ma pole .. to się pilnuje interesu! Myśliwy nie strażnik, wartownik aby czuwał całe noce i  odganiał zwierzynę! nie śpi się w chałupie tylko się czuwa...  tyle w temacie!

ty jesteś  nawet już nie głupi tylko poje,,,yyyyyyyyyyy  MOWRAWICA i ścisłe leczenie 10 lat natychmiast , wynalazku  społeczny .PARCHU .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 09:41:51

Wstyd po prostu koło jest nieudolne niema ludzi odpowiedzialnych i rządzących w nim. Rolnik zostaje sam a oni przyjeżdżają  jak im się w zamrażarkach kończy w końcu ktoś się za to powinien wziąć.  

ZGODA ,NIEUDOLNI SĄ WSZYSCY  RZĄDZĄCY   W KRAJU- BRAK PRZEPISÓW I  W JAKIM MY  KRAJU  ŻYJEMY -BO DZIKA  NIE WOLNO RUSZYĆ  SAMEMU -BO KARA ,    MYŚLIWY    ODWRACA   KOTA  OGONEM ,  PRZEPISY  SZYTWNE  ,                           ROLNIK MA W PARU KAWAŁKACH  POLE I ŻYJE Z TEGO  CO ZBIERZE , ZA ŚWIATŁO TRZEBA ZAPŁAĆIĆ I WSZYSTKIE   INNE  RACHUNKI ,  I TERAZ  TAK  CIEBIE DZIKA NIE WOLNO RUSZYĆ , NIKT NIE WINIEN   A WSZYSTKO PRZEZ  NOC  ZNISZCZONE  ,      W  KRAJU  JEST  R,E Ż I M  KOMUNISTYCZNY   JAK W  KOREI  PÓŁNOCNEJ .                                                                                                                                            UMIŁOWANY  KRAJ  I POJEB,,,,Y  KRAJ .     

#27 ~msnhdhss~

~msnhdhss~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 09:56:00

Tak to myśliwi źli, alkoholicy, a jak chodzi o odszkodowanie to wiadomo gdzie się zgłosić.

#28 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 10:00:30

Koła sa przestarzałe rolnicy z okolicy też powinny móc strzelać z mysliwymi lepiej znają teren i bez składek dla rolników przecierz na ich polach poloja zwierzyna pół na pół się dzielic i bylo by w końcu jak się należy.

#29 ~czesiu lang~

~czesiu lang~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 15:19:36

ty jesteś  nawet już nie głupi tylko poje,,,yyyyyyyyyyy  MOWRAWICA i ścisłe leczenie 10 lat natychmiast , wynalazku  społeczny .PAR

parchu heheh dobre. a gdzie milośc do blizniego. bracia umiłowani nasi kochani . amen alelluja szekin stiwens. stiwi łonder. co tam dziki mi dzis rower ukradli taki z przezutkami był czerwony wygrałem na strwczynadzie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:18:25

Tak to myśliwi źli, alkoholicy, a jak chodzi o odszkodowanie to wiadomo gdzie się zgłosić.

pilnuj strzelaj  a ja pierdo,,,e twoje odszkodowanie  i ciebie , bo od tego jesteś  jak d,,,a od srania 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:21:16

parchu heheh dobre. a gdzie milośc do blizniego. bracia umiłowani nasi kochani . amen alelluja szekin stiwens. stiwi łonder. co tam dziki mi dzis rower ukradli taki z przezutkami był czerwony wygrałem na strwczynadzie.

idź w piz,,,u  matole gamoniu i oczywiscie parchu głupkowaty

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:25:52

no właśnie na święta  coś ruszy  bo będą  zamrażarki puste    to będą   pracusie  myśliwi strzelać   he  he i żreć dziczyzne

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 17:26:32

no właśnie na święta  coś ruszy  bo będą  zamrażarki puste    to będą   pracusie  myśliwi strzelać   he  he i żreć dziczyzne

#34 ~Ferdek~

~Ferdek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 18:28:01

26 dzików na 14 Gmin ale to normalne ,koło ma takie problemy w nie tylko tej gminie ale każdej która podlega pod to koło łowieckie. Ten rolnik powinien dostać nagrodę za to, że głośno mówi o Tej sprawie i szuka jakiegokolwiek rozwiązania i wyjścia z sytuacji.

#35 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 18:51:04

Jestem rolnikiem z gminy Piekoszów mam takie same problemy z tym kołem łowieckim. Po prostu nie chcą z nami rozmawiać,pyskuja do nas A odszkodowania które wyplacaja nie pokrywają nawet polowy straty.

#36 ~Dziki~

~Dziki~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 20:17:13

Mają cela jak baba z wesela.

#37 ~Mieciu~

~Mieciu~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 20:58:50

Panie tera to bym poszedł do Jaworowicz.z tvp1 niech nakreci reportaz może w końcu ktoś się zainteresuje może sam pan minister Antoni kogoś zdegraduje A kogoś nominuje jak nie umia strzelać.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 07:31:15

Mają cela jak baba z wesela.

i jak stara baba SIK.

#39 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 22:54:17

Myśliwy który się wypowiada na ten temat jest nie poważny, mówi żeczy które nie są zgodne z prawdą w stosunku do rolnika, jestem rolnikiem z tej gminy i wiem jak wygląda sytuacja!!! Wstyd!!!

#40 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 22:55:06

Myśliwy który się wypowiada na ten temat jest nie poważny, mówi żeczy które nie są zgodne z prawdą w stosunku do rolnika, jestem rolnikiem z tej gminy i wiem jak wygląda sytuacja!!! Wstyd!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych