Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 19:35:10

OBLĘGORA ku*waaa!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 20:00:27

no to niech pilnują albo odstrzelają  bo czym się  to różni że  przyjadą  pojadą  a dziki niszczą  dalej    ,   mysliwy  albo pilnuj  cały dzień i noc ,albo strzelaj całą  noc i dzień ,   taki przepis krajowy , MYŚLIWY  SIĘ  WYTŁUMACZYŁ  ŻE NIE BĘDZIE PILNOWAŁ  A  ROLNIK  MUSI --  OJ KU,,,A      ALE  UMIŁOWANY  KRAJ  -ALE POJEB,,,Y KRAJ .

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:01:06

Jak widać z wypowiedzi tego rolnika nic nie zrobił oprócz oskarżeń myśliwych jeśli chodzi o współprace. Niestety to też należy do obowiązków rolnika, wykazanie się chęcią współpracy a nie rzucanie bzdurnych oskarżeń. Po drugie powinien rolnik zwrócić się do popier...nych obrońców zwierząt o odszkodowanie, którzy ciągle przeszkadzają myśliwym w odstrzałach dzików itd itp.....

#4 ~Gość 1~

~Gość 1~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:13:22

Pan Tomasz bardzo dobrze mówi, mam taki sam problem z dzikami i popieram go w 100%. Jako jeden z niewielu powiedział przed kamerą jak jest naprawdę!!!

#5 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:41:05

Każdy korzysta z rolnika od dzika po komornika.

#6 ~Muszkieter~

~Muszkieter~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:46:07

Dziki ryja myśliwi piją dziki uciekaja myśliwi impreze rozkrecaja.ostatnio jak wyszłem i pierdlem więcej zabilo,ja już mam spokój już nie przychodzą a jak jest biedne Koło to nawet nie ustrzela pod nora i moja obora.

#7 ~Muszkieter~

~Muszkieter~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 21:46:44

Dziki ryja myśliwi piją dziki uciekaja myśliwi impreze rozkrecaja.ostatnio jak wyszłem i pierdlem więcej zabilo,ja już mam spokój już nie przychodzą a jak jest biedne Koło to nawet nie ustrzela pod nora i moja obora.

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 22:40:05

To jak rolnik jest taki mądry to niech wynajmie sobie 2 myśliwych zaplaci im wypłatę, zaplaci za amunicje zeby pilnowali tylko jego upraw. Po przeczytaniu artukułu widac ze wyjść w łowisko bylo sporo bo ponad 300 a i mysliwych jest tylko ok 60 z tym nie kazdy jest na miejscu, wiele osob pracuje a i kazdy ma swoje zycie prywatne a nie tylko siedziec na polach i pilnowac upraw. Czy rolnik staral sie, dopoytuwal w kole o mozliwość pomocy dofinasnowania do pastucha elektrycznego?? pewnie nie bo po co wydawac pieniądze jak mozna awalic wine na kogos innego. neciska sie robi po to zeby mozna bylo latwiej pozyskac zwierzyne niz w w zbozu a nie po to zeby zwabic tam dziki, przeciez oni maja tyle naturnalego pokarmu nie trzeba ich dokarmiac a po to jest to robione zeby bylo mozna oddac precyzyjny strzal. a 17 arów upraw na 30 ha to nie jest duzo bywaja wieksze szkody 

#9 ~Edzio~

~Edzio~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 08:18:08

Koło powinno ustrzelić jednego dzika conajmniej na polowanie a nie 360 wyjść a dzików ustrzelili 26szt co to za Koło?to ile to sztuk na polowanie wychodzi?jak nie umia strzelać to im luki da.ć niech strzelają i tak nic nie upoluja.

#10 ~lopoS~

~lopoS~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 14:43:31

Co to za mydlenie oczu jakimiś populacjami,na pole napszód i pilnować od tego jesteście. Myślą że postawiona ambona sama wyłapie dziki? Ten myśliwy to chyba chory!

#11 ~xxxxxx~

~xxxxxx~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 18:26:39

Myśliwi też mają swoje życie prywatne a rolnik jak ma dużo wolnego czasu niech weźmie widły i idzie w pole pilnować :)

#12 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 18:33:26

Jakaś paranoja, wszędzie są dziki, to co Ci myśliwi mają być na łąkach/polach 24/h, bądźcie rozsądni, też mają życie prywatne.

#13 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 18:51:18

sam chłopina mówi ze nie da rady upilnowac tych dzików no to prawde gada przecie . ze nie da rady ich upilnowac. heheh to po co pilnowac jak nie da rady upilnowac. a jak poluja raz na poł roku to ja chetnie kupie te budke. on chyba nie ma rodziny bo mowi ze na polu miesiac siedział. cos mi tu sie nie podoba chyba robi tych gosci z flintami w ch u ja . ale w sumie na tych odszkodowaniach to tez nie zarobi zawiele . bo panstwo to jeszcze nikomu nic za darmo nie dało .

#14 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 05:33:44

Niech zgłosi się do tych co blokują myśliwym polowania. Niech pilnują.

#15 ~Xxxx6~

~Xxxx6~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 07:00:11

Myśliwy to nie agencja ochrony .A co do populacji dzików to bowiem gdzie mieszkasz ale przyjedź wieczorem do Warszawy albo albo na pomorze to zobaczysz ta populację

#16 ~Walek~

~Walek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 08:39:17

Ja bym sprawdził tego pana i jego otoczenie tam na tej górze. Ciekawych zeczy bysmy sie dowiedzieli . Minka mu zblednie.

#17 ~Zbychu~

~Zbychu~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 10:29:38

ostatnio taka nagonka na myśliwych.. a teraz co potrzebni jednak..??

#18 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:20:44

Ja go w szpitalu widzialem. Na 100 procent. Kiedys. A teraz na polu.

#19 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 13:26:33

Wina koła ze zaniedbuja swoje tereny wiem że problem z dziczyzna na polu jest nie tylko u tego Pana jak by zapłacił kolu to by przyjechali A za darmo to czasu nie mają...

#20 ~Gość999~

~Gość999~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 14:28:43

Pewnie - wybić całą zwierzynę bo ktoś ma pole obok.. takie ryzyko, jak ktoś ma pole blisko rzeki to mu zalewa jak są deszcze.. a może by tak samemu się bardziej zaangażować w ochronę własnych włości... albo podpytać sąsiada.. nie czasem myśliwy??? może razem panowie koczujcie i pilnujcie.. żenada cholera..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych