Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obiektyw~

~Obiektyw~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:02:07

Ale Ona ma parcie na szkło! Nie zna się na niczym, a twarz pcha na każde zdjęcie. Zadłużyła gminę do granic wytrzymałości!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 13:24:19

W sumie z tych zdjęć to nie wiadomo, kto te szkolenie przeszedł bo na przeważającej ilości fotek  wyskakuje jak buły z kaleson......ktoś albo coś. Wiecie co to jest?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 15:27:57

Jej nie jej zasługa, ale fota musi być. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 15:34:48

Zenki, bojsy, inne imprezki  :ph34r:  Zdjęcia z pseudo gwiazdkami, wizyty na meczach, biegach, Sylwestrach, wychwalanie sportowców osiągających sukcesy. Choć do chwili osiągnięcia wyniku, nawet nie wiedziała że taki istnieje. Głosowałam na nią, ale niestety strasznie się zawiodłam. 

#5 ~Pytanko~

~Pytanko~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:20:19

Kto organizował to szkolenie? Jak nazywa się firma i właściciel? Chętnie się zapisze...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 17:07:41

Zenki, bojsy, inne imprezki  :ph34r:  Zdjęcia z pseudo gwiazdkami, wizyty na meczach, biegach, Sylwestrach, wychwalanie sportowców osiągających sukcesy. Choć do chwili osiągnięcia wyniku, nawet nie wiedziała że taki istnieje. Głosowałam na nią, ale niestety strasznie się zawiodłam. 

A gdzie robota? Trawiaste boisko adamowskie nie koszone od 3 lat - tylko na festynik raz bo wstyd było przy takim bagnie foty robić. Matko, jaka i ile tej obłudy i pokazówek przed fleszami.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:21:53

90-lecie OSP w Brodach, Lubieni i Stykowie.

No to refleksje z fb nt tego wydarzenia:

"Może to dziwnie zabrzmi mam pytanie czy to jest uroczystość zamknięta?"

Kromka chleba inaczej na ten wpis odpaliła tak:

"Brawo! Wspaniała uroczystość która pozostanie w pamięci na długo.!!! Jedyne co mnie zdziwiło to fakt braku społeczności lokalnej...a przecież to mieszkańcy mają za co strażakom dziękować.....

Oj pozostanie w pamięci, pozostanie droga "razowa kromko".

Ale nie z powodu wspaniałości bo jedyne co tam wspaniałego to strażacy. Zdziwienia okazywać to nie trzeba bo społeczność wystawia zad.......ale nie strażakom których szanuje i dziękuje.

Ale, ale.

Z tego co widać na filmie to ten zad wystawiła nie tylko społeczność lokalna lecz inni nieprawdopodobnie wysocy oficjele. Możliwe , że nie dojechali.

Mówi się po krzakach, że to zasługa pewnego nieobecnego ważnego luda co to MZK Starachowice chciał zniszczyć bo na kursy do Dziurowa i Kuczowa kasy nie chciał dać.Więc nie dotarli.

To co z tym zadem? Komu bije zad?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 10:09:41

"Droga Pani WÓJT chylę czoła przed Panią i wszystkimi którzy dołożyli swych starań by ta uroczystość mogła się odbyć....Ten potrójny jubileusz zapisze się na długo w historii gminny i jednostek OSP...Dziękuję !!!"

To jest cytat pewnej Pani z FB Marzeny Bernat, czyż nie jest to komiczne. W tym tonie jest każdy komentarz, i na FB oficjalnym i prywatnym. Pani wójt uwielbia być uwielbiana. Nie ważne jak bardzo zadłuża gminę, nie ważne jak bez pomysłu się nią zarządza, do niektórych nie dociera że to co się dzieje jest pod publikę, a konkretnych inwestycji nie ma. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 12:26:16

Przecież czoło bez zawartości za nim nie wygeneruje nic mądrego. Gdzieś tak było napisane.

"Cham, który wie że jest chamem rokuje nadzieje, że nim być przestanie. Ten który tego nie wie zostanie takim jakim jest do końca".

To nie jest oczywiście kierowane do pustego czoła. Do kogo więc?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:49:26

Z fb Pana Dariusza;

"-Przed najwyższy majestat lud jest dziś wzywany , zmowę się układa za zamkniętymi drzwiami. Idą we wsie posłańcy bzdury ludziom niosą, głosować wam każą, o głosy nie proszą. Nie dajcie się nabrać, raz już wszystkim starczy, trudno być szczęśliwym gdy ktoś ciągle warczy. Miłego piątku".

Nic nowego.

Tak jest,

tak się tu pracuje ,

tak tu się żyje. Od 4 lat.

DOŚĆ!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Brody, Wybory, Marzena Bernat, Śmiech, Wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych