Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dziewczyna Prom Cudowne Chwile

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 18:56:06

Szukam kontaktu z dziewczyną z Którą wyprawialismy się promem za Wisłę .I z którą prowadziłem nie kończące się fantastyczne rozmowy

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 19:05:07

Szukam kontaktu z dziewczyną z Którą wyprawialismy się promem za Wisłę .I z którą prowadziłem nie kończące się fantastyczne rozmowy

już nie ma promu coś ci się przyśniło

#3 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 19:42:51

już nie ma promu coś ci się przyśniło

Historia jest prawdziwa potwierdza to brak promu.A że to był sen to się okaże .Ja powiedziałem że będę czekał.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 11:07:07

Historia jest prawdziwa potwierdza to brak promu.A że to był sen to się okaże .Ja powiedziałem że będę czekał.

Czekaj tatka latka aż kobyła zdechnie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:08:07

Wiem o kogo ci chodzi. W zeszłym roku urodziła bliźniaki. Teraz ma fajną rodzinkę. Too late.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:31:02

Pewnie zanudziłeś ją tymi rozmowami. A o czym tak fantastycznie rozmawialiście? Jak promem rzecznym polecieć w kosmos :). Niby to prom i to prom ale tak się nie da :). I jak można płynać promem i prowadzić niekończące się rozmowy? Prom przynie w dłuż rzeki :) czy w poprzek? Tyś może nie promem płynął a to nie była dziewczyna ;).

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 14:40:33

Pewnie zanudziłeś ją tymi rozmowami. A o czym tak fantastycznie rozmawialiście? Jak promem rzecznym polecieć w kosmos :). Niby to prom i to prom ale tak się nie da :). I jak można płynać promem i prowadzić niekończące się rozmowy? Prom przynie w dłuż rzeki :) czy w poprzek? Tyś może nie promem płynął a to nie była dziewczyna ;).

Tak. W dłuż.
Naapier***iłeś tyle prześmiewczych i ironicznych ikonek, o treści nie wspominając, a sam pokazałeś jaki z Ciebie inteligent.
W poprzek również.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 15:14:10

Dobrze napisał. pier***iłeś dziewczynie nieskończone tematy a o telefon czy adres nie zapytałeś. Inteligentnie postąpiłeś :). Beka...

#9 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 15:16:10

Wiem o kogo ci chodzi. W zeszłym roku urodziła bliźniaki. Teraz ma fajną rodzinkę Too late.

No na pewno nie ta .Chciałbym żeby miała szczęśliwa rodzinę.Ale z tego co wiem wychowuje corke .I może syna męża .Co jest pewne to przedłużyła włosy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 15:32:48

No na pewno nie ta .Chciałbym żeby miała szczęśliwa rodzinę.Ale z tego co wiem wychowuje corke .I może syna męża .Co jest pewne to przedłużyła włosy.

wyobraź sobie jak kupe robi i ci się odechce

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 18:15:21

No toś mu doradził. To są akurat jego fantazje erotyczne.

#12 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 05:58:45

Dziękuję za wszelkie rady.Mysle że oparte są na indywidułalnych doświadczeniach .

#13 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 06:02:36

Chyba dla tego masz tyle pytań .Bo nie zrozumiesz czego dotyczy wpis .Do wszystkiego należy dorosnąć .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 19:35:45

Jak dorośniesz to zrozumiesz jaki idiotyczny temat założyłeś.

#15 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:37:38

Naprawdę nikt nie ma pomocnej rady.

#16 ~Dziewczyna z promu~

~Dziewczyna z promu~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:42:21

Jakby Ci to powiedzieć. Mam męża lekarza i trójkę dzieci. 

#17 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:53:33

Jakby Ci to powiedzieć. Mam męża lekarza i trójkę dzieci.

Io
Rozumiem .Szkoda że nie pamiętałaś o umowie że jak będziesz szczęśliwa to zadzwonisz. Pozdrawiam Ciebie i teraz wiem że to dobrze że wszystko prysło jak bańka mydlana.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:34:45

Żaertowałam. Jestem lesbo z dziada, pradziada, babki i prababki. Takie ciacha jak ty mnie nie interesują.

#19 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 12:25:58

Żaertowałam. Jestem lesbo z dziada, pradziada, babki i prababki. Takie ciacha jak ty mnie nie interesują.

Wiedziałem że to nie Ty .A ten lekarz to psychiatra .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 14:59:39

Przecież dałam ci nr do mnie. Zadzwoń to porozmawiamy. Po co wszystkim o nas mówisz? Mąż się dowie no i wiesz... jajka ci skopie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych