Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Działka Morawieckiego

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:18:13

Mateusz Morawiecki za bardzo okazyjną cenę miał kupić działkę na wrocławskim Oporowie.. Jednocześnie premier i jego żona podają dwie różne wersje tego, od kogo dowiedzieli się o możliwości zakupu nieruchomości należącej do jednej z dolnośląskich parafii.

• Za 700 tys. zł w 2002 roku właścicielami działki na Oporowie zostali Mateusz i Iwona Morawieccy
  • Jak wycenił później rzeczoznawca, działka już w 1999 roku warta była prawie 4 mln zł

Czas sprawiedliwości nadejdzie i na działaczy PiS.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:31:34

złodzieje

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:59:29

Teraz ta działka jest warta 70 milionów złotych. Ale nie znajdziecie jej w oświadczeniu majątkowym Mateusza. Właścicielem działki jest żona!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:26:10

Teraz ta działka jest warta 70 milionów złotych. Ale nie znajdziecie jej w oświadczeniu majątkowym Mateusza. Właścicielem działki jest żona!

My kupiliśmy 16 lat temu działkę za 80 tysięcy teraz jest warta 10 razy tyle i to znaczy że mam komuś oddawać kasę? to się nazywa inwestowanie, 19 lat temu Morawiecki był nikim, mógł kupować co chce, śmieszna historia a i nie jestem za pisem żeby zaraz nie było

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:17:37

Najpierw dowiedz się jak to wszystko się obywało.  Działka która kupił za 700 tysięcy w tym samym roku, w którym kupił była warta 4 000 000. Na dodatek jako radny wojewódzki wiedział że przez działkę będzie szła droga i grunt nabierze ogromnej wartości. A działkę kupił od księży tak w ogóle, którą oni wcześniej w ramach zwrotu dostali od państwa. Sprawa cuchnie na kilometr. Pan Morawiecki chce rozliczać tych, co uwłaszczyli się na majątku, niech najpierw sam siebie rozliczy bo on się sam nieźle uwłaszczył. A było to za czasów AWS. 

#6 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:26:37

My kupiliśmy 16 lat temu działkę za 80 tysięcy teraz jest warta 10 razy tyle i to znaczy że mam komuś oddawać kasę? to się nazywa inwestowanie, 19 lat temu Morawiecki był nikim, mógł kupować co chce, śmieszna historia a i nie jestem za pisem żeby zaraz nie było

A tamta Mateusza  w dniu kupna warta była 10 razy tyle. Jest różnica? Kombinator, do swojej kieszeni. Nam ochłapy i podatki.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:33:03

Jakby tego było to ten wieprz gulbinowicz zwany kardynałem od ktorego morawiecki kupił działke, chronił księży pedofili.Koniec z piso kościelną mafią.26 maja odsuńmy te zakały od władzy a pozniej w pazdzierniku

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 15:25:34

Tez kupilem kilkanascoe lat temu dzialke, ktora teraz jest warta 10 razy tyle. I co w tym dziwnego?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 15:49:24

Tez kupilem kilkanascoe lat temu dzialke, ktora teraz jest warta 10 razy tyle. I co w tym dziwnego?

tia następny prawdomówny jak Morawiecki

#10 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 15:58:38

Poproś, może odkupi za 1 zł. Będziesz miał poczucie dumy i patriotyzmu

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 16:03:52

Ostatnio wyszły ksiazki na temat Morawieckiego które pokazują że jak był prezesem banku to optował za zwiększeniem kredytów frankowych oraz dostał w zawieszeniu kilku mln odprawę oraz powiażania jego ze służbanmi rosyjskimi. Ostatnio zeby sobie ocieplić wuizerunek tabloid podał że adoptował dwoje dzieci. Rozszalała się piekło że mozna wszytsko ujawniać polityków ale dzieci do tego nie powinny byc mieszane a okazuje sie ze sam za ttym pomysłem stał. Ten człowiek jest do wszytskiego zdolny, dla pieniedzy iw włądzy nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 16:27:27

Produkujecie sie bez sensu. Lykacie wszystko co wam podrzuca, zeby zrec sie miedzy soba. Tak latwo wami manipulowac.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:24:14

ale jest różnica bo kupiłeś po cenie rynkowej a nie  za 1/6  tej ceny . Kupił za 700 mln  a warta była 3 lata wcześniej 4 mln . Nie broń go bo nie kupił na wolnym rynku tylko po znajomości             ( OKAZJA ;) )  i zaniżonej cenie  a ty nie miałbyś szans na ten zakup bo nie znasz Gulbinowicza i nie dostałbyś takiego kredytu  i wskazówki  ze jest okazja bo znasz plany zagospodarowania terenu.

Ja też mam działkę  kupioną w 2004 a dziś warta 10x tyle  ale  zakupioną na wolnym rynku i  kupował sąsiednie  działki kto chciał .

#14 ~państwo teoretyczne za PO~

~państwo teoretyczne za PO~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:43:46

hanka gronkiewiczowa ludzi z domów POwyganiałą i nic nie pisałeś cwelu ? ile ludzi Morawiecki Premier Polskiego Rządu z domów ogołocił POdaj jeden przykład  miernoto komusza  :huh:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 17:57:20

hanka gronkiewiczowa ludzi z domów POwyganiałą i nic nie pisałeś cwelu ? ile ludzi Morawiecki Premier Polskiego Rządu z domów ogołocił POdaj jeden przykład  miernoto komusza  :huh:

sprzedawał kredyty we frankach szwajcarskich bo jemu pieniadze nie śmierdża żadne

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:39:23

Wyjątkowa gnida!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 19:21:23

sprzedawał kredyty we frankach szwajcarskich bo jemu pieniadze nie śmierdża żadne

hahaha  kupiłeś   baranie ??  :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 19:44:18

ale jest różnica bo kupiłeś po cenie rynkowej a nie za 1/6 tej ceny . Kupił za 700 mln a warta była 3 lata wcześniej 4 mln . Nie broń go bo nie kupił na wolnym rynku tylko po znajomości ( OKAZJA ;) ) i zaniżonej cenie a ty nie miałbyś szans na ten zakup bo nie znasz Gulbinowicza i nie dostałbyś takiego kredytu i wskazówki ze jest okazja bo znasz plany zagospodarowania terenu.
Ja też mam działkę kupioną w 2004 a dziś warta 10x tyle ale zakupioną na wolnym rynku i kupował sąsiednie działki kto chciał .

Racja, trochę się rozeznałem w temacie cóż układy, układy i jeszcze raz układy nie to co my ciułacze

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:26:30

A ten co sprzedał działkę awansował.

#20 ~Goßć~

~Goßć~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 22:01:00

Jakby tego było to ten wieprz gulbinowicz zwany kardynałem od ktorego morawiecki kupił działke, chronił księży pedofili.Koniec z piso kościelną mafią.26 maja odsuńmy te zakały od władzy a pozniej w pazdzierniku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych