Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bjhb~

~bjhb~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 12:50:42

dość już tego budowlańca , cieszy to !

#2 ~Aaron Szechter~

~Aaron Szechter~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 12:51:16

Czyli teraz polityka hehe Ciekawe czy SLD czy Palikociarnia 

#3 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:11:23

świetna wiadomość :) :)

#4 POmatoł

POmatoł

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 06 luty 2014 - 13:27:27

Wziął chłop przykład z Lecha W no i proszę  :D

Od Nędzy do piniędzy  :D

#5 ~marco polo~

~marco polo~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:33:13

W zamian przyjdzie jakiś pseudo fachowiec - polityk z nadania i rozwali szpital w ciągu max dwóch lat.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:42:55

jednego komucha mniej !

#7 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:43:55

ilez w ludziach jadu...chyba tych ktorzy nie pracuja a szydza przed komp. brak slow.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:56:22

W zamian przyjdzie jakiś pseudo fachowiec - polityk z nadania i rozwali szpital w ciągu max dwóch lat.

Otóż to...

Może i Gierada to komuch i słaby dyrektor, ale jakoś się to kręciło.

Co będzie, jak pojawi się jakiś nawiedzony oszołomek, który przerobi sale operacyjne na kaplice...

#9 ~zadowolona pacjentka~

~zadowolona pacjentka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:57:21

Wreszcie jednego dziada mniej

Pokaż drugiego takiego "dziada" który tyle zrobił w Kielcach jeśli chodzi o służbę  zdrowia. Reszta szpitali łącznie z Kliniką Onkologi na skraju upadku a Wojewódzki pięknie rozbudowany a dla kogo? dla Gierady? czy on więcej zje dziadu od Ciebie.? Pewnie mniej bo nie zawsze ma na to czas.Zastanów się i weź się do roboty a nie  do krytykowania tych co coś robią.

#10 ~ronicaA secert~

~ronicaA secert~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 13:57:57

dość już tego budowlańca , cieszy to ! A czy nie widzisz jak ten człowiek zrobił wiele dla tego szpitala ? Nie potrafisz tego docenić ?

#11 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:12:41

ilez w ludziach jadu...chyba tych ktorzy nie pracuja a szydza przed komp. brak slow.

A ja pracuje i uważam że to gbur jakich mało, wielokrotnie ja i moja rodzina mieliśmy z nim styczność, cham i prostak, zapytajcie sekretarek jakie im akcje urządzał :)

#12 ~Bean~

~Bean~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:33:45

TO tego szpitala ludzie w podeszłym wieku trafiają, ale już z niego nie wychodzą. Smutne, ale prawdziwe.

A z resztą Ci co powinni wiedzą, dlaczego szpital nie ma zadłuzenia.

#13 ~Bean~

~Bean~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:34:04

TO tego szpitala ludzie w podeszłym wieku trafiają, ale już z niego nie wychodzą. Smutne, ale prawdziwe.

A z resztą Ci co powinni wiedzą, dlaczego szpital nie ma zadłuzenia.

#14 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:43:46

Jak pacjenci maja wychodzic zdrowi z tego szpitala skoro burak Gierada wspolpracuje z firma Pogrzebowa "Zwolscy"

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:47:28

Pokaż drugiego takiego "dziada" który tyle zrobił w Kielcach jeśli chodzi o służbę  zdrowia. Reszta szpitali łącznie z Kliniką Onkologi na skraju upadku a Wojewódzki pięknie rozbudowany a dla kogo? dla Gierady? czy on więcej zje dziadu od Ciebie.? Pewnie mniej bo nie zawsze ma na to czas.Zastanów się i weź się do roboty a nie  do krytykowania tych co coś robią.

zadowolona pacjentko-

oże on i coś tam zrobił-ale CHAMISKO z niego do potęgi.Miałaś sposobność ycia z tym chamem,rozmawiania? wiesz jaktraktuje ludzi,lekarzy?To nie otwieraj paszczy.

Wczoraj piękne info o spaślaku-teraz Chamski Gierada-kolej na wizjnera i będzie potrójny cód nad Silnicą!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:49:54

A ja pracuje i uważam że to gbur jakich mało, wielokrotnie ja i moja rodzina mieliśmy z nim styczność, cham i prostak, zapytajcie sekretarek jakie im akcje urządzał :)

Ja nie pracuje ale znam tego chama b czasami mam z nim styczność...... i potwierdzam cham-gbur do sześcianu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:59:51

Peło i chłopska partia  dajcie chłopu odejść na emeryturę.  W Województwie Świętokrzyskim jest 100 tys ludzi jest  bez pracy. Młodzi bezrobotni  po kilku fakultetach opuszczaja nasz kraj. Do czego doprowadziliście ??????

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 15:10:15

Ja go nie znam więc się nie wypowiadam Ale znam trochę środowisko lekarskie i jednego jestem pewna wszyscy oni nas mają w..... A jakby pacjenci posluchali ich opinii na swój temat to by im ucho zwiędlo. A przysięga Hipokratesa w obecnych czasach to przeżytek dla nich jak dla chłopa na wsi Eco. Reasumując ten czy inny jeden ch......

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 15:12:37

Panie Janku!!!!!!!!!!!!!!

Od niepamiętnych czasów nie było takiego który wszystkim dogodził.Ja też budowlańcem i brałem udział w początkach rozbudowy naszych Kielc.Czapki z głów "Panowie" dla osiągnięć Pana Gierady..Zamiast go opluwać,zobaczcie co w tych trudnych czasach potrafił zbudować i uruchomić bez zadłużenia .Panowie czy zapomnieliście o słowie.SZACUNEK.

Jurek

pozdrawiam

#20 ~dejzi~

~dejzi~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 15:13:32

Niektórzy go nie lubią bo goni do roboty i nie przebiera w środkach. Bardzo dobrze, a lekarzom to się w d...ch poprzewracało za rządó PO

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: super

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych