Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

582 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~michalina~

~michalina~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 21:00:41

hmm wiecie co moje dziecko chodzi do szkoly w Kielcach a siostry w Katowicach
i wiecie ile jest dzieci w klasie ano po 30 a w gminie piekoszow po 15 -paranoja 1 etat dodatkowo dla nauczyciela .... a kto sie ma uczyc to i tak dobrze uczy ! patrzcie jaka to oszczednosc dla gmin?! pracuje z osoba z gminy Piekoszow i mowi ze u jej dziecka w klasie jest 15 osób szok!

#42 ~z gminy piekoszow~

~z gminy piekoszow~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 21:04:24

mam nadzieje ze radni ,nowi i wojt beda pracowac w czynie spolecznym i beda dobrymi spolecznikami !!!!!!!!!!!! bo my tak robimy w gminie piekoszow jak chcemy miec czysto na poboczach bo o nas sie nie pamieta..... dodaje tylko ze chodnikow nie mamy .... kto za rekę w góre?

#43 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 21:21:08

z tych postów co czytam wynika ,że nowy wójt i radni będą pracować za darmo,do osoby z Jaworzni,a może też zająć sie dłużnikami gminy,którzy sa jej winni 5 milionów,jesli te pieniadze by wpłyneły do kasy,to diametralnie zmieniła by sie sytuacja i ten zły wójt,okazał by sie nie taki zły,prosta matematyka,gmina według echa ma 10mln długu tj70% zadłużenia w stosunku do dochodów minus 5mln,zostaje 5mln zadłuzenia,co robi nam 35% w stosunku do dochodów,a tym momencie gmina jest w pierwszej dziesiątce najlepszych gmin w woj świetokrzyskim,ewenement,ale prawdziwy,a bicie piany i straszenie zagrożeniem dla mieszkańców,to dla małych dzieci,należy rzetelnie informować mieszkańców

LUDZIE O CZYM WY MÓWICIE!!!!!!!!!!!
Budżet gminy wynosi 46 milionów złotych. Zadłużenie względem budżetu to na koniec marca 72%. Dług gminy to ok 34 mln. zł!!!!!!!!!!!!!!!
Swoją drogą jeśli uzdrawianie finansów ma polegać na zamykaniu szkół, wyłączaniu oświetlenia ulicznego i likwidacji linii autobusowych to róbmy jak najszybciej referendum i nowe wybory.
Swoją drogą zastępca wójta rozwiązuje wszystkie zawarte umowy - chwalił się tym na sesji. Ciekawe ile gmina zapłaci odszkodowań za te zerwane umowy?

#44 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 21:50:56

Napewno jakby pensja wójta wynosiła 5oootys a dieta radnych od sesji 100zł sołtysom nic ci panowie nie pchali by się do koryta a tak to radni uchwalili dobrą pensyjkę wójtowi wójt ładne diety dla radnych i tak sobie siedza jak myszy pod miotła pójdą na sesję popi... lą nic nie załatwiając zaraz następna sesja znowu nic a pieniązki lecą do kieszeni Jak uważacie to ma być dobra praca na rzecz Gminy

#45 ~antonina~

~antonina~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 22:09:00

Po przeczytaniu niemal wszystkich komentarzy dotyczących aktualnych piekoszowskich wydarzeń, komentuję: brzydki ten piekoszów. Niechlubne wydarzenia i nieładne komentarze, choć zdarzają się obiektywne przemyślenia i troska o to miejsce na ziemi. Co mi się nie podoba ? Kryptoagitacja. Za zmianami, na kogo ? Na "byłych radnych" a może na "micigózd" lub "blog piekoszów". Nie obchodzi mnie jako mieszkankę tej gminy, kto będzie radnym a kto wójtem - osobowo ! Bardziej mnie obchodzi, czy oddając głos w wyborach- robię to świadomie, znam człowieka i mu ufam?! A wy ? Znacie swoich kandydatów i chodzicie głosować ? Od dawna uważam, że w gminie brakuje platformy dyskusji na temat jej spraw. Jestem rozgoryczona, blog.piekoszow mógł być kanałem rzetelnej informacji, wiem to kosztuje mnóstwo pracy. Niestety nim nie jest. Sama pracuję do późnego wieczora, więc nie oceniam innych, że nie mają już siły na pracę społeczną. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się, ktoś to w tych trudnych czasach w rzetelny sposób poprowadzi prawdziwy niezależny blog. W którym będzie obywatelska praca, wielu osób. Nie tylko wikimędrców. Sama nie podołam, ale jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na: tomypiekoszow@gmail.com

#46 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 08 maj 2013 - 22:25:22

Swoją drogą jeśli uzdrawianie finansów ma polegać na zamykaniu szkół, wyłączaniu oświetlenia ulicznego i likwidacji linii autobusowych to róbmy jak najszybciej referendum i nowe wybory.

Już dawno o tym pisałem, tym bardziej że dług za oświetlenie i autobusy to kropla w morzu (razem około 500 tys. zł). Tymczasem ciemności na ulicach wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo mieszkańców.

#47 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 08 maj 2013 - 22:29:52

Jestem rozgoryczona, blog.piekoszow mógł być kanałem rzetelnej informacji, wiem to kosztuje mnóstwo pracy. Niestety nim nie jest. Sama pracuję do późnego wieczora, więc nie oceniam innych, że nie mają już siły na pracę społeczną.

Przykro mi, że moja działalność jest odbierana jako nierzetelna. Staram się, żeby była rzetelna. Zapraszam do współpracy przy tworzeniu bloga. Nie zamierzam kandydować, nikogo też nie zamierzam popierać w ewentualnych wyborach. Co do referendum - myślę, że się podpiszę.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 23:44:25

z tych postów co czytam wynika ,że nowy wójt i radni będą pracować za darmo,do osoby z Jaworzni,a może też zająć sie dłużnikami gminy,którzy sa jej winni 5 milionów,jesli te pieniadze by wpłyneły do kasy,to diametralnie zmieniła by sie sytuacja i ten zły wójt,okazał by sie nie taki zły,prosta matematyka,gmina według echa ma 10mln długu tj70% zadłużenia w stosunku do dochodów minus 5mln,zostaje 5mln zadłuzenia,co robi nam 35% w stosunku do dochodów,a tym momencie gmina jest w pierwszej dziesiątce najlepszych gmin w woj świetokrzyskim,ewenement,ale prawdziwy,a bicie piany i straszenie zagrożeniem dla mieszkańców,to dla małych dzieci,należy rzetelnie informować mieszkańców

tak,jedna z najlepszych gmin,w czołówce bez zadłużenia,ale dlaczego do cholery w takim razie prąd nie popłacony??czy ciebie to nie dziwi??

natomiast radni nie mają za grosz wstydu,powinni sami odejść i jeszcze posypać głowy popiołem

#49 ~Raskolnikov.~

~Raskolnikov.~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 00:08:03

A ten policjant to nie z Brynicy?Nepotyzm synowa?Radny z gminy Piekoszów?

#50 ~KRYSTYNA~

~KRYSTYNA~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 06:34:35

przez te wasze glupoty ,ktore wypisujecie to wszyscy bedziemy miec przesrana ,pacany jedne ,,,,, pojechal moj maz do Strawczyna o prace bo bylo przyjecie a wojt mu pwiedzial ze mimo iz ma odpowiednie wyksztalcenie ii wie ze jest normalnym czlowiekiem to nie moze go zatrudnic bo pochodzi z gminy Piekoszów a ludzie by mu pozniej wytykali jak to ronbią WOJTOWI DABROWIE ZE MA SWOICH LUDZI A ZATRUDNIA Z INNYCH GMIN . ku*** CO Wy robicie udusimy sie wszyscy w wlasnym gównie!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ I NIE PIEPRZCIE TAKICH GLUPOT I NIE KRECMY BAT NA WLASNA DUPĘ!!!!!!!!!!!!!

#51 ~Micigózd~

~Micigózd~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 07:10:46

Po przeczytaniu niemal wszystkich komentarzy dotyczących aktualnych piekoszowskich wydarzeń, komentuję: brzydki ten piekoszów. Niechlubne wydarzenia i nieładne komentarze, choć zdarzają się obiektywne przemyślenia i troska o to miejsce na ziemi. Co mi się nie podoba ? Kryptoagitacja. Za zmianami, na kogo ? Na "byłych radnych" a może na "micigózd" lub "blog piekoszów".

JAKA KRYTPTOAGITACJA?????
Ja rozumiem, że przydpupasy wójta i obecnej rady wszlekim sposobami starają się ośmieszyc/ zniechęcic konkurencje ale może wypadałoby miec minimum kultury osobistej i nie zarzucać czegoś, czego doczytać tu nie można.

Nie obchodzi mnie jako mieszkankę tej gminy, kto będzie radnym a kto wójtem - osobowo ! Bardziej mnie obchodzi, czy oddając głos w wyborach- robię to świadomie, znam człowieka i mu ufam?! A wy ? Znacie swoich kandydatów i chodzicie głosować ?

TY masz kandydatów na wójta?
No a pisałaś o krypto agitacji. Zapewniam Cię, że wbrew temu co sądzisz o innych, ja od kilkunastu lat ZAWSZE CZYNNIE uczestniczę w wyborach (głosuje) i wiem na kogo głosuje.

Od dawna uważam, że w gminie brakuje platformy dyskusji na temat jej spraw. Jestem rozgoryczona, blog.piekoszow mógł być kanałem rzetelnej informacji, wiem to kosztuje mnóstwo pracy. Niestety nim nie jest. Sama pracuję do późnego wieczora, więc nie oceniam innych, że nie mają już siły na pracę spłeczną. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się, ktoś to w tych trudnych czasach w rzetelny sposób poprowadzi prawdziwy niezależny blog. W którym będzie obywatelska praca, wielu osób. Nie tylko wikimędrców. Sama nie podołam, ale jeośli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na: tomypiekoszow@gmail.com

Aaa czyli to będzie rzetelny, skorto ty jesteś założycielem.
Co takiego nierzetelnego napisał blog?

PODKREŚLAM RAZ JESZCZE_ NIE KANDYDOWAŁAM/NIE KANDYDUJE DO RG ANI NA WÓJTA. Ale jako mieszkańcowi wiele rzeczy mi się nie podoba, i nie zamierzam milczeć.

#52 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 09 maj 2013 - 08:17:00

przez te wasze glupoty ,ktore wypisujecie to wszyscy bedziemy miec przesrana ,pacany jedne ,,,,, pojechal moj maz do Strawczyna o prace bo bylo przyjecie a wojt mu pwiedzial ze mimo iz ma odpowiednie wyksztalcenie ii wie ze jest normalnym czlowiekiem to nie moze go zatrudnic bo pochodzi z gminy Piekoszów a ludzie by mu pozniej wytykali jak to ronbią WOJTOWI DABROWIE ZE MA SWOICH LUDZI A ZATRUDNIA Z INNYCH GMIN . ku*** CO Wy robicie udusimy sie wszyscy w wlasnym gównie!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ I NIE PIEPRZCIE TAKICH GLUPOT I NIE KRECMY BAT NA WLASNA DUPĘ!!!!!!!!!!!!!

Tak, najlepiej siedzieć cicho. Właśnie przez taką mentalność jest jak jest. Jeśli nie będziemy patrzeć władzy na ręce i głośno o tym mówić, to będzie jeszcze gorzej.

#53 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 10:19:22

przez Twoja mentalnosc chlopie to bedziemy w piekoszowie chyba wszyscy zamaitac ulice bo nas wywala z obcych gmin z roboty ,tylko nie wiem czy wszystkim nam miotel i ulic starczy ,czuby! Chyba jakis niedoceniony jestes:)

#54 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 10:58:15

i wiecie ile jest dzieci w klasie ano po 30 a w gminie piekoszow po 15 -paranoja 1 etat dodatkowo dla nauczyciela .... a kto sie ma uczyc to i tak dobrze uczy ! patrzcie jaka to oszczednosc dla gmin?! pracuje z osoba z gminy Piekoszow i mowi ze u jej dziecka w klasie jest 15 osób szok!

Tak w gminie Piekoszów tak jest, ale nie w samym Piekoszowie. Na wsiach jest szkoła i jedna klasa pierwsza więc z kim mają łaczyć. Ucierpia uczniowie z Piekoszowa, a i tak p. dyr jak sama twierdzi nie nauczy ich mówić dzień dobry.

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 11:01:04

Tak w gminie Piekoszów tak jest, ale nie w samym Piekoszowie. Na wsiach jest szkoła i jedna klasa pierwsza więc z kim mają łaczyć. Ucierpia uczniowie z Piekoszowa, a i tak p. dyr jak sama twierdzi nie nauczy ich mówić dzień dobry.

Widocznie to prawda, że miejskie dzieci są zdolniachy i już,

#56 Piekoszów Blog

Piekoszów Blog

Swojak

• PipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 09 maj 2013 - 13:45:38

przez Twoja mentalnosc chlopie to bedziemy w piekoszowie chyba wszyscy zamaitac ulice bo nas wywala z obcych gmin z roboty ,tylko nie wiem czy wszystkim nam miotel i ulic starczy ,czuby! Chyba jakis niedoceniony jestes:)

Jeśli Ci to pasuje, to siedź Kryśka cicho jak mysz pod miotłą i się nie wychylaj. Poczekaj, aż z powodu długów odłączą nam nie tylko światło, autobusy, ale też wodę i kanalizację.

Tak się składa, że PRL i komunistyczny zamordyzm się już skończył i każdy ma prawo do wypowiadania swoich opinii, nie możesz więc ludziom zabronić komentować.

#57 ~UHUHU~

~UHUHU~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 13:58:26

Blog Piekoszów ma WYOBRAŹNIE! HAHA

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:27:11

jakby Twoje dziecko chodziło do szkoły w Piekoszowie,było by ich już 16,ale to nie oto chodzi,sa różne klasy,o różnych profilach,np w gimnazjum w klasie profilowej nie może być więcej niż 25 osób

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:31:29

Nie pisz takich bzdur że każdy z nas by tak robił na miejscu wójta mów za siebie popleczniku. Tak owszem Tadeusz D. pomagał prasa o tym pisała ale jakim kosztem - droga ta pomoc 1500 Euro za pracę? Obecnie mianowany przez oskarżonego wójta tak po prostu nie dostał się na to stanowisko musiał być zaufany u oskarżonego. Ciekawe dlaczego ktoś go zwolnił, przecież nie zwalnia się bardzo dobrego pracownika to wbrew logice, mam rację ?

jak coś już piszesz,to zasięgnij informacji na temat,ponieważ możesz wyrządzić komuś krzywdę,chyba,że to jest Twoim celem

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:36:04

LUDZIE O CZYM WY MÓWICIE!!!!!!!!!!!
Budżet gminy wynosi 46 milionów złotych. Zadłużenie względem budżetu to na koniec marca 72%. Dług gminy to ok 34 mln. zł!!!!!!!!!!!!!!!
Swoją drogą zastępca wójta rozwiązuje wszystkie zawarte umowy - chwalił się tym na sesji. Ciekawe ile gmina zapłaci odszkodowań za te zerwane umowy?

jak już jesteś taki elokwentny,to negocjuje rozwiązanie umów,a nie zrywa i to tych źle podpisanych przez urzędników gminnych i niekorzystnych i nie strasz ludzi likwidacjami,ponieważ nic takiego się nie dzieje,pozdrowienia dla stowarzyszenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych