Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drogi w Powiecie staszowskim.

drogi powiat staszów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:47:12

Zauważyliście , że najgorsze drogi w naszym Powiecie to ma Gmina Staszów? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 14:04:54

Jedź do gminy Osiek to zobaczysz co to są złe drogi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 15:19:26

Zauważyliście , że najgorsze drogi w naszym Powiecie to ma Gmina Staszów?

Staszów generalnie jest miastem bardzo zaniedbanym. Już po raz kolejny wszystkie środki skierowane są na wsie na północ od Staszowa natomiast samo miasto doprowadzone jest do ruiny. Niewyremontowane ulice, brak chodników na staszowskich osiedlach, brak oświetlenia, niewyczyszczone pobocza...
Wsie północne kwitną. Bo tam są wyborcy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:18:51

A w Staszowie to kto jest? Sami nieletni?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:21:14

Jeszcze jedna taka wpadka i wyborem burmistrza i Staszów sie juz nie podniesie z kolan

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 21:33:32

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 06:43:51

Staszów generalnie jest miastem bardzo zaniedbanym. Już po raz kolejny wszystkie środki skierowane są na wsie na północ od Staszowa natomiast samo miasto doprowadzone jest do ruiny. Niewyremontowane ulice, brak chodników na staszowskich osiedlach, brak oświetlenia, niewyczyszczone pobocza...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 15:23:45

Chyba nie zrozumiałeś,  na północ od Staszowa, są miejscowość, które dały wygraną obecnym władzą gminy. 

Kto obieca zrobić drogę od świateł do końca Powiatu, w stronę Stopnicy ma mój głos. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 07:15:24

A ja zauważyłem dobre zmiany w Staszowie, ładne kląby kwiatów (wczesnie totalni nieład) na rynku, to samo w parku Bienia, wyremontowany stadion (który obiecywali wszyscy poprzednicy), sztuczne boisko z oświetleniem, a teraz na być park górników na Pipale na tych nieuzytkach które straszyły od lat, a najlepszą zmianą jest zyczliwe podejscie do ludzi obecnego burmistrza.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 07:28:51

A ja zauważyłem dobre zmiany w Staszowie, ładne kląby kwiatów (wczesnie totalni nieład) na rynku, to samo w parku Bienia, wyremontowany stadion (który obiecywali wszyscy poprzednicy), sztuczne boisko z oświetleniem, a teraz na być park górników na Pipale na tych nieuzytkach które straszyły od lat, a najlepszą zmianą jest zyczliwe podejscie do ludzi obecnego burmistrza.

Ale farmazony, jest się czym szczycić.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 11:09:09

oczywiście że jest się czym szczycić, bo trzeba mierzyć możliwość na zamiary. Staszów to nie jest miasto i nigdy nie bezie miastem mlekiem i miodem płynącym. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 11:12:58

Ja mam jedno ale. Obecny Burmistrz nie potrafi znaleźć inwestorów do strefy, albo nawet nie do strefy, a gdziekolwiek, żeby powstała duża firma, zatrudniająca ponad 100 pracowników.  

Lub przynajmniej jeżeli ta strefa zainicjowana prze jego poprzedników, była jakimś przekrętem na kasę, a nic z tej strefy dalej nie będzie, to aby powiedział to wszystkim jasno oficjalnie. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 18:46:46

dziury wszędzie 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drogi, powiat staszów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych