Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~starsan~

~starsan~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 13:58:42

Kompletnie nie rozumiem spisu ulic i mostów do remontu. Most na 17-go Stycznia został niedawno w całości wyremontowany i jest na nim nowa nawierzchnia tak samo zresztą jak i na Radomskiej. 6-go Września ma całkiem dobrą nawierzchnię. Miodowa - zgoda jak i Nowowiejska,Piłsudskiego , Mrozowskiego i Szkolna. Leśna o Kopalnianej jest wyremontowana na długości ok 200-300 m. 

A najbardziej remont przydałby się ulicom - Moniuszki i Smugowej (choć pewnie nie są w gestii Powiatu).#2 ~TST~

~TST~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 15:37:08

Trudno ich zrozumieć bo oni nie wiedzą o czym mówią. Mosty rzeczywiście są wyremontowane i drugi raz nikt nie będzie ich remontował. Jeden podniósł rękę na posiedzeniu zarządu (mógł nie podnieść?) a drugi nic w tej sprawie nie zrobił ale próbuje się przykleić jak g... do ..... Najlepiej by było gdyby Maćkowiak odpowiedzialny za drogi wojewódzkie zamiast chwalić się sukcesami powiatu wyjaśnił się kiedy wyremontuje Radomską od stadionu do lasu.#3 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:45:23

Po co dawać Starachowicom na remonty dróg skoro nie umieją korzystać z tego co wybudowali. Całe osiedle Orłowo przystosowano do dojazdu do strefy a teraz cały ruch do strefy puszczono ulicą Bugaj. W niecałe dwa miesiące z drogi tej zrobiono pobojowisko, dziura na dziurze i dziurą pogania ,próbowano łatać dziury ale to nic nie pomaga bo to podłoże nie wytrzymuje  tak przeładowanych Tirów i przeciążonych  samochodów dowożących glinę do CERRADU. Mało tego ,samochody po rozładunku "połowę" gliny z powrotem wywożą na kołach na ul.Bugaj tak jakby panowie kierowcy nie umieli umyć kół ,może podpatrzą jak robią to ich koledzy na budowie koło targowicy bo tam droga jest czysta a na Bugaju czerwona jak na marsie. Po deszczu płynie czerwona breja następnie jak wyschnie niesamowicie się kurzy.Co na to ochrona środowiska, straż miejska, policja, rządzący miastem, radni którzy interesują się tymi mieszkańcami ale tylko przed wyborami żeby na nich głosować bo o CERRADZIE to nawet nie wspomnę bo to firma która nie umie po sobie posprzątać a wystarczy raz na tydzień puścić zamiatarkę.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: starachowice, drogi, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych