Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~iko~

~iko~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 10:35:48

Kierujący furmanką pijany , pozostali na furmance pijani , młoda dziewczyna jadącą na furmance  - nie wiadomo czy też nie była pod wpływem alkoholu. Ubezpieczyciel w takich przypadkach  zastosuje  90 % przyczynienia , dodatkowo brak oświetlenia furmanki, istnieje możliwość, że  biorąc pod uwagę te fakty , alkohol , brak oświetlenia , godzenie się na jazdę z pijanym woźnicą , spowoduje  wypłatę odszkodowania dla rodziny zmarłej w wysokości ok. 10 % , czyli bardzo , bardzo malutkie , dodatkowo kierujący autami mogą wystąpić w zakresie uznania pijanego woźnicy o sprawstwo i on będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku , a w najgorszym wypadku  współwiny  w wypadku i obciążenie go kosztami procesu oraz  ponosić może koszty naprawy lub kasacji  pojadów uczestniczących w zdarzeniu. Dobry adwokat wykaże, że winnym może być pijany woźnica, a wtedy  kara pozbawienia wolności dla  woźnicy lub w wyrok w zawieszeniu jest dla niego możliwy, gdyż wyjeżdżając nieoświetlonym zaprzęgiem konnym  będąc pod wpływem alkoholu  popełnił przestępstwo a art. 178 a kk, jednoczesnie narażając  życie innych uczestników  zdarzenia .

#62 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:14:12

Czym tu jest winny pijany woźnica furmanki? Czy wyjechał komuś na drogę? 
Nie chce nic mówic, ale wystarczy ze bedzie nosił cieżar śmierci niewinnej dziewczyny. 
Wasze komentarze są tu zbedne...

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:15:18

Ja pier***e, a ile pijanych kierowców jeździ za kółkiem!!!!
I nie z prędkością 20km/h

#64 ~ad~

~ad~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 07:39:30

Ja pier***e, a ile pijanych kierowców jeździ za kółkiem!!!!
I nie z prędkością 20km/h

A z radarem policji w tym lesie nie widziałem nigdy

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 19:26:41

Szkoda tylko konia,bo pewnie się nacierpiał przez głupotę pijusów.Szczęście ,ze kierowcom aut nic się nie stało,a reszta na włąsne życzenie po pijaku na nieoswietlony wóz wsiadała.Narazili siebie i innych  na niebezpieczeństwo ale najgorsze,że ten koń przez ich głupotę cierpiał.On nie miał wyjscia  i jak go zaprzęgli to musiał iśc.Biedne zwierze.A dziewczyna jesli była zdrowa na umysle to świadoma była niebezpieczeństwa.Kierowca ,którego tu oczerniacie przeżył swoje przez wiejskich pijaków.Powinien żądać naprawy auta.

#66 ~koleżka:):):)::):~

~koleżka:):):)::):~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 19:43:25

Szkoda tylko konia,bo pewnie się nacierpiał przez głupotę pijusów.Szczęście ,ze kierowcom aut nic się nie stało,a reszta na włąsne życzenie po pijaku na nieoswietlony wóz wsiadała.Narazili siebie i innych  na niebezpieczeństwo ale najgorsze,że ten koń przez ich głupotę cierpiał.On nie miał wyjscia  i jak go zaprzęgli to musiał iśc.Biedne zwierze.A dziewczyna jesli była zdrowa na umysle to świadoma była niebezpieczeństwa.Kierowca ,którego tu oczerniacie przeżył swoje przez wiejskich pijaków.Powinien żądać naprawy auta.

koleś ty chyba jesteś popier***ony jak Ci szkoda konia a nie ludzi koleś wyprzedzał na podwójnej i nie piskaj mi ja jak będę prowadził auto i będzie jechał pijany rowerzysta czy szedł pijany pieszy czy mam go prawo przejechać bo myślę że nie pomyśl troche ku*** bo Ty prowadzisz auto i Ty masz prawo myslec co Ci wyskoczy przed auto czy pijak czy zwierzę

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2013 - 20:27:45

Szkoda konia.Reszta pasażerów na nieoświetlonej furmance była świadoma niebezpieczeństwa :pijany woźnica,nieoświetlona furmanka i droga publiczna,rówież nieoświetlona bo leśna.Byli też swiadomi,że narażaja innych na niebezpieczeństwo a nie powstrzymali woźnicy.Na szczęscie kierowcom aut nic się nie stało,ale przeżyli pewnie szok.A pojazdy wolnobiezne można omijać /wyprzedzać na podwójnej.Ja mam nadzieję nie przeżyję nigdy takiej sytuacji jak kierowcy aut.A konia żal i mam nadzieję odpowiedzą za to co zrobili.Koleżanka swoja droga wiedziała z kim jedzie i jesli nie była niewidoma to wiedziała co im grozi jadąc nieoswietoną furą.Mogłą iśc pieszo,byłaby bezpieczna,żyłaby.

#68 ~mdmc~

~mdmc~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 03:06:42

R.I.P for horse from janow podlaski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych