Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Radek88~

~Radek88~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:00:53

Konia najbardziej szkoda

#42 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:43:10

troche szacunku i pokory istoto

ciebie baranie do getta !!buraku

#43 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:44:53

ciebie baranie do getta !!buraku

to się tyczy tego pana co o wsi pisze!!

#44 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:10:08

czy Wy rozumiecie cokolwiek z artykułu?co z tego że Oni byli pijani w furmance? nie jest napisane nic o ich winie a gościu jadący SUVem wyprzedzał na podwójnej ciągłej i nie ma możliwości że nie widział furmanki oświetlonej przez jadący z naprzeciwka samochód.Zginęła zupełnie niewinna młoda kobieta przez brawure kolesia któremu się wydaje ze na drodze jest Panam Bogiem ...

współczucia dla rodziny....

#45 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:37:50

czy Wy rozumiecie cokolwiek z artykułu?co z tego że Oni byli pijani w furmance? nie jest napisane nic o ich winie a gościu jadący SUVem wyprzedzał na podwójnej ciągłej i nie ma możliwości że nie widział furmanki oświetlonej przez jadący z naprzeciwka samochód.Zginęła zupełnie niewinna młoda kobieta przez brawure kolesia któremu się wydaje ze na drodze jest Panam Bogiem ...

współczucia dla rodziny....

Chyba Ty nic nie rozumiesz. On wyprzedzał własnie furmankę, na sąsiednim pasie jechała taksówka o którą zahaczył i w ten sposób wpadł na furmankę. Wg mnie mnie wyglądało to tak, że jechał za furmanką, zauważył ją zbyt późno, nie było szans na wyhamowanie i dlatego chciał ją ominąć zjeżdżając na sąsiedni pas, po którym niestety jechała taksówka. Jeśli miałby wybór to arzcej nie wyprzedzałby furamanki akurat w tym momencie, kiedy na sąsiednim pasie jedzie samochód. Poruszanie sie bez oświetlenia w nocy, na drodze bez lamp, a w dodaku po spozyciu alkoholu jest niedopuszczalne i tyle.

#46 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:48:26

Jeżdżę tą drogą codziennie i moim zdaniem po zmroku niebezpiecznie jest nią jechać więcej niż 60 km/h, bardzo często chodzą tamtędy sarny, dziki a raz na drogę wyszedł mi również łoś. Skoro Pan jadący Kią nie był w stanie wyhamować musiał po prostu strasznie tym samochodem zachrzaniać.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:50:31

Wieśniak to stan umysłu co potwierdza wpis osoby z godziny 19:09. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 21:16:06

można wyprzedzać pojazdy WOLNOBIEŻNE na ciągłej linii .Pozdrawiam.

#49 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 21:30:49

Kilka uwag. podwójna ciągła jest na kawałku odcinka między gutwinem a służbą drogową, a to na pewno nie jest Nowa Dębowa Wola, bo za służba drogową zaczyna się Stara  Dębowa Wola, a Nowa leży wzdłuż bocznej drogi. To tak dla formalności. Przeczytałam wszystkie komentarze, także tych jeżdżących codziennie i nikt nie wspomniał, że w tym miejscu jest nieciekawa górka, a teren niezabudowany i większość grzeje ze sporą prędkością. Wystarczyło, że wóz był za górką i nawet oświetlony mógł być niezbyt widoczny. Poza tym widać, że na forum produkuje się mnóstwo chamów i frustratów. A to o wsi napisał pewnie jakiś ostrowiak albo inny "mieszczuch", co mu słoma z butów wystaje i sam co tydzień zap....ala do dziadków na wieś po wałówę. Tyle w temacie. A ludzi żal (konia też).

#50 ~SZOK~

~SZOK~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:32:06

COS SIE STALO POD KIELCAMI KILKANASCIE WOZOW JECHALO NA SYGNALE PRZED CHWILA!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 00:06:20

Takich jak ty przez male t powinno się utylizować. Że matka cię nie zatłukła jak byłes małym bekartem to trudno, ale że ojciec cię lał w ten pusty łeb, a kolesie sikali ci do tornistra i nigdy nie miałes kobiety a prawdopodnie byłeś wykorzytsywnay seksualnie przez swojego ojca i jego kumpli nie oznacza że musisz tutaj wyżygiwać swoje żale.

naucz się najpierw pisać poprawnie po polsku. potem naucz się, że ryj się otwiera nie po to by szczekać, ale jeśli ma się coś do powiedzenia. a eraz szoruj do lekcji. nie odpisuj, nie przeczytam.

do moderatorów: zawsze byłem przeciwny usuwaniu czegokolwiek skądkolwiek, ale tego rodzaju śmietnisko publikowane przez jakichś niedorostasów, którzy porzucają paroma obelgami i myślą, że są "fajni", powinno jednak być wywalane. zwłaszcza spod takich artykułów.

#52 ~PSOTKA~

~PSOTKA~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 06:26:46

Można przekroczyć podwójną ciągłą wyprzedzając pojazd wolnobieżny pod 
warunkiem że nie stworzę żadnego zagrożenia w ruchu moim zdaniem to każdy kierowca powinien zachować szczególna ostrożność przy wyprzedzaniu czy to będzie ciągnik rowerzysta zaprzęg konny lub samochód trzeba myśleć i trochę wyobraźni mieć..A tu jawnie widać ze kierowca tej wyobraźni nie posiadał tym bardziej jak widział że z naprzeciwka jedzie taksówka szkoda mi tej dziewczyny bo całe życie miała przed sobą współczucia dla rodziny bo straciły córkę ......Czytam co nie które wpisy i widać że panuje chamstwo zero tolerancji pozdrawiam

#53 ~tip~

~tip~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 10:32:18

Kilka uwag. podwójna ciągła jest na kawałku odcinka między gutwinem a służbą drogową, a to na pewno nie jest Nowa Dębowa Wola, bo za służba drogową zaczyna się Stara  Dębowa Wola, a Nowa leży wzdłuż bocznej drogi. To tak dla formalności. Przeczytałam wszystkie komentarze, także tych jeżdżących codziennie i nikt nie wspomniał, że w tym miejscu jest nieciekawa górka, a teren niezabudowany i większość grzeje ze sporą prędkością. Wystarczyło, że wóz był za górką i nawet oświetlony mógł być niezbyt widoczny. Poza tym widać, że na forum produkuje się mnóstwo chamów i frustratów. A to o wsi napisał pewnie jakiś ostrowiak albo inny "mieszczuch", co mu słoma z butów wystaje i sam co tydzień zap....ala do dziadków na wieś po wałówę. Tyle w temacie. A ludzi żal (konia też).

Tak właśnie tam jest- mała górka, a przed nią i za nią podwójna ciągła. Wypadek był tuż za tą górką, więc kierujący mógł zobaczyć zaprzęg zbyt późno. I rzeczywiście jest tam niebezpiecznie, chociażby ze względu na rosnące blisko krawędzi jezdni krzaki i przebiegające przez jezdnię dzikie zwierzeta- bardzo często sarny a ostatnio i łoś.Pozostała część cytowanej wypowiedzi zapewne też pokrywa się z prawdą.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 11:11:36

Konia najbardziej szkoda

mnie też najbardziej szkoda jest konia, alkoholicy to dla mnie dno, paru mniej i tyle

#55 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:32:47

ciekawe co wy byście powiedzieli jak to by był ktoś z waszej rodziny!

#56 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 10:03:29

[quote name="czytelnik" post="1848929" timestamp="1378408208"]czy Wy rozumiecie cokolwiek z artykułu?co z tego że Oni byli pijani w furmance? nie jest napisane nic o ich winie a gościu jadący SUVem wyprzedzał na podwójnej ciągłej i nie ma możliwości że nie widział furmanki oświetlonej przez jadący z naprzeciwka samochód.Zginęła zupełnie niewinna młoda kobieta przez brawure kolesia któremu się wydaje ze na drodze jest Panam Bogiem ...
współczucia dla rodziny...

Zgadzam się, jak by nie widział furmanki to by nie wyprzedzał baran jeden. Pozbawił życia biednego konia i młodą dziewczynę.

#57 ~stuk~

~stuk~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 12:45:17

z przedstawionego opisu jednoznacznie wynika że to SUW KIA  wyprzedzał furmankę na trzeciego i fakt że pijany był woźnica nie ma znaczenia. 

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:38:39

z przedstawionego opisu jednoznacznie wynika że to SUW KIA  wyprzedzał furmankę na trzeciego i fakt że pijany był woźnica nie ma znaczenia. 

Według mne ma znaczenie, bo jakby nie był pijany, to może by się oświetlił odpowiednio. Nie znaczy to absolutnie, że nie widzę tu winy kierowcy KIA. Po prostu gdyby jadący na wozie byli trzeźwi to może pomyśleliby o tym, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. A po pijaku nie można jeździć także wozem, tak na marginesie.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 22:13:40

http://www.polskiera...aznych-wypadkow

tu coś odnośnie tego dlaczego dziewczyna zmarła a pozostała trójka miała małe obrażenia...jednak w tym przypadku fakt że byli pijani może nieco im pomógł...(co nie oznacza, że popieram alkoholizm )

#60 ~andzelika~

~andzelika~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 01:06:29

Szkoda konia i kobiety, bo tych pijusów nie! Zabierać dożywotnio prawo jazdy takim kretynom skończonym!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych