Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

148 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:47:00

co do prędkości to też nie twierdziłbym że była duża. jednakże nie można zaprzeczyć że musiała być większa niż pozwalały na to warunki, bo gdyby była odpowiednia to do tej tragedii by nie było.

teraz pytanie do ekspertów, powiedzcie mi jaka prędkość jest odpowiednia do jazdy po lodzie? osoba co była na miejscu powiedziała mi że pod małą warstwą śniegu był lód który nie pozwalał na sprawne poruszanie sie na butach. tam gdzie nie było śniegu nawet nie można było go zobaczyć bo był taki czysty, ze nie widoczny.

jeśli prędkość na drodze jest np 30 i jest ślisko i rzuca samochodem to trzeba jechac 5 km/h, nie ma co zganiać na to że jechał z dozwoloną prędkością np40 czy 50 bo co by nie było to NIE DOSTOSOWAŁ prędkości do warunków

a co do osób co zginęły to jak się nazywały bo na razie wyczytałem że 21 letni Michał Ś. i 21 letnia Gośka z zarządzania z UJK

#142 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 10:00:08

zamknijcie to forum juz.. uszanujcie bliskich...

#143 ~lajos~

~lajos~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 22:56:10

Nie mają pieniędzy na posypanie drogi w wyniku czego giną ludzie ale na to są pieniądze
http://www.echodnia....T0104/130129800

Żal, bez komentarza

#144 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:30:52

czy to Michał Ś prosze odpiszcie

Niestety tak.
Ratownik - ochotnik

#145 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 12:52:37

życie jest iskrą, życie jest chwilką, by kochać Ciebie Boże, ten dzień mam tylko...

#146 darek_radom

darek_radom

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1504 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:53:29

rodzine zmarlej prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej

Prosimy nie kontaktować się z Paulinką, który najwyraźniej ma coś z głową i nie rozumie, że nie jest to miejsce na bezpłatną reklamę oraz nie potrafi pisać w języku polskim...

Uwaga na nieuczciwe kancelarie odszkodowawcze. (KLIKNIJ, by przeczytać cały artykuł).

Jakie grzechy mają najczęściej na sumieniu kancelarie? PIU wymienia m.in.: namawianie osób do podpisywania umów bezpośrednio po wypadku, często będących w szoku, prowizje sięgające nawet 40 proc. wartości odszkodowania czy uniezależnienie wynagrodzenia kancelarii od wyniku postępowania. Kancelarie zawierają też ugody z ubezpieczycielem bez zgody klienta oraz ograniczają i utrudniają klientowi możliwości odstąpienia od umowy.

- Kancelarie są jedynym na rynku ubezpieczeniowym podmiotem, którego nie obejmuje żaden nadzór ani żadne specyficzne regulacje.

Kolejna spamerska hiena żerująca na nieszczęściu osób poszkodowanych... Do tego zbyt ograniczona umysłowo, by zrozumieć, że na Forum ED bezpłatnych reklam się nie zamieszcza. Twoja marna reklama wkrótce zostanie usunięta...

Spamerskim "firmom" ciągle nie nudzi się zaśmiecanie Forum. Wobec tego powtarzam wszystkim zainteresowanym...

Uwaga! Sępy od odszkodowań - wystarczy wpisać numer telefonu do wyszukiwarki - np.Google (w wynikach inne portale, w których spamują)! Dodatkowo radzę się dobrze zastanowić, czy zaufać "firmie", która nie potrafi przestrzegać najprostszych zasad zawartych w Regulaminie Forum Echa Dnia... Poza tym, jeśli "firemki" nie stać na profesjonalną reklamę, to ciekaw jestem obecnego stanu jej finansów i wypłacalności... Czyżby konieczność pozyskiwania klientów za wszelką cenę? O braku umiejętności prawidłowego posługiwania się językiem polskim nawet szkoda wspominać.

Przypominam także, że REKLAMA w portalu Echodnia.eu jest płatna.

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 17:32:17

Wyrazy współczucia dla rodziny, proszę o kontakt, a postaram się pomóc jak tylko będę mógł

#148 darek_radom

darek_radom

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1504 postów

Napisano 03 marzec 2013 - 20:23:10

Wyrazy współczucia dla rodziny, proszę

Nawet w niedziele śmieciarze atakują...?
Prosimy nie kontaktować się z śmieciarzem, który nie potrafi zrozumieć, że czyjeś nieszczęście nie jest dobrym powodem do reklamowania swoich "usług". Specjalnie dla inteligentnych inaczej - powtórka.
Uwaga na nieuczciwe kancelarie odszkodowawcze. (KLIKNIJ, by przeczytać cały artykuł).

Jakie grzechy mają najczęściej na sumieniu kancelarie? PIU wymienia m.in.: namawianie osób do podpisywania umów bezpośrednio po wypadku, często będących w szoku, prowizje sięgające nawet 40 proc. wartości odszkodowania czy uniezależnienie wynagrodzenia kancelarii od wyniku postępowania. Kancelarie zawierają też ugody z ubezpieczycielem bez zgody klienta oraz ograniczają i utrudniają klientowi możliwości odstąpienia od umowy.

- Kancelarie są jedynym na rynku ubezpieczeniowym podmiotem, którego nie obejmuje żaden nadzór ani żadne specyficzne regulacje.

Kolejna spamerska hiena żerująca na nieszczęściu osób poszkodowanych... Do tego zbyt ograniczona umysłowo, by zrozumieć, że na Forum ED bezpłatnych reklam się nie zamieszcza. Twoja marna reklama wkrótce zostanie usunięta...

Spamerskim "firmom" ciągle nie nudzi się zaśmiecanie Forum. Wobec tego powtarzam wszystkim zainteresowanym...

Uwaga! Sępy od odszkodowań - wystarczy wpisać numer telefonu do wyszukiwarki - np.Google (w wynikach inne portale, w których spamują)! Dodatkowo radzę się dobrze zastanowić, czy zaufać "firmie", która nie potrafi przestrzegać najprostszych zasad zawartych w Regulaminie Forum Echa Dnia... Poza tym, jeśli "firemki" nie stać na profesjonalną reklamę, to ciekaw jestem obecnego stanu jej finansów i wypłacalności... Czyżby konieczność pozyskiwania klientów za wszelką cenę? O braku umiejętności prawidłowego posługiwania się językiem polskim nawet szkoda wspominać.

Przypominam także, że REKLAMA w portalu Echodnia.eu jest płatna.

Użytkownik darek_radom edytował ten post 03 marzec 2013 - 20:25:50

#149 ~lori~

~lori~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:34:55

I właśnie o to chodzi!!!

o co chodzi glupcze  nie posypana droga ślisko zsuną się to byla górka zeby wpasc w poslizg jadac z gorki nie musisz jechać szybko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych