Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

148 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:26:48

jak bedzie wiadomo kto i skad zginal piszcie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:31:31

Wiecie z kad oni może byli ? [*]

#3 ~nort~

~nort~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:38:55

z ostrowca byli i wracali ze studiów na weeken do domu bo studiowali dziennie w kielcach

#4 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:52:33

;/;( [*]

#5 ~kiko~

~kiko~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:59:15

mam nadzieję, że gość który odśnieża ten odcinek drogi wkońcu zacznie robić to jak trzeba, jeżdzę tamtendy codziennie , jechałem 5 minut po tym wypadku i widziałem jaka była śliska droga. Czemu droga od słupi do ostrowca jest odśnieżona jak trzeba a ta jedyna górka wiecznie śliska. Mam nadzieję gościu ,że długo nie będziesz mógł zasnąć!!!

#6 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:01:36

za ta tragedje powinien odpowiedziec zarządca tej drogi jechalem nią godzine przed tym wypadkiem ciężarówka i na tej drodze doslownie zjezdzalem na zablokowanych kolach po prostu na suwa!!!!!!!!!!!!! wspólczucie dla rodzin

#7 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:12:36

TO MŁODZI LUDZIE Z SZEWNEJ. ZŁY STAN NAWIERZCHNI, PRĘDKOŚĆ I TRAGEDIA GOTOWA.

#8 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:18:01

czy ktoś wie kim były i skąd te osoby uczestniczące w wypadku??????

#9 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:18:52

Potwierdzam ze wracajac po południu zKielc w lesie było bardzo ślisko nikt nie posypał tej górki i nie widziałem na całej trasie piaskarki a padałtaki drobny deszczyk i zamarzał.

#10 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:33:25

Boże,znowu młodzi ludzie.Ktoś powinien beknąc za zły stan nawierzchni.Szczere wyrazy współczucia.Za młodzi na snierc.[i]

#11 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:35:50

Za młodzi na śmierc.[*]

#12 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:36:46

A wiecie jak się nazywają?

#13 ~smile986@wp.pl~

~smile986@wp.pl~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:43:01

Cóż, kolejna tragedia. Czyżby brak opadów śniegu osłabiał czujność kierowców? Pół godziny temu jechałem przez Borków w stronę Kielc. Lodowisko. Z tego co zauważyłem, chyba wszyscy jadący tamtą trasą przywykli do tego, że droga ta jest oblodzona. Lód zalega tam już dosyć długo, miejscami utworzyły się wręcz lodowe koleiny. Żadnego piachu, nie wspominam nawet o soli, bo pewnie droga ta w swojej zimowej kategorii utrzymania na nią nie zasługuje. Ale, po raz kolejny, ktoś nie dostosował prędkości do warunków, jakie panowały na drodze. Jest ślisko, jadę wolniej. Czy to takie trudne do pojęcia? Kolejny, po Ociesękach śmiertelny wypadek, gdzie kierujący pojazdem zlekceważył warunki panujące na drodze. Za niedługo ma zmienić się system szkolenia i egzaminowania kierowców. Może, choć w najmniejszym stopniu sprawi to, że "świeży" kierowca będzie bardziej racjonalnie myślał prowadząc samochód? Popatrzcie na odkształcenia powypadkowe aut. Jak szybko musiał poruszać się kierowca prowadzący opla astrę przy aktualnie panujących tam warunkach? To nawet nie brawura. Współczuję głupoty. I ku przestrodze, polecam obejrzeć prezentację Wojciecha Pasiecznego "Masz tylko jedno życie". Może zmusi do myślenia, co niektórych.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:47:14

ja jeżdze prawie co dzień tą drogą i nigdy nie widziałam piaskarki. Ta droga jest okropnie śliska niczym nie posypywana i nie odśnieżana. Kiedy wreszcie ci co odpowiadają za stan dróg będą brać odpowiedzialność za życie ludzkie! Przez was zgineli młodzi ludzie!

#15 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:51:11

czy to był kamil j? co zginał bo wiem ze mial jechac przed 16 do ostrowca z kielc z dziewczyna a z tego co wiem to mieli po 21 lat

#16 ~Unikalny kod~

~Unikalny kod~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:53:21

po wyglądzie aut wynika że nieżle musieli zasuwać tą droga.

Mitsubishi ok 40-50 km/h. Jechałem za nim

#17 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:00:04

masakra :( nie do wyobrażenia.....

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:02:18

boze co za tragedia.. szczere wspolczucia dla rodzin ofiar ;(( (*)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:04:18

Młodzi kierowcy jedzicie wolniej,pewnie dla tych nieszczęśników była to pierwsza zima za kierownicą?,Sam prawie codziennie jeżdżę tymi drogami do Bodzentyna i N.Słupi i wiem jakie są śliskie ale nie jadę więcej jak 50 km a z górki 40.

#20 ~smile986@wp.pl~

~smile986@wp.pl~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:06:35

...z niewyjaśnionych przyczyn opel astra znalazł się na lewym pasie jezdni...

Z przyczyn wyjasnionych - pędził, co widać na zdjęciach z wypadku, po sliskiej drodze i musiało się tak to skończyć. Jak na drodze jest śnieg to sie jedzie powoli, ale u nas kowboje zazwyczaj tak pędzą, jakby ich "kunie poniosły". Niestety. Jakby jechali wolniej, skończyłoby się na stłuczce.

I właśnie o to chodzi!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych