Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~vist~

~vist~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:12:29

Zdrowiej szybko. Szacun dla Ciebie...

#2 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:24:13

Moim zdaniem ten mecz był po prostu niewiarygodny..to naprawdę trudno nazwać, brak mi odpowiedniego określenia tego nieładu. W 32' Damian po nieudanym prostopadłym podaniu obrońcy przeciwnej drużyny wyłapał piłkę, jednak rozpędzony zawodnik gospodarzy nie pohamował chęci uderzenia na bramkę(z perspektywy zawodnika wyglądało to na celowe uderzenie w głowę naszego bramkarza...) i z impetem trafił Dyrasa w twarz. Całe boisko żyło tym wydarzeniem, faul był ewidentny i bardzo brutalny, ale winowajca został ukarany jedynie 'żółtą kartką'. Cała drużyna Hetmana wraz z Trenerem nie mogła w to uwierzyć. Do końca meczu w naszych głowach nie było już nic innego jak Damian. Dowieźliśmy wynik 1:0 do końca meczu ,ale nie obyło się bez pewnych niedociągnięć ze strony sędziego. Mianowicie pomocnik gości po nie wiele znaczącym faulu w środkowej części boiska otrzymał 'żółtą' kartkę-taki sam kolor jak rywal nokautujący Bramkarza przyjezdnych.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:50:49

Będzie też mecz u nas ...

Zdrowia Damian !

#4 ~Fan~

~Fan~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:54:43

Jeszcze wielka kariera przed Tobą !!

#5 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:55:51

Chłopak ma papiery na granie, jest też pracowity. Trochę wzrostu mu brakuje, ale jeszcze rośnie ma dopiero 16 lat. Jest młody ma silny organizm i wróci do zdrowia. Powodzenia Damian. Wielki Szacun czekamy !!! 

#6 ~PACAN~

~PACAN~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 21:30:45

CZEKAMY DAMIAN NA CIEBIE! W WIOSNE POKAŻEMY TYM KOLESZKOM Z LECHII JAK SIE GRA.

#7 ~Maciuś~

~Maciuś~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 21:35:20

No Dyras wracaj do zdrowia ja też już wracam więc będe czekał na Ciebie ;p Wyliżesz się z tego ;>

#8 ~kibic korony~

~kibic korony~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 09:56:30

Wracaj do zdrowia chłopie i WALCZ dalej. Pozdro.

#9 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 10:05:20

Trzymaj sie Młody ! 

#10 ~Wiras29~

~Wiras29~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 15:30:00

Kopią się gminni chłopcy po łbach bo myślą, że to MMA....!

#11 ~ANTY kretyn~

~ANTY kretyn~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 15:41:16

Jeśli jest tak jak pisze Michał to trzeba wrócic do tego faulu odwołaniem klubu i ukarać dekla który z premedytacją faulował bramkarza, zróbcie coś z tym jako klub Hetman! Warto choćby dlatego aby kolejny ogiero/burak ze wsi dał sobie na wstrzymanie przy następnej podobnej sytuacji! Zawiasy na 6miesięcy dla winowajcy ostudzą chęci robienia krzywdy drugiemu na boisku! TRZYMAJ SIĘ MŁODY, ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 17:14:10

Tylko ogiero/burak pisze takie komentarze , kazdy wie ze piłka nożna jest sportem ,w którym zdarzaja sie rózne przykre sytuacje. Napewno kazdy z nas grał w piłke i wie ,ze nie wiele trzeba o jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu ;d a chłopak ,ktory nieumyślnie to zrobił teraz naprawde tego żałuje. Pozdro z wioski STRAWCZYN dla miasta Włoszczowa ;d Życze szybkiego powrotu do zdrowia , NA WIOSNE MASZ BYĆ JUZ W PEŁNI SIŁ ;d

#13 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 18:58:00

Tylko ogiero/burak pisze takie komentarze , kazdy wie ze piłka nożna jest sportem ,w którym zdarzaja sie rózne przykre sytuacje. Napewno kazdy z nas grał w piłke i wie ,ze nie wiele trzeba o jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu ;d a chłopak ,ktory nieumyślnie to zrobił teraz naprawde tego żałuje. Pozdro z wioski STRAWCZYN dla miasta Włoszczowa ;d Życze szybkiego powrotu do zdrowia , NA WIOSNE MASZ BYĆ JUZ W PEŁNI SIŁ ;d

Na wiosnę to przyjedźcie autokarem medycznym bo nie wrócicie stąd  cali i zdrowi. Pozdrawiam 13 z Lechii i zapraszam na wiosnę ! 

#14 ~13~

~13~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 20:45:34

13 z Lechii pozdrawia Ciebie ;) to co Wy tutaj piszecie to jest niewiarygodne, jakim prawem sie pytam? Że niby specjalnie kopnąłem go w twarz i zrobilem krzywde, kazdy widzial ze to byl moment, po 2 on nie zlapal jeszcze pilki, mialem szanse dojsc do niej, on byl szybszy rzucil sie na nią.uderzylem go kolanem w glowe, uwierzcie mi nie specjalnie, ten kto mnie zna, ten wie ;)

a propos meczu u Was tj.we Włoszczowie, niestety się nie zobaczymy bo po tym incydencie oglosilem zakończenie "kariery" . życzę Wam powodzenia ;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 20:52:29

Jesteście śmieszni chłopak został kopnięty przypadkowo i nikt tego nie chciał co potwierdzi każdy kto był na tym meczu. Ale oczywiście piłkarze Hetmana uważają inaczej i jeszcze jakieś deb***ne odgrażanie. Myślicie deb***e jeden z drugim że ktoś chciał żeby bramkarz wylądował w szpitalu przez głupi mecz juniorów. Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie. Wracaj do zdrowia !

#16 ~Kapitan~

~Kapitan~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 20:55:58

13 z Lechii pozdrawia Ciebie ;) to co Wy tutaj piszecie to jest niewiarygodne, jakim prawem sie pytam? Że niby specjalnie kopnąłem go w twarz i zrobilem krzywde, kazdy widzial ze to byl moment, po 2 on nie zlapal jeszcze pilki, mialem szanse dojsc do niej, on byl szybszy rzucil sie na nią.uderzylem go kolanem w glowe, uwierzcie mi nie specjalnie, ten kto mnie zna, ten wie ;)

a propos meczu u Was tj.we Włoszczowie, niestety się nie zobaczymy bo po tym incydencie oglosilem zakończenie "kariery" . życzę Wam powodzenia ;)

Człowieku skończ pier***ić głupoty bo on złapał pewnie piłkę i po 3-4 sekundach go kopnąłeś miał czas na reakcje ale jak pier***ony hep nie chciałeś odpuścić. Damian otarł się o śmierć a ty ku*** masz czelność mówić że nie chciałeś ? wszyscy z obecnych tam jednoznacznie stwierdzili że miałeś zamiar nie odstawić nogi po prostu chciałeś mu zrobić krzywdę może nie taką jaką zrobiłeś ale chciałeś a świadczy o tym choćby tekst "ojć chyba muszę mu kupić czekolade" człowieku. Szkoda że kończysz bo nawet nie wiesz ile bym dał żeby mieć okazje Ci połamać nogi. Mam nadzieje że istnieje choć % sprawiedliwości na tym świecie i będę miał okazje Cie "Skasować" jak to mówił twój trener. Ale na wiosnę mimo to zapraszam twoich kolegów do nas i Cb również choćby pooglądać :)

#17 ~13~

~13~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:05:27

Człowieku skończ pier***ić głupoty bo on złapał pewnie piłkę i po 3-4 sekundach go kopnąłeś miał czas na reakcje ale jak pier***ony hep nie chciałeś odpuścić. Damian otarł się o śmierć a ty ku*** masz czelność mówić że nie chciałeś ? wszyscy z obecnych tam jednoznacznie stwierdzili że miałeś zamiar nie odstawić nogi po prostu chciałeś mu zrobić krzywdę może nie taką jaką zrobiłeś ale chciałeś a świadczy o tym choćby tekst "ojć chyba muszę mu kupić czekolade" człowieku. Szkoda że kończysz bo nawet nie wiesz ile bym dał żeby mieć okazje Ci połamać nogi. Mam nadzieje że istnieje choć % sprawiedliwości na tym świecie i będę miał okazje Cie "Skasować" jak to mówił twój trener. Ale na wiosnę mimo to zapraszam twoich kolegów do nas i Cb również choćby pooglądać :)

nie złapał piłki, nie byłeś, nie widziałeś, nie odzywaj się :P to nie bylo tak z czekoladą :P pytalem sie Waszego napastnika/pomocnika czy da mi numer tego chlopaka, namiary do szpitala jak bedzie mial, ja go chcialem jechac nie wiem, przeprosic, wytlumaczyc, a to moj kolega z zespolu wyjechał "kup mu bombonierkę" :P to nie było tak jak mowicie, ale dobra piszcie co chcecie ja juz sie nie odzywam , pozdrowionka ;)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:10:05

Żałośni jestescie , trzeba było nas po meczu od razu skasowac , pisząc tu takie rzeczy , mieliscie czelnosc podać nam ręce ? Rozumiem to wszystko i współczuje Damianowi i życze szybkiego powrotu na boisko , ale panowie szanujmy sie nawzajem .Pewnie ,że przyjedziemy 

#19 ~Kapitan~

~Kapitan~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:10:51

nie złapał piłki, nie byłeś, nie widziałeś, nie odzywaj się :P to nie bylo tak z czekoladą :P pytalem sie Waszego napastnika/pomocnika czy da mi numer tego chlopaka, namiary do szpitala jak bedzie mial, ja go chcialem jechac nie wiem, przeprosic, wytlumaczyc, a to moj kolega z zespolu wyjechał "kup mu bombonierkę" :P to nie było tak jak mowicie, ale dobra piszcie co chcecie ja juz sie nie odzywam , pozdrowionka ;)

Tak chłopaku wyszło że byłem,widziałem i słyszałem ;)

#20 ~lechia~

~lechia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:10:56

przyjedziemy na wiosnę i co będziecie się mścić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych