Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Doplata do krowy

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 10:55:08

Co jaroslaw chce kupic elekrorat wiejski. Dla nauczycieli i innych grup spolecznych brak kasy a 500+ dla krowy i swini bedzie. Popie.....lo tych ludzi calkiem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:13:56

Kupta se z dziesińć krów, to zobaczyta jakie to za darmoche te piniendze

#3 ~Trefl~

~Trefl~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:16:51

Jak sie nie oplaca to zlikwidowac a nie czekac na datki od jarka

#4 ~A-B~

~A-B~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 12:52:43

Co jaroslaw chce kupic elekrorat wiejski. Dla nauczycieli i innych grup spolecznych brak kasy a 500+ dla krowy i swini bedzie. Popie.....lo tych ludzi calkiem.

Tylko  d,,,,,,,ni   psl-owcy  wierzą  jeszcze złodziejskiej  peesel.  Ci  tylko o swoje  koryta  dbają  .Tych cwaniaków gonić  ,gonić i do  pierdla ,by więcej samorządów nie  psuli  swoją  obecnością.  Na  Jarka   ekipę   ,głosujmy  ,bo  ONI  umieją  rządzić  i  dzielić  by wszyctkim żyło się lepiej.  By  MŁODZI   uwierzyli i  znależli  swoją  szansę , by  tu się  osiedlali  i pracowali.  Opłacalność produkcji w rolnictwie  ,to  miejsca  pracy   dla   młodych  a to się przełorzy  na  rozwój.  Trzeżwo  działający  rząd  widzi  nadmiar  nauczycieli  jak i innch  biurokratów!  .  Pozwólmy  im  działać  a  zbędne w administracji  kadry znajdą  swoje    zatrudnienie  w  swerze  produkcji.  A tu  pracowników   mało   ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:01:38

Tylko  d,,,,,,,ni   psl-owcy  wierzą  jeszcze złodziejskiej  peesel.  Ci  tylko o swoje  koryta  dbają  .Tych cwaniaków gonić  ,gonić i do  pierdla ,by więcej samorządów nie  psuli  swoją  obecnością.  Na  Jarka   ekipę   ,głosujmy  ,bo  ONI  umieją  rządzić  i  dzielić  by wszyctkim żyło się lepiej.  By  MŁODZI   uwierzyli i  znależli  swoją  szansę , by  tu się  osiedlali  i pracowali.  Opłacalność produkcji w rolnictwie  ,to  miejsca  pracy   dla   młodych  a to się przełorzy  na  rozwój.  Trzeżwo  działający  rząd  widzi  nadmiar  nauczycieli  jak i innch  biurokratów!  .  Pozwólmy  im  działać  a  zbędne w administracji  kadry znajdą  swoje    zatrudnienie  w  swerze  produkcji.  A tu  pracowników   mało   ?

Nie bredź... Po zmianie władzy w lipskim starostwie, nowi włodarze na maxa zatrudniają tylko swoich, a właściwie pani wicestarosta. Na telefon...Dzwoni do dyrektorów podległych jednostek organizacyjnych powiatu i wydaje dyspozycje kogo mają zatrudnić... Kadry z Chotczy i Rzeczniowa, w tym szerokiej klasy konkubent w DPS. Drugim fachowcem jest nowa dyrektorka DPS-u - bez wiedzy i doświadczenia, po prostu sklepowa... Już niebawem zobaczymy na co stać PIS?! Konopielka...

#6 ~A-B~

~A-B~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:29:00

Nie bredź... Po zmianie władzy w lipskim starostwie, nowi włodarze na maxa zatrudniają tylko swoich, a właściwie pani wicestarosta. Na telefon...Dzwoni do dyrektorów podległych jednostek organizacyjnych powiatu i wydaje dyspozycje kogo mają zatrudnić... Kadry z Chotczy i Rzeczniowa, w tym szerokiej klasy konkubent w DPS. Drugim fachowcem jest nowa dyrektorka DPS-u - bez wiedzy i doświadczenia, po prostu sklepowa... Już niebawem zobaczymy na co stać PIS?! Konopielka...

WIdzisz  tu  zmianę  władzy???,  toż to  są ci sami ludzie,podpięci  pod  PiS  i macie,to co  macie.   A co?  ludzi z własnego  środowiska  nie znaliście---WYBORCY ???.  Znaliście   ale  obawa przed nowym  była  większa.   A dziś  szkoda,bo psl-owcy  do pięt nie  dorastają  ludziom z  PiS-u.

#7 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 15:22:44

O widać że Chotecki bajkopisarz komputer naprawił B)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:51:26

To co piszecie to nic ....następnym hitem jest pracownik gminy bez matury.... żenada....i nie nie ...nie jest sprzątaczka....

#9 ~Opk~

~Opk~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:26:33

Nie bardzo rozumie

#10 ~Pllk~

~Pllk~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:29:31

O jakie stanowisko chodzi? To już jest chyba przesada.

#11 ~Hhh~

~Hhh~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 05:23:26

Ojaka gmine chodzi

#12 ~Opk~

~Opk~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:08:42

Kupta se z dziesińć krów, to zobaczyta jakie to za darmoche te piniendze

chlopy zawsze plakaly ze im zle. Nie wiem dlaczego. Doplata do hektara przekazanie gospodarstwa 150000 krus 400zl na kwartal a nie jak ja w sklepie 1200 co miesiac a zwlaszcza paliwo cena sporo nizsza od ogolnej. To tylko czesc przywilejow. Przeciez ja tez musze codziennie jechac po towar i nikt mi nie robi upustow. Wiec niech im jeszcze jarek da 500 na krowe a wszystkim obciazy nas podatnikow.

#13 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:04:10

jaki PIS? przecież ona z PSL

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:16:50

chlopy zawsze plakaly ze im zle. Nie wiem dlaczego. Doplata do hektara przekazanie gospodarstwa 150000 krus 400zl na kwartal a nie jak ja w sklepie 1200 co miesiac a zwlaszcza paliwo cena sporo nizsza od ogolnej. To tylko czesc przywilejow. Przeciez ja tez musze codziennie jechac po towar i nikt mi nie robi upustow. Wiec niech im jeszcze jarek da 500 na krowe a wszystkim obciazy nas podatnikow.

idiota

#15 ~Ppp~

~Ppp~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:26:34

Piekny poziom ale to tylko potwierdza moja teze pozdrawiam inteligentnego forumowicza

#16 ~Ppp~

~Ppp~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:26:54

Piekny poziom ale to tylko potwierdza moja teze pozdrawiam inteligentnego forumowicza

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:33:25

a do kota ile??????

według twojej tezy????

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 10:00:15

a są i tacy  co im  zazdroszczą.Każde  gospodarstwo  ,to zakupione i wyposarzone   "krwawicą"  właściciela.  POWIEDZ  sprawdzam  i dokonaj  zakupu  gospodarstwa---zobaczysz  wtedy, jaką wartość   mają  Twoje  przemyślenia.   Za dwa  lata i  moje będzie do  dyspozycji.

.

#19 ~Uuu~

~Uuu~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:30:12

Bo po dwoch latach bediesz mogl sprzedac gdyz skonczy ci sie karencja na bezzwrotny kredyt 150000 bodajze moge sie mylic. Wiekszosc tak robi. I jak to panstwo moze dobrze prosperowac pozdrawiam

#20 ~WLI~

~WLI~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:45:24

Nie,,nie  ale  i  TY  możesz?  Bo jakoś  młodzi, niechętni  są  tej  pomocy?.  Darowizna  także  ich nie interesyje.  Taka   to  dobrutka .  .Ale  powodzenia?.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych