Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DOM WESELNY ZMuda MOSKORZEW

wesele

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PAULINA~

~PAULINA~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:25:08

JAKA cena od osoby czy już otwarty

#2 ~Sd~

~Sd~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 09:58:42

Sala wow!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 05:49:13

Czy był ktoś tam juz na weselu i moze wyrazić swoją opinie ? ;)

#4 ~KarolinA~

~KarolinA~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 16:12:37

Sala perfekcyjna, idealna, cudowna, nowoczesna, piękna, stylowa itp.
Rakoszyn, Ślęcin, Naglowice - mierniutko przy tej sali. Żałuje, ze juz jestem po swoim weselu, bo teraz z pewnością odbyło by sie w Lubachowach.

#5 ~KarolinA~

~KarolinA~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 18:30:25

Jedzenie rewelacyjne i jakie płytki???? Panele drewniane w miejscu do tańczenia !!! Iga chyba wcale tam nie byłaś:)

#6 ~Edi~

~Edi~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:47:52

Sala bije na głowę pozostałe w okolicy, jest wspaniała. Cena trochę wyższa niz w innych lokalach, ale wcale sie nie dziwie. A jedzenie jest bardzo dobre i do tego jak podane...
Potwierdzam, jest drewno a nie płytki .

#7 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 08:41:21

jedzenie porazka mialam tam komunie płytki śliskie nie wyobrazam sobie jak goście tam beda tanczyc

Iga co Ty gadasz -miejsce piękne byłam teraz na przyjęciu w czerwcu sala cudowna jedzenie przepyszne pięknie podane , duże porcje , ciasto same panie pieką i jest wyśmienite same superlatywy na temat tego miejsca, plac zabaw dla dzieci, altany na miejsce na grilla już nie mogę się doczekać na najbliższe chrzciny w tym miejscu -reszta lokali niech się obawia bo konkurencja ogromna powstała

#8 ~zugr~

~zugr~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:44:37

:mellow:

#9 ~selker~

~selker~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 23:56:13

,

#10 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 17:53:17

Iga wtopiła bo tam nie jest wcale śliska podłoga !!! czyżby zazdrosna konkurencja się odezwała ??????????  ;-) ;-)

Byłam na weselu i jest ok !!!

Jedzenie bardzo smaczne i domowe ciasta.... .  Widziałam nawet Panią właścicielkę , która sprawdzała czy jest jedzenie na stołach w odpowiedniej ilości. Donosili ciasta i inne smakołyki jak było gdzieś zjdzone.

Jestem zachwycona. Polecam gorąco.

#11 ~Katja~

~Katja~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 11:08:30

Bardzo polecam ten lokal, w środku i na zewnątrz wygląda fantastycznie :) żaluje że jestem już po weselu, bo odyywalo się ono w zeszłym roku. Gdybym była przed zamówiła bym wesele wałaśnie tam, koleżanka była teraz w czerwcu na weselu była zachwycona, ja będę jesienią i ocenie jedzonko. Lokal widziałam bo tam byłam, jest cudnie. Do tego na czas wesela jest opiekunka ktora zajmuje siędziecmi, na zewnątrz mają profesjonalny plac zabaw, przed lokalem jest jeziorki, lławeczki mozna wyjśc przespacerować się, nie daleko mały lasek.

#12 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 17:58:48

a moze ktos sie orientuje jak cenowo wyglada wynajeie tego lokalu na wesele

#13 ~przemek~

~przemek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 10:28:20

a moze ktos sie orientuje jak cenowo wyglada wynajeie tego lokalu na wesele

płaciłem 150 zł i w tej cenie miałem wszystko oprócz toru i alkoholu, aha i nawet fajny apartament w cenie dostałem

#14 ~Sfinx~

~Sfinx~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 09:31:15

:)

#15 ~Kars~

~Kars~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 12:30:32

;)

#16 ~SZAKI~

~SZAKI~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 18:26:25

:mellow:

#17 ~ircia~

~ircia~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 16:16:34

tydzień temu odbyło się tam moje wesele. jestem mega zadowolona. goście pełni podziwu że jest u nas taki lokal . super się wybawili, jedzenie fantastyczne... cenowo idealnie, apartament wymarzony..obsługa kulturalna ...(jak jeden z gości wspomniał "kelnerki chodzą jak małe samochodziki " )

super miejsce do zdjęć zarówno w środku jak i na zewnątrz .

Właściciele wyrozumiali  - pełen szacun.

Miejsce sprawdzone więc polecam w 1oo %.

#18 ~Kary~

~Kary~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 10:38:25

*

#19 ~DaGmArA~

~DaGmArA~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:25:31

Byłam tam na weselu i powiem szczerze że sala robi zachwycajace wrażenie. Jedzenie super pod wzgledem i jakosci i porcji. BYlam naprawde najedzona. Rozmawialam z włascicielka i jest naprawde super kobieta! Mozna sie z nia dogadac w kazdej kwestii. Ciasta baardzo dobre. Jesli chodzi o tort powiedziala ze bez problemu mozna u nich zamowic (podobno tez bardzo dobre). Z alkoholem jest podobnie i to z cenami hurtowymi! Jesli chodzi o organizajce po prostu rewelacja. Powiedziala ze wystarczy załatwic ksiedza, stroj i jesli sie dogadamy wystarczy ze przyjdziemy. we wszystkim moze pomoc w organizacji. Sala jak BAJKA! POLECAM

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 19:32:58

Sala jest przepiękna .......

brak jakiejkolwiek skali porównawczej z innymi w okolicy, śmiem nawet twierdzić , że nie tylko w okolicy...

perfekcyjnie dopracowane szczegóły , klasa , smak...

właścicielka , młoda , pełna pomysłów i wigoru , bardzo polecaM

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych