Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny Ślęcin

130 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 14:48:45

eeech... ponoć reklama dźwignią handlu, ale z przesadą to staje się niesmaczne...

Zgadzam się z tą opinią polecam wszystkim bylam gosciem weselnym i oceniam na 5+ dnia 09.11 2013r

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 19:11:59

Byłam ostatnio na weselu w Magnacie i było super, jedzenie baaardzo smaczne -najadlam sie potanczyłam ,dziecko wybawilo mi sie na placu zabaw Rewelacja!

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:51:48

Miałam przyjemność ostatnio być na weselu w Ślęcinie i jestem z niego bardzo zadowolona. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła. Właściciele nie stoją w miejscu i  wprowadzają nowe dania jak i również przystawki.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:42:11

Witam,

czy ktoś będąc ostatnio na weselu w Nagłowicach nie miał problemu z nieprzyjemnym zapachem na sali?

#125 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 22:49:32

Jest sylwester jeśli tak to jaką cena?

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:24:28

Sylwester w Ślęcinie jets na pewno :) cena to 300 zł od pary z tego co wiem .

#127 ~I**~

~I**~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 11:32:38

Jeden z najlepszych lokali w okolicach!! Ba! jak dla mnie to NAJLEPSZY!! mamy w pobliżu ZŁOTĄ RÓŻE u pani Krzelowskiej,a i tak zawsze wolimy jechać tyle km do Państwa Żarskich :) wesela,Sylwestry,chrzciny...nigdy się jeszcze nie zawiedliśmy!! piękny lokal,bardzo mili właściciele,przystępne ceny,pyszne jedzonko...jak dla nas to SUPER!!!

#128 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 11:34:32

Witam,

czy ktoś będąc ostatnio na weselu w Nagłowicach nie miał problemu z nieprzyjemnym zapachem na sali?

tak,mam nadzieję że to tylko chwilowe i już sobie poradzili z tym "śmierdzącym"problemem ;)

#129 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 09:01:56

Byłam tam na dwóch weselach i nawet myślałam o zorganizowaniu tam swojego ale kiepsko z terminami. Ceny mieli przystępne, lokal i otoczenie bardzo fajne, dobre jedzenie, obsługa była bardzo miła. Na pierwszym weselu tylko kotlety były nie za dobre ale może akurat źle się trafiło :P Ogólnie wszystko było naprawdę fajne, porcje ok. Jedno z wesel na którym byłam należało do większych wiec było trochę ciasno na parkiecie i był problem żeby pośród tańczących przejść do toalety mieszczącej się obok sceny. Jednak polecałabym ten lokal, sama w końcu chciałam tam zorganizować wesele. No i jak rozmawiałam z właścicielami to wyglądali na naprawdę bardzo miłych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych