Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny Ślęcin

143 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~zabawa~

~zabawa~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 17:50:30

:(

#122 ~terminator~

~terminator~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 18:26:05

:(

#123 ~nadi~

~nadi~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 19:12:30

:ph34r:

#124 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 06:19:22

I dlatego propnuje poszukać lokalu z dala od rejonu w którym prym wiedzie jedna rodzina, nawzajem się oczerniajaca - jak to w rodzinie, jak jednemu idzie lepiej to drugi prowadzi kampanie przeciw. Ja byłam na weselu i w jednym lokalu o którym jest tu non stop mowa i w drugim, ktory mu wtóruje. Różnice miedzy nimi to niuanse o których nie warto pisać. Poziom obsługi, posiłków jest taki sam w obu lokalach. Wiadomo z zewnatrz i w środku lokale się różnią, ale i tak wszystko utrzymane jest w tym samym guscie. Szczerze mówiąc gdy w tym roku byłam gościem na weselu w Wolbromiu w Goscincu Czarny las, to oczy mi się szeroko otworzyły, bo obsługa, posiłki daleko zostawiają w tyle nasze lokale. O wystroju nawet nie wspominam, bo tutejsze "pieciogwiazdkowe domy weselne" wydają się być lokalami z ubiegłej epoki. Ja już wiem gdzie zrobie swoje wesele i nie bedą to na pewno nasze oslawione lokale, do których terminy ciągną się na 3 lata do przodu (śmiech )

A jak cenowo wyglada ten czarny las!? Ile drożej bo wiadomo ze za luksusy się płaci ?? :)

#125 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 20:36:49

Czy robią tam w tym roku sylwestra czy ktoś wie coś na ten temat? jaka cena i na ile par? pozdrawiam

#126 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:10:40

Czy robią tam w tym roku sylwestra czy ktoś wie coś na ten temat? jaka cena i na ile par? pozdrawiam

Właśnie ktoś coś wie może??

#127 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 21:34:11

Nasz wybor sali weselnej padł na Slęcin.Nie znaliśmy zadnego z tych lokali,więc pojechaliśmy sami do kilku...Zaliczyliśmy Rakoszyn i Naglowice i jeszcze kilka...Najgorzej wypadła Jubilatka w Wodzisławiu,w Rakoszynie śliska podloga i warunki "jedzeniowe"że tak to określę-nie spodobaly nam się,tzn pani kazała nam np na własną rękę kupować i dowozić kurczaki na rosół...i jeszcze kilka innych takich dziwactw:) w Slęcinie było przytulnie,sympatyczni właściciele,odpowiednia cena,możliwość dogadania się....taka jest moja opinia i doświadczenia,nie każdy może się z nią zgadzać.Ale nasze wesele było super i goście zadowoleni...http://forum.echodnia.eu/public/style_emoticons/default/smile.gif

zgadzam sie Jubilatka w Wodzislawiu to najgorszy lokal w jakim moglem byc ,coz jedzenie okej obsluga super ale lokal masakra masakra!!!!!!!!!!!!

#128 ~Gość weselny~

~Gość weselny~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 15:45:57

Witam,piszecie wiele złego ale i dobrego o Zajeździe Magnat w Slęcinie, jestem zaproszony w czerwcu tam na wesele.Strach ogarnia.......Szukam strony minternetowej - nic!
Adresu,zdjęć - O. Pomóżcie,chętnie bym chciał coś więcej o tym miejscu wiedzieć.Może jakieś namiary??? Będę wdzięczny.
Gość weselny

#129 ~Kaaaaa~

~Kaaaaa~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:46:58

Byłam na weselu w Slęcinie w sierpniu 2011 i jedzenie było koszmarne, naprawde. Sala piękna, pokoje hotelowe też. Dookoła sali super obejście. W tym roku znów tam byłam na weselu i w domu zjadłam porządny obiad aby nie być głodną a tu szok!! Jedzenie palce lizać, nic do zarzucenia. Jeśli zmienili kucharki to był to dobry ruch. Co do obsługi sali i właścicieli to absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Takie jedno mało ale to to że nie było talerzy z serami. Ale jak kto lubi a może to zależało od wybranej opcji. Także to tym weselu zmieniłam zdanie na jak najbardziej na tak.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:21:13

super

#131 ~karolina 23~

~karolina 23~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 17:12:54

rewelacyjny dom weselny polecam naprawdę właściciele są cudowni obsługa również ja brałam ślub w 2009 roku ale goście do tej pory wspominają moje udane wesele pozdrawiam właścicieli :)

#132 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 15:06:41

A cenowo jak wygląda sytuacja? ktoś wie?
ciekawe czy mają jeszcze wolne terminy na 2014 rok

#133 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 20:11:25

Nasze wesele jest pod koniec sierpnia i rezerwowalismy sale pod koniec 2011 i juz mowili ze pomalutku w tych miesiącach najbardziej obleganych miejsc brakuje, wiec trzeba sie spieszyc. Ja bardzo polecam ten lokal, bylam na weselu przed remonem , po i na sylwestrze i bylo super, obsluga, własciciele -wszystko w jak najlepszym porządku, jedzenie bardzo dobre, mam nadzieje, ze po swoim weselu tez bede mogla to powiedziec.

#134 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 17:14:23

a cena jaka jest za osobe?

#135 ~pyśka~

~pyśka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:18:18

Ja polecam nowo otwarty dom weselny w moskorzewie.

#136 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:38:14

:blink:

#137 ~still~

~still~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 00:02:31

.

#138 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:42:52

posiada ktoś numer telefonu do pani właścicielki domu weselnego Klaudia?

#139 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 18:48:40

ma ktos nr tel do slecina ? i do oliwii w naglowicach???

#140 ~kASIA~

~kASIA~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 06:38:07

ma ktos nr tel do slecina ? i do oliwii w naglowicach???

Ślęcin 515102248 POLECAM!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych