Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny Ślęcin

145 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:09:00

A wg mnie nie ma gorszego domu weselnego niż Klaudia w Rakoszynie :lol: Dom weselny w Ślęcinie jest na drugim miejscu najbardziej beznadziejnych domów weselnych w okolicy :)

Zgadzam się z tym w 100000% . No niestety taka jest prawda, ze wesela tam robią ludzie tylko dlatego, ze jest tanio i to im wystarcza. Nie potrzeba im niczego wiecej, tanio i wiesniacko ;) Tanio zrobi wesele, a od gości ściągnie kasę - tak myślą ludzie u nas ;)

#102 ~Xsinski~

~Xsinski~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 21:48:51

Byłem tam na weselu kiedyś to rewelacja....Jedzenie super, odpowiednie odsępy czasowe między posiłkami i jak miało być ciepłe to było ciepłe....jak gorące to takie było....super...Co do sali to wszystko czyste...nie narzekałem na krzesła jak niektórzy tutaj piszą na forum bo wesele nie jest po to żeby siedzięć na tyłku tylko żeby sie bawić;-) Właściciel równy gościu...pogada z gośćmi...wszystko ma pod kontrolą...a kelnereczki...mmmm...palce lizać...;-)ładniutkie i do tego profesjonalnie podchodzą do tematu...poczekają aż zjesz a nie ledwie zacząłeś jeść a już druga chodzi po sali i zbiera talerze...albo zabierze sprzed nosa...Podsumowując w powiecie jędrzejowskim jedna z lepszych miejscówek na weselicho...a już trochę tych lokali zwiedziłem;-)

#103 ~Kara~

~Kara~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 08:46:21

I co tam jeszcze jest super??? Widać po tej wypowiedzi jacy ludzie preferują takie sale -zwykły plebs ;) jaki trzeba mieć beznadziejny gust żeby robić wesele w Slecinie, Rakoszynie czy Naglowicach ?? Byłam na każdej z tych sal na weselach te sale prawie niczym się nie różnią , jest tam tak samo beznadziejnie . Nie wiem, ale za darmo bym tam wesela nie zrobiła. Tak jak ktoś napisał wcześniej sale maja wzięcie bo są tanie i to główny powód dla którego ludzie wybierają te sale.

#104 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2012 - 08:22:54

Szukam sali na wesele. Co możecie polecić poza lokalem w Slecinie i Rakoszynie? Byłam oglądać obie sale i nie przypadły mi do gustu. Oglądałam rowniez lokal w Naglowicach i Rakowie, ale także mam sporo zastrzeżeń. Czy możecie polecić jeszcze jakieś godne uwagi sale ??? A może wiecie gdzie powstają nowe domy weselne??? Pozdrawiam

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2012 - 11:35:26

Szukam sali na wesele. Co możecie polecić poza lokalem w Slecinie i Rakoszynie? Byłam oglądać obie sale i nie przypadły mi do gustu. Oglądałam rowniez lokal w Naglowicach i Rakowie, ale także mam sporo zastrzeżeń. Czy możecie polecić jeszcze jakieś godne uwagi sale ??? A może wiecie gdzie powstają nowe domy weselne??? Pozdrawiam

Podbijam !!!

#106 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:56:19

I co tam jeszcze jest super??? Widać po tej wypowiedzi jacy ludzie preferują takie sale -zwykły plebs ;) jaki trzeba mieć beznadziejny gust żeby robić wesele w Slecinie, Rakoszynie czy Naglowicach ?? Byłam na każdej z tych sal na weselach te sale prawie niczym się nie różnią , jest tam tak samo beznadziejnie . Nie wiem, ale za darmo bym tam wesela nie zrobiła. Tak jak ktoś napisał wcześniej sale maja wzięcie bo są tanie i to główny powód dla którego ludzie wybierają te sale.

No cóż, trudno się z tym nie zgodzić :D

#107 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 14:29:18

Jak komuś nie pasuje to niech sobie sam wybuduje swoj lokal ;) Albo jak taka arystokracja to do Kielc do Castora niech jadą. Ludzie beznadziejni jesteście ;) Jedzenie super, lokal w rakoszynie i właściciele również. Każdy kogo znam i kto robił tam wesele był bardzo zadowolony. Gdyby tak źle było to nie mieli by tak dużo chętnych.

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 16:52:24

Maja dużo chętnych, bo jest tanio:) Sala jaka jest każdy widzi, bo pod namiotem jej nie ukrywają. W środku nic rewelacyjnego. Ja znam dużo osób, które wręcz przeciwnie, twierdza, ze Klaudia jest taka sobie, a jedzenie przeciętne, poza tym, ze jest go dużo. Ja osobiście nie wybralabym lokalu gdzie zamiast parkietu są płytki, w dodatku brzydkie, jak z odzialu szpitalnego i gdzie tynki skrza się od brokatu, bo jest to obciach i wiocha. Ale nie potepiam ludzi, którzy tam organizują przyjęcia, bo rozumiem, ze nie każdego stać na eleganckie wesele w dobrym lokalu.

#109 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 16:08:35

Rakoszyn dobre jedzenie i dużo - ha ha ha - śmiech na sali!!! Tydzień temu byłam na weselu i nie ubliżając Młodym, bo na pewno chcieli żeby wszystko było super, ale: rosół zimny, szaszłyk maleńki - dzieci chciały dokładkę, a obsługa niegramotna . Uważam, że mogłoby być lepiej.

#110 ~Fotograf~

~Fotograf~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 16:11:04

Elegancka sala, jedzenie przepyszene, a przede wszystkim miła i fachowa obsługa. Świetny lokal, naprawdę wart polecenia.

#111 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 19:09:41

Dom weselny w Ślęcinie, to chyba najlepszy lokal w okolicy. W środku elegancko i ładnie, jedzenie również na poziomie. Zdecydowanie uważam ten lokal za najlepszy spośród wszystkich innych na okolicy, a w których miałam okazję się bawić na weselu.

#112 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2012 - 15:12:12

POLECAM dom weselny Magnat:)Mialłam tam wesele 7 czerwca rewelacja obsługa milam szybka,wlasciciele rowniez jedzenia bardzo duzo i naprawde sala bez zastrzezen kazdy zadowolony:)Gdybym miała robic tak duza impreze to napewno skozystalabym jeszcze raz z domu weselnego u państwa Żarskich:)pozdrawiam

#113 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 15:33:03

Polecam Dom weselny w Ślęcinie. byłam tam kilka razy na weselu ale ostatnio zauważyłam że mają nowego kelnera, który niestety zajmuje się stołem młodych. chłopak jest chyba wykwalifikowany w tym kierunku (dobre maniery i uśmiech gwarantowane). właściciele są bardzo mili a pozostała obsługa szybka i niezawodna. polecam lokal w 100%.

#114 ~ktosik~

~ktosik~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 20:46:42

Witam serdecznie, polecam również ten dom weselny byłem tam kilka razy na weselu i jest super. Sam będę miał tam wesele jednak trzeba się spieszyć z terminem rezerwacji... bo zainteresowanie jest bardzo duże. a co do kelnera to mam nadzieje że też będzie na moim weselu :D

#115 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 22:07:16

Dobry lokal;) kelnera nie widziałem bo nie byłem tam ostatnio na weselu ale lokal znam i jest godny polecenia. Porównując slecin do np. Rakoszyna polecam slecin, jednak płytki nawet najlepsze to nie to samo co parkiet ;) polecam slecin

#116 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 09:26:02

Jak najbardziej polecam ten lokal. Miałam w tym roku tam wesele, świetnie było :) obsługa super, właścicielka również. Wszystko ładnie, czysto i schludnie. Jedzenie było bardzo dobre i bardzo duzo. Goście mówili że podobalo im się tam. Po tym remoncie naprwdę sala nabrała pełnego uroku. Najważniejsze że ludzie się nie gniotą, bo sala taneczna jest duża, a podłoga nie śliska. A poza tym dookoła jest piękne otoczenie, dużo zieleni i kwiatów ;) można miło usiąść na świerzym powietrzu. Raz jeszcze polecam. Gdybym miała raz jeszcze organizować jakieś przyjęcie, wesele czy coś innego to napewno tam ;)

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 22:22:00

Jak najbardziej polecam ten lokal. Miałam w tym roku tam wesele, świetnie było :) obsługa super, właścicielka również. Wszystko ładnie, czysto i schludnie. Jedzenie było bardzo dobre i bardzo duzo. Goście mówili że podobalo im się tam. Po tym remoncie naprwdę sala nabrała pełnego uroku. Najważniejsze że ludzie się nie gniotą, bo sala taneczna jest duża, a podłoga nie śliska. A poza tym dookoła jest piękne otoczenie, dużo zieleni i kwiatów ;) można miło usiąść na świerzym powietrzu. Raz jeszcze polecam. Gdybym miała raz jeszcze organizować jakieś przyjęcie, wesele czy coś innego to napewno tam ;)

eeech... ponoć reklama dźwignią handlu, ale z przesadą to staje się niesmaczne...

#118 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 07:44:31

Ja tam byłam na weselu rok temu i było super i ten kto napisal tego posta chwaląc lokal nie przesadził . Mnie się podobało, a lokal zdecydowanie najladniejszy w środku spośród sal na okolicy.

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 10:02:39

Tak na prawdę to piszą właściciele lokali i nawzajem się podkaszają.

#120 ~K.W~

~K.W~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 17:04:52

I dlatego propnuje poszukać lokalu z dala od rejonu w którym prym wiedzie jedna rodzina, nawzajem się oczerniajaca - jak to w rodzinie, jak jednemu idzie lepiej to drugi prowadzi kampanie przeciw. Ja byłam na weselu i w jednym lokalu o którym jest tu non stop mowa i w drugim, ktory mu wtóruje. Różnice miedzy nimi to niuanse o których nie warto pisać. Poziom obsługi, posiłków jest taki sam w obu lokalach. Wiadomo z zewnatrz i w środku lokale się różnią, ale i tak wszystko utrzymane jest w tym samym guscie. Szczerze mówiąc gdy w tym roku byłam gościem na weselu w Wolbromiu w Goscincu Czarny las, to oczy mi się szeroko otworzyły, bo obsługa, posiłki daleko zostawiają w tyle nasze lokale. O wystroju nawet nie wspominam, bo tutejsze "pieciogwiazdkowe domy weselne" wydają się być lokalami z ubiegłej epoki. Ja już wiem gdzie zrobie swoje wesele i nie bedą to na pewno nasze oslawione lokale, do których terminy ciągną się na 3 lata do przodu (śmiech )

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych