Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny Ślęcin

125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kropka nad i~

~kropka nad i~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 14:30:22

Witam serdecznie,

Co sadzicie o Domu weselnym w Ślęcinie t.j. powiat jędrzejowski, gmina Nagłowice?co sadzicie o jedzeniu, obsłudze sali, jakie wrażenia? podzielcie się swoimi uwagami, gdyż myślałam nad zorganizowaniem tam mojego wesela.

Pozdrawiam Forumowiczów.

#2 ~pbs~

~pbs~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 15:32:38

Dla mnie rewelacja sama tam miałam 4 lata temu przyjęcie weselne jedzenie bardzo dobre właściciel bardzo miły opsługa profesjonalna bez zastrzeżeń :) polecam

#3 ~kwieciu~

~kwieciu~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 21:57:10

Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła, bardzo troszczący się właściciel. Minus drewniane krzesła, ale słyszałem, że miano je niebawem wymienić. Polecam

#4 ~kostek~

~kostek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 06:47:53

mi sie tam nie podoba kto to widział w tych czasach drewniane krzesła sala nie rewelacyjna ale każdy ma swoje gusty i gusciki jedzenie na poziomie średnim tradycyjne

#5 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 11:34:42

bylem tam na weselu i poprawinach w sierpniu ubieglego roku podobalo mi sie jedzenie pyszne dobra obsluga wlasciciel ma wszystko pod kontrola porozmawia z goscmi czlowiek na poziomie sala taneczna mimo ze nie jest specjalnie oddzielona od konsumpcyjnej to muzyka nie zaglusza rozmow przy stole akustyka sal nawet dobra nie ma zjawiska resonansu podsumujac lokal godny polecenia

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 11:37:37

mi sie tam nie podoba kto to widział w tych czasach drewniane krzesła sala nie rewelacyjna ale każdy ma swoje gusty i gusciki jedzenie na poziomie średnim tradycyjne

dobry klient krzesla za twarde bylo sobie poduszke podlozyc ksiezniczka na ziarnku grochu sie zlalazl jedzenie mu niebardzo odpowiada bo tradycyjne to idz do mariotu szlachta sie znalazla a sloma z butow wystaje

#7 ~kropka nad i~

~kropka nad i~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 12:10:50

A jeszcze pytanie głównie do "pbs" ale nie tylko, jak tam maja cenowo? za 1 dzień wesela i za 2? i jak liczą od osoby, czy od pary? jak się kształtują u nich koszty?

#8 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 12:57:35

4 mln hmmmm dużo kasy jak za urządzenie parku...

oj polemizowal bym wychowana jestes na pizzy to wszystko tlumaczy nic dodac nic ujac wiadomo dlaczego tradycyjne dania polskie ci nie odpowiadaja a jesli porownujesz lokal jeden z leprzych do knajp bedacych na tamtym gruncie to widac z jakiej klasy ludzi sie wywodzisz typowy bywalec wiejskich barow

zabolała prawda? no cóż... życie. A propos pizzy... nie trafiłeś z diagnozą. A daniom w Ślęcinie daleko do tradycyjnych.

#9 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 13:54:15

jesteś jedną i tą sama osoba co pisze wiec pewnie te smakołyki sa przygotowane przez catering z Warszawy gratuluje

#10 ~pizza_con_anchois~

~pizza_con_anchois~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 14:34:22

No tak MIKA :lol: nie chce wiedzieć co jadasz w domu skoro jedzenie w Ślęcinie napawało cię obrzydzeniem, pewnie same specjały kuchni francuskiej (z domowych świnek, czytaj schabowy) W domku ociekający tłuszczem schoboszczaczek cie obrzydzeniem nie napawa? Skoro chciałaś z znajomą zamawiać pizze, to wyraźnie świadczy to o twoim niezwykle wyszukanym smaku i błękitnym podniebieniu:)
Jedzenie w Ślęcinie jest ok, takie samo z resztą jak w większości domów weselnych w rejonie czyli Nagłowicach i Rakoszynie. Właściwie to tylko w Rakoszynie trafiłam na zimne "gorące danie" ale myślę, że to przez zbyt duża ilość osób, opóźnili wydawanie porcji i stąd danie było ledwo ciepłe.
Dla Miki polecam Hotel Sheraton w Warszawie,żeby twoja niewyparzona i wielka m.... oraz d... zmieściły się przez szerokie odrzwia.

#11 ~big zadi~

~big zadi~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:44:53

A ja polecam Sobków B)

#12 ~pizza_con_anchois~

~pizza_con_anchois~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 14:55:42

Już samo pisanie na tym forum sprowadziło cię do poziomu pospólstwa, więc witaj wśród swoich prostaczko :lol:

#13 ~pbs~

~pbs~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:39:34

A jeszcze pytanie głównie do "pbs" ale nie tylko, jak tam maja cenowo? za 1 dzień wesela i za 2? i jak liczą od osoby, czy od pary? jak się kształtują u nich koszty?

#14 ~pbs~

~pbs~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:44:03

jakie są koszta teraz obecnie to nie wiem ale ja 4 lata temu płaciłam 85 zł od odosby a teraz to chyba troszke podrożało w nagłowicach u reja moja szwagierka płaciła 140 zł od osoby a wesele było w sierpniu . z poprawiny miały być w slęcinie ale była bardzo ładna pogoda więc były na działce :) ale mnustwo jedzenia zostało i żałowałam że nie zrobiliśmy w lokalu. polecam można jechać dogadać się z właścicielem

#15 ~pbs~

~pbs~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:47:37

napewno napoje i ciasta we własnym zakresie a owoce szwedzki stół i dania główne i płyta zimna to już ich zakres a mi jeszcze prakowali ciasta dla gości gratis .....

#16 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 09:35:14

Mika nie masz racji co do jedzenia, bo gdzie znajdziesz lepsze żarcie. Na pewno nie w Nagłowicach gdzie kotlet jest bity na cały talerz 0,5 cm mięsa i 3 cm panierki, jeszcze co najmniej taki jakby z maciory był robiony. Tutaj nie chodzi o jakieś wygody tylko to tak jakbyś siedział na podłodze. Zauważ że nie wszyscy się bawią na weselu z różnych względów, a obrażanie ludzi świadczy o niskim poziomie Twojej osobowości. Autor poprosił o rzetelną opinię, a Ty już się będziesz wyzywać.

#17 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 14:55:13

witam mam wesele w Nagłowicach zresztą miałam okazję być już kilka razy tam na weselach jedzenie tam jest dobre zresztą to opinia nie tylko moja ale i gości z którymi rozmawiałam co do ceny to nie zgodzę się z wypowiedzią która na forum padła to już są kłamstwa ja wiem najlepiej bo mam tam swoje wesele w tym roku wiem też ile znajomi tam płacili za osobę pozdrawim

#18 ~Gaweł~

~Gaweł~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 15:27:21

Slęcin wiocha proponuje klimat jędrzejowski

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 15:52:08

Slęcin wiocha proponuje klimat jędrzejowski

ales rzucil jak lysy grzywa o parapet z tym jedrzejowem to trafiles tego nawet wiocha nie mozna nazwac bo mieszkancow wiosek mozna obrazic ze sie ich do jedrzejowa porownuje

#20 ~baby baby~

~baby baby~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:53:30

Witam serdecznie. Odnośnie tego postu niektórzy krytykują Ślęcin ale niech sobie krytykują. Byłam tam kilka razy na weselu jeszcze przed remontem. I było super. Teraz sama zamówiłam tą sale na moje wesele w przyszłym roku. Byłam tam teraz nie dawno, właściciele są super, sala po remoncie i przebudowie jest przepiękna. Wchodzi tam teraz ok 250 osób, sala jadalna jest w jednej część, sala do tańca została powiększona i dobudowana. Krzesła na które niektórzy na nie narzekają to już przeszłość, teraz są piękne miękkie krzesła. Stoły są dobrze ustawione, osoby siedzące za mogą swobodnie wstać. Wystrój jest stonowany, elegancki ze smakiem, a nie tak jak w Reju nasrane wszystkiego dość że kolorowe, brokatowe ściany to pełno sztucznych kwiatków jak na cmentarzu i ta śliska podłoga fujj.Stół dla młodych jest teraz w Ślęcinie tylko i wyłącznie dla nich i starszych, bo wcześniej to jeszcze mogły jakieś siedzieć osoby przy nim ale to dla tego, że wcześniej było mniej miejsc. Jeśli chodzi o koszty to 120 zł od osoby, a dzieci połowa. Także bardzo polecam ten dom weselny, a że niektórym się nie podoba - no cóż są gusty i guściki. Nie wszystkim się dogodzi ważne żeby Młodym i najbliższej rodzinie i pasowało, reszta się dostosuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych