Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dom weselny DARJO w Górkach Klimontowskich

wesele Staszów klimontów opatów sandomierz domy weselne

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 17:28:25

Hej. Proszę o opinie na temat tego lokalu osób, które miały tam wesele bądź gości, którzy się tam bawili, ponieważ razem z narzeczoną planujemy zrobić tam swoje wesele. Dzięki :)

#2 ~e.mroz~

~e.mroz~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:17:11

wszystko kwestia towarzystwa, nie oszczędzajcie na meni !!!!

#3 ~abc*--~

~abc*--~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 19:38:03

Najlepszy lokal w jakim kiedy kolwiek byłam

#4 reason123

reason123

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2014 - 23:14:42

Jak taki OK to polecamy wejść we współpracę z prywatkadlamalolatka.pl animatorki w strojach klaunów na wesele lub poprawiny czy komunie itp. a dzieciaki szczęśliwe na maxa fajnie i niedrogo a animacje I klasa !!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 20:57:37

co ?????

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:45:33

to chyba niewiele widziałas

#7 ~Kleopatra~

~Kleopatra~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 17:00:17

Moja opinia skromny wystrój sali więcej dekoracji dolozyli młodzi.Jedzenie rosol to woda z rosolkami.drugie danie nawet dobre,przydtawek Malo.ciasta tylko przy stole z kawa a resztę wyparowalo,tort nie każdy dostał panie kelnerki niby pytaly sie kto sobie życzy a do naszego stolu nie dotarly,widziałam ile ywozily jeszcze tortu bylo go sporo i tez zaginelo w akcji.Wlascicielka bardzo nieprzyjemna osoba niedba o klijeta ani o pracowników bo niestety widziałam jak wynosily dwie osoby do samochodu pewne towary .

#8 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 12:36:27

Lokal porażka, jedzie przeciętne , obsługa nie sprząta talerzy brudnych wręcz trzeba upominać, jak wyżej z tym tortem u nas też wszyscy nie dostali torta a reszta zaginęła, właścicielka niemiła nie dba o klienta , nawet menu nie można dostać do domu i spokojnie się zastanowić tylko na szybko przy niej wybierać i jeszcze doradzą co dla niej wygodne . A nawet jak wybraliśmy to i tak nie wszystko było to co chcielibyśmy tylko zmieniła . Ogólnie odradzam .

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:22:43

Katastrofa!!! Ludzie nie polecam,właścicielka robi zamęt podczas ustalania menu czyli ,,to niedobre to niedobre,weźcie sobie to. .." mało tego robi wyzerke dla pracowników stacji diagnostycznej stojącej obok, która też jest jej
własnością kosztem niepodania wszystkiego co było przywiezione na stół wiejski... A gdy się upomnielismy była wielce zdziwiona mówiąc że się skończyło,gdzie za godzinę zostały przyniesione marne resztki... żenada.Lokal z zewnątrz wygląda jak rudera w łazienkach bród i smród kuchnia pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam

#10 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:03:07

Miejsce przerosło nasze oczekiwania zarówno pod względem organizacji, jak i obsługi. Bardzo smaczne jedzenie, sprawnie podawane podczas przyjęcia. Właściciele bardzo sympatyczni, otrzymaliśmy od nich wiele pomocnych wskazówek podczas organizacji. Goście chwalili potrawy i byli bardzo zadowoleni z zabawy. Serdecznie polecamy ! Nasze wesele było idealne!

#11 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:17:01

Swietne miejsce na organizację wesela. Bylem tu na dwóch weselach,jedzenie przepyszne a goście zachwyceni. Właścicielka sympatyczna, służy pomocą. Obsługa profesjonalna, można było polegać na ich doświadczeniu i pomocy przez całą uroczystość.

#12 ~Myszka~

~Myszka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:45:36

Hej miałam wesele w 2018 było super. Właścicielka miłą osobą.Doradziła w każdej sprawie. jedzienie dobre i wystarczająco dla wszystkich gdy tylko czegoś brakowało kelnerki zaraz dołożyły.a co do obsługi pomocne osoby. Na stołach czysto i pomogły nam wszystko posprzątać. Ja polecam

#13 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 20:53:07

Polecam! U nas wszystko wyszło bez żadnych problemów a co najważniejsze nasi goście byli zadowoleni. Obsługa bardzo miła, a jedzenie to już indywidualna keastia wyboru każdej pary. Potrawy tam przygotowywane są bardzo smaczne. A wystrój sali jest w cenie. Z mężem polecamy i miło wspominamy.

#14 Przemek1914

Przemek1914

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:23:11

Polecam sprawdzić tutaj - https://www.gdziewes...pl/domy-weselne, cała masa aktualnych ofert :)
Zapraszam.

#15 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 21:58:58

Piękna sala, pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Właścicielka bardzo pomocna oraz sympatyczna. Miejsce godne polecenia ;) Dziękujemy za wspaniałą organizację wesela.

#16 ~~Agata~~

~~Agata~~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:58:38

Kilka razy byłam w tym miejscu z wielu okazji (wesele, chrzciny, komunia) i z całego serca polecam. Fantastyczne jedzenie, ładny wygląd sali, miła atmosfera. Przy organizacji wesela mogłam liczyć na wspaniałą właścicielkę która pomogła mi rozwiązać wiele problemów. Super lokal :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, Staszów, klimontów, opatów, sandomierz, domy weselne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych