Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dodatkowy dochód - od zaraz


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~J.J.~

~J.J.~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 16:49:32

Szanowni Państwo

Nasza Korporacja Prawno-Finansowa poszukuje współpracowników z terenów małych miejscowości, przy czym pragniemy zaoferować współpracę w charakterze dodatkowego, okazjonalnego źródła dochodu. Nie chcemy nikogo oszukiwać ani obiecywać złotych gór - współpraca z nami raczej nie przyniesie Mercedesa ani wszechstronnego rozwoju zawodowego, lecz umożliwi okazjonalne dorobienie średnio od 1 do 3 tys. zł miesięcznie. Pragniemy nawiązać współpracę przy dystrybucji produktów prawnych, których specyfika wymaga kontaktów z ludźmi - może to być zarówno celowa aktywność nastawiona na pozyskiwanie klientów, jak i zwyczajne "rozglądanie" się w swoim środowisku. W przeciwieństwie do popularnych systemów sprzedażowych innych firm, oferujemy jednak dużo większe prowizje - zarówno procentowo większe, jak i kwotowo. Oferujemy usługi prawne dla przedsiębiorców i osób prywatnych, zapewniające przedstawicielowi od podpisania jednej umowy od kilkuset do kilku tysięcy zł prowizji, co przy podpisaniu nawet jednej umowy miesięcznie zapewnia pewne wzmocnienie domowego budżetu.

Odnośnie naszej oferty: pragniemy dotrzeć do osób poszkodowanych w różnego typu wypadkach (przy pracy, w szkole, w gospodarstwie rolnym, samochodowych, wszelkich katastrofach etc.), dochodzimy też odszkodowań dla ofiar przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu oraz od skarbu państwa. Prowadzimy skuteczny nadzór rozliczeń finansowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, factoring, audyt. Prowadzimy pełne postępowanie o uzyskanie dotacji unijnych dla rolnictwa, samorządu terytorialnego i przedsiębiorstw. Prowadzimy sprawy roszczeń pracowniczych. Zapewniamy leasing środków trwałych i nieruchomości, oferując jedną z najszerszych ofert na polskim rynku. W żadnym z powyższych zakresów nie pobieramy zaliczek, a jedynie prowizję od realnie uzyskanych dla klienta środków, dlatego też naszym targetem są głównie osoby mniej zamożne, które nie mogą sobie pozwolić na drogą obsługę prawną. Niestety osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych lub przy pracy, dysponujące roszczeniami wobec pracodawców lub kontrahentów, albo też prowadzące działalności gospodarcze lub gospodarstwa rolne często nie poszukują tego typu bezzaliczkowych usług, błędnie utożsamiając kancelarie prawne z nazbyt dużymi wstępnymi kosztami obsługi. Odkąd jednak usługi świadczy Korporacja Prawno-Finansowa usługi te wyszły z biur i są dostępne dla każdego obywatela. Zależy nam na tym, aby zmienić chłodny dawniej wizerunek tej branży.

Ze względu na specyfikę naszej oferty o wiele szersze możliwości zarobkowania mają mieszkańcy mniejszych gmin, gdzie nasz reprezentant faktycznie nie będzie miał zewnętrznej konkurencji i większość klientów od spraw prawnych, przez inwestycje i pozyskanie środków pieniężnych, aż po obowiązkowe OFE, trafi prawie na pewno do niego. Natomiast w przypadku dużych miejscowości kluczową rolę odgrywać będą nasze usługi dla dużych firm oraz bardziej specjalistyczne dla osób prywatnych. Z naszej strony gwarantujemy Państwu najwyższej jakości obsługę klientów, profesjonalne szkolenia zawodowe, terminowe rozliczenia i zaplecze dużej Korporacji prawnej.


Wszystkich zainteresowanych współpracą w powyższym zakresie zapraszam do kontaktu na adres email:

jan.jawrocki@o2.pl

Niestety nie udzielam szerszych informacji na forum - przepraszam, ale raczej nie śledzę dyskusji, ogłoszenie zamieszczam w wielu mediach i forach dot. pracy i z braku czasu nie mogę monitorować wszystkich wątków.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych