Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dodatkowe ubezpieczenie na życie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 20:52:27

Proszę o pomoc w wyborze najkorzystniejszej firmy ubezpieczeniowej na życie w Staszowie bądż bliskiej okolicy...

proszę o mądre wpisy,z góry dziękuje...

#2 ~SK~

~SK~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 21:25:58

Proszę o pomoc w wyborze najkorzystniejszej firmy ubezpieczeniowej na życie w Staszowie bądż bliskiej okolicy...

proszę o mądre wpisy,z góry dziękuje...

A co konkretnie chcesz ubezpieczyć  , samo życie , czy zdrowie , czy zbudować emeryturę ? Problem  nie w firmie , a w polisie i agencie :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 21:32:24

z własnego doświadczenia polecam Ci Wartę. 

jestem w niej ubezpieczona od wielu lat i nigdy nie miałam problemów z wypłatą odszkodowań.

Ja ubezpieczałam się w Kielcach, nie wiem czy w Staszowie jest oddział Warty....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 07:56:09

z własnego doświadczenia polecam Ci Wartę. 

jestem w niej ubezpieczona od wielu lat i nigdy nie miałam problemów z wypłatą odszkodowań.

Ja ubezpieczałam się w Kielcach, nie wiem czy w Staszowie jest oddział Warty....

a miałas jakąś szkodę w tej Warcie ? Bo ja mam z tym bardzo złe doświadczenia ...

#5 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 08:15:38

Ja polecam PZU najpewniejsze

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 08:33:41

Z ubezpieczeniem nie ma problemu, problem zaczyna się w momencie rezygnacji. Moja składka ubezpieczenia rosła sukcesywnie co roku o jakieś 15 zł. Przez pierwsze trzy lata nie można zerwac umowy bo tracisz składki niestety czasem jest tak w moim przypadku że musisz zerwać umowe, wówczas agent którego nie widziałeś od dnia zawarcia umowy zaczyna cię nachodzić, nękać telefonami i nakłaniać do zmiany decyzji i jest strasznie natarczywy.Zamiast się ubezpieczać na życie, lepiej założyć lokatę w banku' składka ta sama i można dysponowac według własnego uznania

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 08:44:22

Z ubezpieczeniem nie ma problemu, problem zaczyna się w momencie rezygnacji. Moja składka ubezpieczenia rosła sukcesywnie co roku o jakieś 15 zł. Przez pierwsze trzy lata nie można zerwac umowy bo tracisz składki niestety czasem jest tak w moim przypadku że musisz zerwać umowe, wówczas agent którego nie widziałeś od dnia zawarcia umowy zaczyna cię nachodzić, nękać telefonami i nakłaniać do zmiany decyzji i jest strasznie natarczywy.Zamiast się ubezpieczać na życie, lepiej założyć lokatę w banku' składka ta sama i można dysponowac według własnego uznania

Chwila - kolejny "znawca tematu". Ubezpieczenie to nie lokata czy fundusz. Pytanie było o ubezpieczenie na życie. Nie ubezpieczenie z funduszem albo fundusz. Składki w ubezpieczeniu na życie zawsze "przepadają". To jest składka - nie wpłata na konto czy lokata. Dopóki płacisz - w razie śmierci jest wypłata. Przestajesz płacić - ubezpieczenie się kończy. Żadnych zwrotów nie ma. To takie same ubezpieczenie jak np. AC. Dopóki płacisz - jest ochrona. Nie płacisz - nie ma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych