Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry wózek wielofunkcyjny. jaka firma?

wózek

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~VigaRota~

~VigaRota~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 18:10:44

Hej wszystkim. Rozglądam się własnie za dobrej jakości wózkiem wielofunkcyjnym. Mieszkam pod miastem także nie ukrywam, ze zależy mi na dobrej amortyzacji. Oczywiście wygląd też nie jest bez znaczenia :) Jeśli chodzi o fundusze to powiedzmy, ze szukam czegoś tak do 2500 zł :) Z góry dzięki za pomoc :)

#2 ~anija~

~anija~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 17:50:53

wiesz co może zerknij sobie na wózki firmy RIKO ? Na pewno mieszczą się w tym przedziale i nadają się na taki trudniejszy teren. Ja sama mam zamiar kupować model XD, ale to za jakiś miesiąc bo młody rodzi się w czerwcu :)

#3 ~BeataO~

~BeataO~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:46:15

ja też polecam firmę riko :) jeśli chodzi o konkretny model to postawiliśmy na SIGME i szczerze polecam! bardzo nowoczesny design, leciutki aluminiowy stelaż i bardzo wygodna gondola ( jest regulowana także od zewnętrz. No generalnie wózek ma wszystko czego trzeba :)

#4 ~VigaRota~

~VigaRota~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:59:28

Dzięki za namiar na firmę RIKO szczerze mówiąc pierwszy raz o niej słyszę :) póki co tylko tak na szybko zerknełam sobie na ich stronę i spojrzałąm na te polecane przez Was modele. No cóż podobają mi się hehe. tylko teraz, który wybrać ?

#5 ~BeataO~

~BeataO~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 11:35:17

No ja polecam Sigme :) oba te modele są bardzo nowoczesne i mają sporo przydatnych funkcji ale jednak sigma jakoś lepiej lezała mi w reku hehe. najlepiej przejedz sie do jakiegoś sklepu z wozkami i tam sobie je poogladaj na zywo :) wtedy bedzie latwiej wybrac.

#6 ~VigaRota~

~VigaRota~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 11:27:16

Dziękuje za informacje :) w sumie i sigma i xd podobają mi się tak samo :) może w najbliższym czasie uda mi się wybrać do jakiegoś sklepu z wozkami i tam obejrze je na żywo. Może wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję :)

#7 ~BeataO~

~BeataO~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 13:44:21

No pewnie, że tak :) jak już coś wybierzesz i kupisz ( i przetestujesz) to koniecznie daj nam tu znać, jestem ciekawa :)

#8 ~nikara~

~nikara~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 12:15:11

riko ostatnio wypuściło kilka nowych modeli wózków 3w1 :) ja sama się za czymś rozglądam i teraz nie wiem czy brać model basic czy może jednak marla? Oba podobają mi się tak samo :)

#9 temari01

temari01

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:20:52

Ludzie potrzebują takich ofert. Na pewno jakiś forumowicz z tego skorzysta.

#10 ~linelia~

~linelia~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 09:26:56

mi się chyba ta marla bardziej podoba :) ale widziałam, ze mają też model Molla i jest o tyle fajny, ze to sama gondola bez spacerówki :) fajna alternatywa dla rodziców, którzy nie chcą kupować wozka 3w1 :)

#11 ~nikara~

~nikara~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 09:42:23

to prawda, fajna opcja z tą samą gondolą. I tam można też chyba kupić sam stelaż z fotelikiem samochodowym riko albo z adapterami do cybexu czy maxi cosi. 

#12 ~linelia~

~linelia~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 10:45:09

nikara o prawda. jest sporo rodzicow, którzy już mają spacerówkę ( np po kims z rodziny) i tylko gondola na tych kilka miesiecy jest potrzebna. A tu jest fajna jakość no i cena bardzo okej.

#13 malinova

malinova

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 21:13

Moze popytaj na jakichs forach matek.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wózek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych