Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry sklep zoologiczny w powiecie

sklep zoologiczny zwierzęta hobby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 19:08:18

Witam - tak jak w temacie - jaki polecacie sklep zoologiczny w powiecie staszowskim?
Z góry dziękuję za odpowiedz! Pozdrawiam!

#2 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:23:57

Dobrego nie ma :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:24:32

chyba w TSZ lipa z zoologicznym.... - dobrym zoologicznym!!!
Polecam sklep w Tarnobrzegu na Sienkiewicza

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 22:12:38

Ogólnie to dużego wyboru nie ma, bo są tylko 3 sklepy w samym Staszowie, jest też sklep w Połańcu.
A interesuje Cię akwarystyka czy coś innego....?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 14:34:28

dokładnie - interesuje mnie akwarystyka :)

#6 ~J.~

~J.~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 18:16:48

Nie polecam sklepu w Połańcu!!!

#7 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 18:54:34

A ja polecam sklep na ul. Wschodniej, ew. na Rytwiańskiej. Chociaż oferta (jeżeli chodzi o akwarystykę) we wszystkich staszowskich sklepach zoologicznych jest bardzo podobna do siebie. Jeżeli ktoś mierzy w jakieś mało znane gatunki ryb lub roślin, to w Staszowie raczej ich nie dostanie.

#8 ~jankiel~

~jankiel~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 19:21:03

akwarystyka to moze nie, ale duzy wybór akcesoriów można znaleźć w necie, ja sporo rzeczy kupiłem na stronie www.domowypupil.pl

#9 ~Blondyna~

~Blondyna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 17:54:07

Sklep zoologiczny u Magdy jest dobry

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 07:57:16

To wszystko zależy od stopnia zaawansowania i potrzeb akwarysty. Dla początkujących sklep na Rytwiańskiej będzie w sam raz.

#11 ~Deos~

~Deos~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 20:05:13

Jezeli akwarystyka, to polecam poszukać sklepów internetowych - ceny są niskie, różnice naprawdę daje się odczuć. Polecam sprawdzić ceny choćby w plantice, to akurat najtańszy sklep jaki mi się udało znaleźć 

#12 ~Lumos~

~Lumos~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 21:28:14

Plantica jest zawsze warta sprawdzenia. Jak szukam czegoś tanio - co robie dosć często, zazwyczaj trafiam na najlepszą cenę u nich. Z resztą chyba są z tego znani, że ceny mają super. No i jakosć też na poziomie. Nie ma co przepłacać po prostu 

#13 ~Adrianna N.~

~Adrianna N.~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:28:15

W palntice robiłam zakupy tylko raz, normalnie wolę sklepy stacjonarne, natomiast różnica w cenie akwarium, optiwhite, była an tyle duża, że stwierdziłam, że jednak kupię przez internet. Dotarło szybko i bardzo dobrze zapakowane, nic nie miało prawa się uszkodzić 

#14 ~Kaszczu~

~Kaszczu~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 19:58:34

Plantica jak najbardziej. Do tego do klienta podchodzą powaznie, fair po prostu. gdy raz miałem problemy z filtrem, odesłałem do nich - gwarancja, nie dość, ze zero problemów z ich strony, to szybko trafił do mnie... nowy! takie zachowanie zawsze na plus 

#15 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 21:07:37

Będe masiał tą plantice sprawdzić. Ceny chyba ostatnio poszły w górę albo mi się wydaje. Chcę sobie kupić nowe akwarium, filtr, ogólnie, zrobić taką konkret modernizacje. Ale już w dwóch sklepach mi takie ceny zaśpiewali, że maskara! 

#16 ~Ninak~

~Ninak~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:01:23

Powiedzcie mi, u nich polecacie kuponie wszystkiego? W senie jakościowo wszystko jest ok? No i kupujecie przez internet, u nich, też rośliny in vitro? Nie lepiej takie rzeczy kupować stacjonarnie jednak? 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 22:12:22

Ceny w sklepie w staszowie kosmos

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:24:39

Potrzebuję kanarka.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:18:12

Chyba jedynie u Magdy koło rynku.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep, zoologiczny, zwierzęta, hobby

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych