Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry notariusz

91 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~PiotrKK~

~PiotrKK~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 14:28:11

byłem niedawno u pana notariusza na woli polecam ,a pan Paweł Sawicki, ul Łucka 20 lok. 74 tel. 501 523 991, transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie,sprawnie i konkurencyjnie cenowo

#42 ~sebs~

~sebs~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:06:12

Żona mnie zaskoczyła rozwodem, chciała mnie zniszczyć od ręki. Od razu zgłosiłem się do kilku kancelarii, ale po konsultacjach zostałem z kancelariakpw.pl. Podpowiedzieli mi tak dużo wartościowych zasad postępowania, że praktycznie wszystko uratowałem, a rozwód wyszedł ostatecznie z winy żony. Kancelaria przyśpieszała i negocjowała, co tylko mogła. Takiego zaangażowania się nie spodziewałem. Etyka w tej kancelarii jeszcze istnieje i z tego powodu serdecznie polecam.

#43 ~tamara~

~tamara~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 13:48:47

Cześć, ja korzystałam z usług Pani Agnieszki Kozek. W sprawach spadkowych lepiej jest się zgłaszać bezpośrednio do notariusza. U mnie okazało się że dziedziczę długi, bo nawet nie wiedziałam że będę coś dziedziczyć po osobie, która zmarła.

#44 ~opener~

~opener~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 09:44:16

No ja miałam problemy z niechcianym spadkiem, baliśmy się, że zostaniemy z długami po wujku i trzeba było do notariusza iść i trafiliśmy do Kancelarii Notarialnej Cejrowska w Tczewie. To był strzał w dziesiątkę.

#45 ~solnic~

~solnic~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 07:54:43

No ja miałam problemy z niechcianym spadkiem, baliśmy się, że zostaniemy z długami po wujku i trzeba było do notariusza iść i trafiliśmy do Kancelarii Notarialnej Cejrowska w Tczewie. To był strzał w dziesiątkę.

Takie sytuacje są najgorsze, dobrze, że tam znalazłaś pomoc, grunt to dobrze trafić.

#46 ~Kisiaa~

~Kisiaa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 22:43:06

może z krakowa ktoś może polecić?

#47 ~Malaga~

~Malaga~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:19:44

Ja swego czasu jak mieszkałam w Tczewie korzystałam z usług Pani Jolanty Cejrowskiej. Współpraca z nią to czysta przyjemność, zawsze dokładnie i profesjonalnie. Teraz mieszkam w Szczecinie i będę musiała tu znaleźć dobrego notariusza....

#48 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 00:13:50

Polecam w Krakowie Panią Notariusz Monikę Majchrowską. Korzystałem z usług Jej Kancelarii przy zakupie działki. Kancelaria znajduje się przy ulicy Fabrycznej 3. Sprawa załatwiona szybko, fachowo w miłej atmosferze a cena konkurencyjna. Uzyskałem pełną pomoc i poradę w zakresie przygotowania dokumentów potrzebnych do dokonania transakcji. Wszystkie zawiłości prawne zostały dokładnie wytłumaczone  w sposób  bardzo prosty . Termin zawarcia umowy dogodny dla Mnie. Ze względu na moją pracę potrzebowałem  załatwić sprawę w Kancelarii po godzinie 17. Nie było z tym najmniejszego problemu. Pozdrawiam i polecam. 

#49 Darro

Darro

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 12:26:42

Mieszkam w okolicach Gdańska, zdecydowałam się na Panią Cejrowską z Tczewa. Rzetelna, wszystko sprawnie załatwiła po mojej myśli, bez zbędnego przekładania sprawy. tergo się oczekuje od notariusza, ale niestety spotkałam się w życiu już z różnymi sytuacjami.

#50 Kiniam

Kiniam

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:15:50

Ja korzystałam z usług Notariusz z Olsztyna. Polecam Pan Michał Milewski http://www.notariuszolsztyn.info

#51 ~tonoga~

~tonoga~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 13:40:57

Mieszkam w okolicach Gdańska, zdecydowałam się na Panią Cejrowską z Tczewa. Rzetelna, wszystko sprawnie załatwiła po mojej myśli, bez zbędnego przekładania sprawy. tergo się oczekuje od notariusza, ale niestety spotkałam się w życiu już z różnymi sytuacjami.

Co racja to racja... Akurat ta Kancelaria rzeczywiście działa sprawnie i uczciwie, ale miałam już różne doświadczenia. Dobrze, że człowiek uczy się na błędach.

#52 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 13:12:31

Szkoda czasu na samodzielne poszukiwanie najlepszej oferty. Lepiej skorzystać z pomocy, minimalny rabat to 30%, w przypadku większych kwot, nieruchomości nawet 50% upustu od taksy notarialnej. nasznotariusz pl. Zapytać zawsze można i porównać z innymi ofertami.

polećcie mi proszę dobrą kancelarię notarialną

#53 ~gabirina~

~gabirina~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 11:04:34

Mi zawsze jak coś potrzeba to od ręki załatwia mi to ten notariusz notariuszantkowiakirena.pl. Konkurencyjne ceny to jeden z wielu atutów, do tego przyjemna współpraca też bardzo istotna:)

#54 MaciekSmiet

MaciekSmiet

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 10:55:06

Nie wiem dokładnie z jakich okolicach szukasz, ale jeżeli chodzi o Szczecin to polecam Paulinę Linniczenko - kancelaria na Wojska Polskiego 8 (samiusieńkie centrum, dawne kino "Kosmos"). Raz, że pani Paulina ma wiedzę (której bardzo często brakuje "specom", którzy tylko naciągają ludzi na kasę), a dwa - naprawdę nie każe sobie płacić za wiele. W dodatku jest bardzo dyspozycyjna (maile, telefony... w zasadzie nie ma problemu, żeby się skontaktować), i w dodatku całkiem miła dla klienta

#55 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:56:11

Polecam kancelarię Pani Sylwii Boroń-Radoń w Rzeszowie.Pełny profesjonalizm,życzliwe podejście do klienta.Naprawdę warto.

#56 ~Astra_35~

~Astra_35~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 14:34:39

polećcie mi proszę dobrą kancelarię notarialną

Kancelaria notarialna Cejrowska. Bardzo profesjonalnie i przy okazji miła atmosfera. Wychodząc stamtąd wszystko rozumiałam co podpisałam, szybko, sprawnie i naprawdę na wysokim poziomie. Pani Cejrowska ma spore doświadczenie i to widać od pierwszego spotkania, że zna się na swojej pracy i, że kocha to co robi. Angażuje się i dba o klienta. Życzę powodzenia, mam nadzieję, że wybierzesz panią Cejrowską :)

#57 ~Amandii~

~Amandii~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 11:31:32

W necie pełno dobrych opinii o pani Cejrowskiej, mogę potwierdzić, że to prawda. Jest bardzo miła, profesjonalna, sprawnie załatwia wszystkie dokumenty, ale nie popełnia żadnych błędów. To zasługa tego, że ma spore doświadczenie, wiadomo, ale lepiej taki z większym doświadczeniem, bo pewnych rzeczy uczysz się w praktyce, w zawodzie już. Pani Cejrowska jest bardzo inteligentna i lubi to co robi, dlatego tak miło wspominam 'współpracę' z nią :) umawiaj się na spotkanie, bo wątpie czy znajdziesz kogoś równie dobrego

#58 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:21:35

Aż muszę napisać! Nie polecam Notariusza Grażyny Wasilewskiej-Kloc z Pragi Południe w Warszawie.

Niestety mam wrażenie, że Pani jest nastawiona na zysk, a nie na rzetelną obsługę z korzyścią dla klienta. 

Również nie polecam. Pani jest niekompetentna, niedoinformowana i arogancka. Wyszedłem po 3 minutach.

#59 ~arturP~

~arturP~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 19:20:11

Ze Szczecina jest z kolei pani Dorota Szuman Krzych. Jej kancelaria przy Struga bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków. W naszym przypadku przy umowach  sprzedaży i kupna mieszkań wszystko poszło szybko i sprawnie, w miłej atmosferze, fachowo i miło.

#60 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:31:29

Ja bardzo polecam Adam Robak z Katowic, świetny notariusz pomógł mi w sprawie spadku z ktorym był dość duzy problem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych