Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry notariusz

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:37:04

polećcie mi proszę dobrą kancelarię notarialną

#2 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:20:29

Ja byłam ostatnio u Anety Szkutnik w Warszawie i bardzo jestem zadowolona bardzo dobry notariusz, rzetelny i można z negocjować cenę, wszystko dokładnie wytłumaczy, z czystym sumieniem polecić

#3 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 20:26:16

Ja też miałam okazję skorzystać z usług tej notariusz i Pani Aneta Szkutnik jest bardzo miłym notariuszem, zawsze chętnym pomóc, nawet sobotę czy niedzielę. W moim przypadku pojechała do mojego ojca do szpitala, żeby poświadczyć jego podpis na pełnomocnictwie dla mnie. A jak dzwoniłam do innych notariuszy, to żaden nie chciał pomóc !!

#4 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 00:21:35

Ja byłam ostatnio u Anety Szkutnik w Warszawie i bardzo jestem zadowolona bardzo dobry notariusz, rzetelny i można z negocjować cenę, wszystko dokładnie wytłumaczy, z czystym sumieniem polecić

Ja też miałam okazję skorzystać z usług tej notariusz i Pani Aneta Szkutnik jest bardzo miłym notariuszem, zawsze chętnym pomóc, nawet sobotę czy niedzielę. W moim przypadku pojechała do mojego ojca do szpitala, żeby poświadczyć jego podpis na pełnomocnictwie dla mnie. A jak dzwoniłam do innych notariuszy, to żaden nie chciał pomóc !!

#5 ~felka~

~felka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 18:15:37

Serdecznie polecam kancelarię pań Joanny Wrzochalskiej-Zaręby i Władysławy Filochowskiej. Bardzo sympatyczne osoby, które znają się na rzeczy. W kancelarii panuje domowa atmosfera i to się czuje. Żadna wyższość czy biurokracja, traktują człowieka normalnie a jak dochód. Można też porozmawiać i wynegocjować dobrą stawkę, niższa niż w innych kancelariach. Terminy mają dostępne praktycznie z dnia na dzień. Polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 09:45:14

W mojej okolicy mogę naprawdę polecić notariusza na Jagiellońskiej 6 koło Prokuratury. Dobrzy fachowcy, elastyczne godziny pracy można również negocjować cenę.

#7 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 16:13:53

Michał Lorenc, Sandomierska (Mokotów) chyba najlepsza w Warszawie

#8 ~Magdalena L.~

~Magdalena L.~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 20:12:10

Firma mojego męża od lat współpracuje z notariuszem Pawlem Kanią (notariusz-kania.com), ostatnio załatwialismy sprawy prywatne i też super. Bardzo polecam. Duża wiedza.

#9 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 14:29:46

Aż muszę napisać! Nie polecam Notariusza Grażyny Wasilewskiej-Kloc z Pragi Południe w Warszawie.

Niestety mam wrażenie, że Pani jest nastawiona na zysk, a nie na rzetelną obsługę z korzyścią dla klienta. 

#10 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 08:48:09

kancelaria pani notariusz Moniki  Ciesielskiej w  Warszawie na ochocie przy ul.Bitwy Warszawskiej 1920r wejście 7a sprawdziłem i faktycznie moge polecić

#11 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 13:43:47

a korzystaliście może z usług dobrynotariusz.krakow.pl

#12 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 19:04:31

Ja mam dobre doświadczenia z notariusz Anną Marciniak-Sikorą. Konkretna osoba, wysłuchała mnie i wytłumaczyła wszystko w przystępny sposób. Mam zamiar iść do niej, gdy będę finalizowała umowę zakupu mieszkania. 

#13 wisnia

wisnia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 09:47:59

ja polecam wspólpracę z panią Anetą Sitnicka-Urbaniak, ona ma kancelarię na ogrodowej 49a. Bardzo dobrze wspołpraca nam się uklada. :) kompetentna i fachowa, zna się na swojej pracy :) 

#14 mabal

mabal

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:10:31

Ja z kolei od kilku lat współpracuję z p. Ireną Antkowiak i naprawdę cenię sobie jej profesjonalizm i doświadczenie. Gdyby ktoś z Was był zainteresowany konsultacją, przesyłam adres jej strony internetowej - www.notariuszantkowiakirena.pl

#15 ~janusznowinski~

~janusznowinski~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 15:31:08

Jakby kogoś interesował dobry notariusz z Wrocławia to ja takiego spotkałem w kancelarii Tarkowskich. Notariusz Tarkowski bardzo pomocny – nie znalazłem takiego u siebie w Kielcach i specjalnie jechałem do brata do Wrocławia z jego polecenia do tego notariusza. Super mi załatwili sprawę, a do tego cenowo też fajnie wypadli w stosunku do notariusza, u którego byłem wcześniej z moim problemem – polecam jak ktoś ma możliwość z tamtej okolicy wziąć notariusza!

#16 Zadowolona klientka

Zadowolona klientka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 13:04:59

W warszawie polecam kancelarię Eweliny Wachowskiej-Giers i Hanny Wachowskiej-Popielarczyk, mój mąż współpracuje z ta kancelarią, Panie notariusz przygotoane merytorycznie, odpowiadają na wszystkie pytania, wiem bo sama korzystałam parokrotnie z usług tej kancelarii, wszystko na najwyższym poziomie, ponadto można negocjować taksę notarialną, jesteśmy z meżem zadowleni z tej obsługi i polecemy dalej

#17 ~Wojtas~

~Wojtas~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 14:47:55

ja korzystałem z usług pani notariusz Anety Sitnickiej-Urbaniak i byłem bardzo zadowolony. rzeczowo, na czas i ma dobre stawki

#18 ~Kajak~

~Kajak~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 19:05:02

Ja mogę polecić usługi Kancelarii Notarialnej Romany Gruskoś z Krakowa. Moim zdaniem jedna z lepszych w jakich miałam okazji być i korzystać z usług 

#19 ~Janu~

~Janu~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 22:14:05

Jeśli chodzi o kancelarię notarialną której ja ufam, to prowadzi ją notariusz Waldemar Jeziorski i mieści się w Zgierzu. Uważam, że naprawdę warto się z nim skontaktować

#20 ~Jkaaa~

~Jkaaa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 23:41:36

Ja natomiast polecam kontakt do kancelarii notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Moim zdaniem jedni z lepszych notariuszy u jakich byłam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych