Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dobry lokal na wesele w Szydłowcu lub okolicach.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
127 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~młodzi~

~młodzi~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 21:25:57

Nie było nas długo w Szydłowcu, dlatego też zwracamy się do Was z prośbą. Czy moglibyście polecić nam lokal na wesele w Szydłowcu lub okolicach. Być może jakiś lokal jest w budowie niedługo zostanie oddany do użytku o takie informacje również prosimy.

Z góry dziękujemy na pomoc

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:48:21

Witam
Buduje się taki dom weselny przy trasie E7 w Chustkach jakieś 5 km od Szydłowca i podobno ma być ładny.

#3 ~młodzi~

~młodzi~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 22:05:18

Gdzie można znależć informacje na temat domu weselnego? Od kiedy ma być czynny ITP

#4 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 17:12:02

Czy wie ktos cos na temat tego domu weselnego w chustkach? Np. od kiedy bedzie otwarty? bardzo bym prosila o szybka odpowiedz

#5 ~e.1~

~e.1~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 10:02:17

tez szukam domu weselnego, w chustkach ma byc ladnie ale strasznie drogo, wiec ja polecam "zameczek" w Gąsawach Rządowych;)

#6 ~mela~

~mela~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 19:03:15

A skąd masz takie informacje, że będzie drogo? Ja będę miła tam swoje wesele w sierpniu i oferta jest bardzo atrakcyjna. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć.

#7 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 12:32:32

tez szukam domu weselnego i slyszalam ze w chystkach wlasnie jest ladnie i nie drogo.mozesz mi dac kontakt telefoi niczny i jak masz to link strony internetowej

#8 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 22:21:37

tez szukam domu weselnego i slyszalam ze w chystkach wlasnie jest ladnie i nie drogo.mozesz mi dac kontakt telefoi niczny i jak masz to link strony internetowej

Otwarcie w kwietniu www.ballaton.pl tel 692536869

#9 ~olcia~

~olcia~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 11:47:42

Odnośnie tego domu weselnego Ballaton w Chustkach to mam takie zdanie, iż w środku jest ładny (bo wszystko nowe). Minusem są te kamyczki na parkingu, po których idąc na obcasach się wpada i buty się tak niszczą że masakra. Jedzenie też nie ma rewelacji, słabe jedzenie, mimo że cena jaka jest, stoły są słabo zastawione. Sala do tańczenia mała jest i nie ma w niej klimatyzacji, więc jak ktoś robi wesele większe to nie ma komfortowych warunków.

#10 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 13:48:40

Olcia,

jeśli mogę zapytac byłaś w roli gościa czy Pani Młodej? My właściwie już zdecydowaliśmy się na tę salę i trochę Twoja opinia mnie zasmucila. Moglabys cos wiecej powiedziec o swoich wrazeniach z imprezy organizowanej tam? jak obsługa, co z tym jedzeniem? bede wdzieczna za informacje...

#11 ~olcia~

~olcia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 21:08:53

Byłam tam w roli gościa, według mnie obsługa jest niestety słaba, nie wiem co trzeba byłoby zrobić, żeby przyciągnąć uwagę pani kelnerki. Jeśli chodzi o ceny to wysokie w stosunku do ilości jedzenia na stole. Ale wiadomo, że każdy ma indywidualne wymagania więc życzę powodzenia w wyborze lokalu:) Pozdrawiam

#12 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 15:54:09

Odnośnie tego domu weselnego Ballaton w Chustkach to mam takie zdanie, iż w środku jest ładny (bo wszystko nowe). Minusem są te kamyczki na parkingu, po których idąc na obcasach się wpada i buty się tak niszczą że masakra. Jedzenie też nie ma rewelacji, słabe jedzenie, mimo że cena jaka jest, stoły są słabo zastawione. Sala do tańczenia mała jest i nie ma w niej klimatyzacji, więc jak ktoś robi wesele większe to nie ma komfortowych warunków.

Ja też byłam gościem na tym weselu i myślę że jeżeli chodzi o lokal i obsługę to niema się do czego przyczepić niestety są osoby którym się nigdy nie dogodzi. Wesele było super więc nie dziwię się że niezauważyłaś klimatyzacji na sali tanecznej pewnie byłaś bardzo pijana bo sobie uszkodziłaś buciki

#13 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 23:05:50

hmmm.czytam, czytam i myślę! Jest tyle domów weselnych ,moteli,restauracji w okolicy że glowa mala ceny są rozbierzne,wymagania tak samo .Na impreziach bylam wielu, widzidzałam nie jedno i jedno mnie dziwi.. czemu jednej osobbie się to nie podoba tzn.ballaton sprawdzajac ( nrip) widać ze komuś tylek ...... czemu nikt nie napisze że np.gdzieś tam ludzie popłacili za imprezke jak w dobrym lokalu a siedzieli przy gołych ścianach nie pomalowanych bez podłogi o jedzeniu nie wspomne,w innym jedzenie zkisło,gdześ tam porozbijano okolo 5 aut podczas imprezy? no czemu?? będąc w tym lokalu jako osoba towarzysząca bawilam sie świetnie,nic nie brakowalo widać było że obsługa pracuje ,wspópraca z orkiestrą odnosnie podawania posilków,itd itp.Jako osoba postronna widzialam że młodzi wiele włożyli pracy w organizację.Dwa dni po byłam ze znajomymi podpisywac umowę ,tak samo widzialam i podziwialam właścicielkę ile ona w to wklada serca pyta się czy ma być ,tak czy owak widać że jest zainteresowana organizacja a nie jak inni tylko pieniedzmi .Więc po co takie bzdety pisać skoro jest inaczej .pozdrawiam wszystkich Ania

#14 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 21:57:28

Niezbyt ciekawy ten dom weselny, jak na takie kwoty jakie trzeba płacić od pary to na prawdę słabo. Bardzo dobrze bawić to ja się mogę również na działkowym grillu. Ale w takim lokalu to pewne standardy powinny być zachowane. A obsługa i jedzenie jest chyba najsłabszą stroną tego lokalu, a bądź co bądź to kluczowe elementy organizacji takiej imprezy.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:56:21

Chyba każdy z nas kiedyś poczuł w sercu igiełkę zazdrości. Zazdrościmy innym kariery, bogactwa, udanego związku, ogólnie mówiąc lepszego życia. Wszystko to można osiągnąć swoją ciężką pracą i wyrzeczeniami, a nie siedząc tylko przed telewizorem i użalając się nad sobą zazdroszcząc innym. Takie odczucia mam czytają niektóre wpisy.

#16 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 09:34:40

Taka dyskusja jest bezcelowa moim zdaniem... Nigdy nie będzie tak, że każdy gość wyjdzie z wesela zadowolony. Najważniejsze żeby dom weselny się podobał Państwu Młodym. Byłam w tym lokalu i jeśli chodzi o wystrój to nikt nie może mieć właścicielom nic do zarzucenia. Wszystko bardzo eleganckie, nowe i stylowe. Jedzenie i obsługa według mnie też była Ok ale pewnie byli goście, którym się coś nie podobało.
I taka mała rada do przyszłych państwa młodych: najważniejszy jest zespół żeby umiał rozkręcić gości i żeby wódka była dobra :lol: A jeśli chodzi o lokal to najlepiej jest jechać osobiście, zobaczyć i wtedy podejmować decyzje. Ja nie mam nic do zarzucenia :D
Pozdrawiam :rolleyes:

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 09:40:43

....i jeszcze co do obsługi. Ktoś pisał wcześniej że to najsłabsza strona lokalu... Pamiętajcie, że niecały miesiąc temu było otwarcie, chyba było tam tylko jedno wesele i jakieś inne mniejsze imprezy. Nawet jak nie byli doskonali to oni pewnie narazie się uczą.kilka tygodni i będą śmigać jak w innych lokalach :lol:

#18 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 13:09:17

Byłam tam gościem na weselu i bawiłam się doskonale ; ) obsługa była bardzo dobra a jedzenie wyśmienite . Polecam bardzo gorącą

#19 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 13:20:33

Byłam tam już na weselu , i lokal mnie zachwycił jest tam po prostu prześlicznie jedzenie dobre a obsługa dobrze dobrana ; D
polecam

#20 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 13:23:33

tez szukam domu weselnego, w chustkach ma byc ladnie ale strasznie drogo, wiec ja polecam "zameczek" w Gąsawach Rządowych;)

już byłam tam na weselu z tego co wiem a wiem sporo to ceny są dobre i w żadnym wypadku nie jest tam drogo a poza tym świetnie się bawiłam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych