Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry hosting

123 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~danny~

~danny~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 14:32:17

Szukam dobrego, sprawdzonego i niedrogiego hostingu. Jakieś sugestie? Chętnie posłucham.

#2 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:13:31

Mogę zasugerować firmę IBE. Mają 3 różne pakiety serwera wirtualnego. więc można sobie dobrać do swoich potrzeb. Tutaj jest wypisane co wchodzi w skład którego z pakietów: http://www.ibe.pl/oferta/hosting

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 17:18:29

Hmm... dobrego, sprawdzonego i niedrogiego hostingu... a więc:

Dobrego
Jak rozumiem, chodzi o hosting niezawodny, taki, z którym nie będzie problemów technicznych? I do tego ze świetnym supportem? W Blink.pl masz to wszystko. Niezawodność i znakomity support. Nielimitowany transfer i 7 dni backupu. Ale więcej zapewne powiedzą Ci przykładowe opinie o Blink.pl:

• "Blink.pl (...) musi być całkiem solidną firmą, bo nie zanotowałem żadnych problemów z in4.pl i nawet jak sam mam problemy z Internetem (Neostrada), to w pierwszej kolejności robię "ping in4.pl", bo wiem, że zawsze dobrze działa.
  • "W Blink.pl podoba mi się szybkość działania serwisu, prostota konfiguracji oraz bardzo dobra jakość BOK." 
  • "Szybkie rozwiązanie mojego problemu w zakresie obsługi Joomli."

Sprawdzonego?
Parę tysięcy Klientów i kilka topowych polskich marek wystarczy? A może wolisz sprawdzony audytem przez wiarygodną instytucję? Przeszliśmy rygorystyczne testy Platnosci-Online i zdobyliśmy certyfikat Polecanego Hostingu. Sprawdzono konfigurację PHP, MySql i czasy reakcji na zgłoszenia serwisowe. Do dziś w Blink.pl podłoga jest wytarta w miejscu, gdzie kolega Dominik startował do stanowiska, aby odpowiadać na zgłoszenia. A wiedz, że jego czas na 100 m to 12 sekund!

Niedrogiego

Pakiety startują o 49,- zł netto rocznie. To naprawdę świetna cena, bo nie ma już żadnych dopłat dodatkowych za transfer, masz nielimitowane konta poczty, FTP, nielimitowany transfer itp.

Pozostaje Ci chyba już tylko przetestować konto - będziesz zdziwiony, jak dużo wsparcia i gratisów otrzymasz już w pierwszych 14 testowych dniach korzystania z konta!

#4 ~pelcia~

~pelcia~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 12:33:45

W zakresie cena/jakość niczego lepszego nie znajdziesz - http://www.hekko.pl/hosting_www.html Hekko to jedyny hosting, na którym rzeczywiście przetrwałem od początku kiedy zajmuję się stronami. Cały czas dobra cena, porządny support i stabilność.

#5 ~marioza m.~

~marioza m.~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 14:56:51

Mam konto w Hekko od miesiąca - faktycznie nie ma się czego czepiać, serwer działa tak jak powinien, nie haczy się, support szybko reaguje na pytania i co ciekawe - bardzo mało za to wszystko płacę, co jest najdziwniejsze ;-)

#6 ~marta miziak~

~marta miziak~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 14:42:40

Hekko to przede wszystkim domeny, 54 brutto za przedłużenie PL, a w pierwszym roku 0 zł. Nie kojarzę, żeby w innym serwisie hostingowym, można było w tym momencie tak tanio kupić domenę.

#7 ~nakulma~

~nakulma~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:22:36

Przy hurtowych ilościach mają jeszcze niższą cenę, jakoś ze 2 zł mniej można jeszcze. Generalnie domeny PL można kupić za niewiele mniej, chyba w NASK cena to 40 netto, czyli śmieszne grosze.

#8 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 15:29:03

Ja hosting mam od Prohosta. Za 100 zł rocznie dają 25GB i brak limitu transferu

#9 ~efr~

~efr~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 10:39:39

Miałem ostatnio przygodę z Blink_pl. W jakiś sposób dogadali się z moim dotychczasowym dostawcą i postanowili przenieść usługi na ich serwery. Całość miała trwać od 22 w piątek do 8 rano w sobotę. Na mój gust to już zbyt długa przerwa w dostawach, ale niech im będzie. Efekt jednak był taki że nie potrafili skonfigurować nowych serwerów tak by mój serwis działał poprawnie. Stronę uruchomił dopiero człowiek którego wynająłem, za co oczywiście musiałem zapłacić. Całość ruszyła w niedzielę około 13. Po wszystkim napisali mi że za wszystko odpowiada mój dotychczasowy dostawca i to do niego powinienem kierować roszczenia.

Moim zdaniem to patałachy do potęgi.

NIE POLECAM.

#10 ~nakulma~

~nakulma~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 14:52:08

Nie ma czegoś takiego jak brak limitu transferu, wyrzucą cię za 100 innych rzeczy. Rozumiesz? To pic na wodę. Sprawdź sobie pakiety Hekko, nawet ten najtańszy wystarczy pod kilka średnich wielkości serwisów.

#11 ramed

ramed

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 14:50:43

ja korzystam z usług mydevil.pl i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

#12 ~gagarin~

~gagarin~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 15:07:45

Hekko jest ok, mam kilka małych stronek na najtańszym koncie, jak dotąd nic złego się nie działo. Mają przede wszystkim bardzo dobry support, nie ma żadnego problemy z kontaktem z adminami i dzięki temu w zasadzie dalej u nic jestem.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 08:20:17

Mam serwis na Firehost, bardzo tani hosting, płacę 40 zł rocznie. Problemów nie ma żadnych. Bardzo fajny admin - sądziłem, że tak tanich klientów traktuje się inaczej - jednak nie. Jak dotąd - bez problemów.

#14 ~adam palik~

~adam palik~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 08:01:36

Ktoś wspominał o Hekko - jak najbardziej polecam, moim zdaniem najsolidniejszy hosting z tych jakie testowałem, jednocześnie bardzo niska cena, tak więc samą usługę polecam. Na pewno zdecydowanie największy plus za support - odpowiadają w kilka minut.

#15 ~Sojka~

~Sojka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 17:41:36

Skoro tak piszesz... Przetestuj sobie Firehost, mam tam kilka serwisów, test jest za darmo.
W tym samym pakiecie cenowym dostaniesz więcej, a hosting działa bez żadnych problemów.
Masz nawet opcję wyboru pomiędzy DA, a cpanel.

#16 Dretwy

Dretwy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:20:21

Polecam Netmark lub Hekko, ktore korzysta z serwerów Netmarka. :)

#17 dorotkakowal

dorotkakowal

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:05:39

ja polecam dużych graczy z top 10

#18 ~Sojka~

~Sojka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 21:31:39

No to źle polecasz, bo zazwyczaj ceny są z komosu, a nie idzie za tym jakość.
Działam na Firehost z prostego powodu - opłaca mi się to. Dobra cena, nawet przy większych kontach.
A 80 GB wystarczy mi na spokojne prowadzenie wielu serwisów jednocześnie.

#19 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 16:38:16

Na pewno Hekko. Optymalnie w pakiecie za 70 zł, bo masz tam domenę PL za darmo. A faktycznie z takim supportem jak u nich, to nie spotkałem się na żadnym innym serwerze. Super to u nich działa, jakość sami usługi również zdecydowanie na plus.

#20 ~pampo~

~pampo~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 16:41:21

Mnie w Hekko dali pół roku za darmo po przenosinach, a faktycznie takich cen przy takim supporcie nie widziałem. Na pytania reagują w zasadzie w ciągu jednej minuty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych