Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dobry ginekolog

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 22:10:13

Witam.

Chciałabym zasięgnąć rady :) Otóż - w jak najszybszym czasie wybieram się do ginekologa. Chciałabym w Kozienicach. I mam pytanie: ile kosztuje wizyta prywatna u ginekologa? Czy oprócz wizyty płaci się dodatkowo za badanie? Proszę o jak najszybszą odpowiedź :)

Jeśli byłaby możliwość to proszę podać mi dobrych lekarzy :)

#2 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:17:03

na radomskiej wizyta, badanie + cytologia kosztuje 160zł, nie pamiętam jak się nazywa lekarka

#3 ~Anna M.~

~Anna M.~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 00:31:21

Witam. Jeżeli nie nie straszny wam dojazd do Lublina to polecam dr n med Marlenę Kaczmarczyk. Pani dr Przyjmuje na Jutrzenki w ProVivo tel:607 287 912, natomiast pracuje w Szpitalu na Alejach Kraśnickich w Lublinie. Leczę się u niej już od 2 lat!ekstra lekarz. Bardzo miła, konkretna osoba. Prowadziła moją ciążę. Dawała skierowania na wszystkie możliwe badania. Udzielała szczegółowych informacji nawet nie pytana. Na każdej wizycie robiła USG , jeździłam do niej z przyjemnością - a nie myślałam że można cieszyć się na wizytę u ginekologa. Pani dr była u mnie podczas porodu. Obecnie jestem szczęśliwą mamą, mimo to dalej jeżdżę do Lublina na badania kontrole:USG przezpochwowe, wymazy, cytologię, videokolposkopię. Polecam ròwnież parom które mają problemy z poczęciem potomstwa.

#4 ~przyszła mama~

~przyszła mama~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 11:32:21

dr Świechowski juz nie jest ordynatorem w szpitalu.
Ja polecam dr Różańską przyjmuje Warce w Prima - Med.
Korzystałam z badań u lekarzy w Kozienicach ale niestety nie byłam zadowolona.
Telefonicznie możesz zadzownic i zapytać o koszty.
Najważniejsza jest fachowa pomoc a pieniądze to sprawa drugorzędna bo 20 zł nie robi różnicy.

#5 ~kawka~

~kawka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 18:50:59

dr Świechowski juz nie jest ordynatorem w szpitalu.
Ja polecam dr Różańską przyjmuje Warce w Prima - Med.
Korzystałam z badań u lekarzy w Kozienicach ale niestety nie byłam zadowolona.
Telefonicznie możesz zadzownic i zapytać o koszty.
Najważniejsza jest fachowa pomoc a pieniądze to sprawa drugorzędna bo 20 zł nie robi różnicy.

dlaczego dr. Świechowski nie jest już dyrektorem, i może wiecie kto jest nowym ordynatorem?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 23:03:44

Dr.Rozborska

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 21:26:37

Witam. Jeżeli nie nie straszny wam dojazd do Lublina to polecam dr n med Marlenę Kaczmarczyk. Pani dr Przyjmuje na Jutrzenki w ProVivo tel:607 287 912, natomiast pracuje w Szpitalu na Alejach Kraśnickich w Lublinie. Leczę się u niej już od 2 lat!ekstra lekarz. Bardzo miła, konkretna osoba. Prowadziła moją ciążę. Dawała skierowania na wszystkie możliwe badania. Udzielała szczegółowych informacji nawet nie pytana. Na każdej wizycie robiła USG , jeździłam do niej z przyjemnością - a nie myślałam że można cieszyć się na wizytę u ginekologa. Pani dr była u mnie podczas porodu. Obecnie jestem szczęśliwą mamą, mimo to dalej jeżdżę do Lublina na badania kontrole:USG przezpochwowe, wymazy, cytologię, videokolposkopię. Polecam ròwnież parom które mają problemy z poczęciem potomstwa.

Mam pytanie, kiedy jeździłaś do Pani Kaczmarczyk, w jakich dniach i godzinach przyjmuje?

Pozdrawiam

#8 ~miroslaw~

~miroslaw~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 13:53:16

dlaczego dr. Świechowski nie jest już dyrektorem, i może wiecie kto jest nowym ordynatorem?

nowym jest tadam..... profesor Politechniki Radomskiej Banaczek bodajże( pokutę swoją juz odbył :-P zainteresowani wiedzą o co kuma)

#9 ~google fan~

~google fan~
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 08:49:39

Wystarczy poszukać w necie na temat tej pokuty. A tak wogóle z ciekawosci to sprawa jest zakończona? czy jeszcze trwa?

#10 ~kawka~

~kawka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 20:40:20

Wystarczy poszukać w necie na temat tej pokuty. A tak wogóle z ciekawosci to sprawa jest zakończona? czy jeszcze trwa?

Kurczę, szukałam w necie i nie mogę znaleść. Możecie coś przybliżyć o co chodzi?

#11 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 18:06:07

Chcialam zapytać ile trzeba czekać na prwatną wizytę u pani Kozak i ile taka wizyta kostuje?

#12 SkinheadRAC

SkinheadRAC

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 398 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:55:22

Gini na forum ED. Coś takiego..

#13 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:20:12

Prywatnie Świechowski bierze teraz 160 zł (full opcja), a jeszcze dwa lata temu to było 80 zł za wizytę. polecam nowego ordynatora w kozienicach Piotra Jóźwiaka. Miły, konkretny. Przyjmuje też prywatnie w animedzie na lubelskiej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:01:51

witam mam takie pytanie czy ktos mial stycznasc z dr.kinga łyszkowska ginekolog z kozienic przyjmuje na ul.przyjaciół 38 czy ktos moze mi powiedziec wiecej na temat tej pani?

#15 kasiaboro

kasiaboro

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 22:48:14

Dziewczyny czy może ktoraś z Was miała w szpitalu w Kozienicach robiony zabieg ,skrocenia szyjki macicy ( wypadająca szyjka)możecie coś o tym napisać?będę bardzo wdzięczna

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:50:37

Polecam dr Penze w Radomiu!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:12:19

Również polecam dr Penze

#18 ~kiti~

~kiti~