Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

dobry fryzjer kogo polecacie

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~blondi~

~blondi~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:07:55

chcę zrobić balejaż jednokolorowy na farbach loreala lub matrixa ktore salony w Kozienicach oferują usługe na w/w farbach?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 09:08:13

U anety wojcik jest super fryzjerka Justyna, ale oni pracuja chyba na artego. Jacek baranowski nie wiem na czym pracuje ale moim zdaniem leci schematem, nie dobiera fryzury do osoby tylko czesze tak jak aktualnie jest modnie, a od fryzjera z takim doswiadczeniem oczekuje sie czegos wiecej, nie tyle znajomosci trendow co doboru fryzury dontwarzy sylwetki itp.
Wczesniej wspomńiana justyna tez super czesze ale tez troche brakuje jej tego czego jackowi, ogolniemto chyba kwestia braku szkolen takich na biezaco.

#3 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 21:13:53

Moim zdaniem Jacek to bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem, ceny idą w parze z jakością, Justyna ma talent. Ewa z efektu jest super za przystępną cenę. Basia z Warszawskiej przesympatyczna kobieta.

Jeśli masz wątpliwości co do jakości materiału proponuje Ci rozmowę z fryzjerem i moim zdaniem żaden nie będzie miał problemu z zamóieniem dla Ciebie odpowiedniej farby, oczywiście liczy się to z dodatkowymi kosztami. Ewentualnie kup sama farbę a fachowiec policzy za usługe i odejmie koszt farby

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 23:13:05

Tak jacek jest specjalista ale popadl w rutyne a ceny ma z kosmosu.

#5 wyglad.pl

wyglad.pl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 14:30:13

A czy ktoś zna liczbę salonów fryzjerskich w Kozienicach?

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 00:08:25

Tez polecam Justynę. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Doradza, jest sympatyczna, nie robi staroswieckich fryzur tylko elegancko ale skromnie

#7 ~Gość 1~

~Gość 1~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 19:45:06

Moja ulubiona fryzjerka jest teraz na urlopie macierzyńskim tj. Ania która pracuje u Jacka. Natomiast mogę powiedzieć kogo się wystrzegać..u Anety razem z Justyną pracuje taka Pani Asia. Poszłam do niej z długimi włosami i do dziś co dzień o niej myślę gdy się zastanawiam jak spiąć włosy by kikuty nie wystawały. Absolutnie na rozpuszczone się już nie nadają. Zniszczyła mi włosy beznadziejnym cieniowaniem. Nie chodźcie do niej. .

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:04:12

bardzo fajna dziewczyna jest w Venus koło Giewontu. Ona jest tam chyba właścicielką. Fajnie strzyże i doradzi, ciągle jeździ na jakieś szkolenia. ma wiedzę i zmysł. naprawdę polecam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 19:47:03

Moja ulubiona fryzjerka jest teraz na urlopie macierzyńskim tj. Ania która pracuje u Jacka. Natomiast mogę powiedzieć kogo się wystrzegać..u Anety razem z Justyną pracuje taka Pani Asia. Poszłam do niej z długimi włosami i do dziś co dzień o niej myślę gdy się zastanawiam jak spiąć włosy by kikuty nie wystawały. Absolutnie na rozpuszczone się już nie nadają. Zniszczyła mi włosy beznadziejnym cieniowaniem. Nie chodźcie do niej. .

No ona jest beznadziejna. Słyszałam ze to jakaś rodzina z Aneta i dlatego tam jest ... Ale w sumie jedyne do czego się nadaje to parzenie kawy i mycie głowy.... Serio psuje Anecie renomę...

#10 ~małgosia~

~małgosia~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 11:45:12

Była dobra fryzjerka Majka ale wyjechała do Warszawy, teraz już nie ma dobrego fryzjera :(

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 14:10:34

Była dobra fryzjerka Majka ale wyjechała do Warszawy, teraz już nie ma dobrego fryzjera :(

Ta ruda majka? Ktora kiedys byla u jacka? Ona to ewidentnie nie moze znalezc swojego miejsca. I szczerze to jakichs rewelacyjnych umiejetnosci nie miaal.mczasy sie zmieniaja, nie wystarczy umiec nalozyc farbe i zakrecic loki. Dziewczyny maja wieksze wymagania, to nie kobieta powinna sie dostosowac do fryzury tylko fryzura do niej. A bez chceci fryzjera zeby poznac techniki doboru fryzury koloru wlosow,mczy dostosowac frzyrure do wlosow to daleko nie zajedzie. Ja jezdze domwawy bomw kzcach nie spotkalam fryzjera ktory umialby sie uporac z moimi wlosami i zrobic tak zeby nawet jak wyjde od niego umiala nad nimi niemtylko zapanowac ale zeby switnie sie ukladaly bez szczotki do modelowania i np prostownicy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2015 - 22:00:58

W Głowaczowie to Marlena 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 18:11:34

Dla mnie najlepsza justyna od Anety wójcik, zawsze bierze pod uwage moje zdanie i zawsze wychodze zadowolona. Rewelacja. Jacek sie juz chyba troche przejadl.

#14 ~Suzi~

~Suzi~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 22:52:17

A ja polecam Magdalenę Wiśniewską przemiła i zdolna kobieta :)

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 14:44:55

Co sądzicie o Tomku ten męski fryzjer z radomskiej warto pójść ?

#16 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 21:55:46

Nie wiem . 

#17 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 18:25:40

Salon na Polesiu

#18 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 14:38:51

Dziewczyny byłam wczoraj u fryzjerki ktora swierzo otworzyla salon. Byłam bardzo mile zaskoczona ! Salon ma piękny wystrój, profesjonalne kosmetyki  i fryzjerka która ma bardzo duże umiejętności. Z czystym sumieniem gorąco polecam :) !!!!!!!

Salon Silver ul. Warszawska 34 (koło rossmana)

#19 ~Ania Tab.~

~Ania Tab.~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 15:59:12

Pani się Budzi. Obsluga i efekt na głowie oceniam na 6. Jestem już stalą klientką.
P.s. Polecam iść do Luizy, do drugiej dziewczyny to nie wiem.(salon na Polesiu)

#20 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 21:14:09

ja potrzebuje kogoś kto mi doradzi zmianę koloru :( moja fryzjerka mnie ostatnio zawodzi...:/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych