Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fotograf ślubny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beza~

~Beza~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 20:05:22

Kto może dać jakieś namiary?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:55:15

mnie tez to interesuje

#3 ~viol~

~viol~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 09:21:42

Super sesje plenerowe i reportaże ślubne moim zdaniem robi Sławomir Gawryluk. Jego porfolio znajdziesz na stronie fotografowiepodlascy.pl. To jest zrzeszenie fotografów ślubnych z całego woj. podlaskiego, więc możesz też inne oferty przejrzeć. Plusem jest to, że cały zespół to osoby, które mają co najmniej kilka lat doświadczenia w branży.

#4 ~ola34~

~ola34~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 10:14:21

ja robilam wesele bardziej w strone czestchowy bo w Radomiu nie mogliśmy zadnej Sali zarezerwowac..  w koncu mialam Wojtka grabowskiego, dobry fotograf, cenowo przyzwoicie i dojeżdża w rozne miejsca

#5 darashtr

darashtr

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 08:18:58

Najlepiej popytaj gdzieś w swoim otoczeniu. Może ktoś znajomy albo z rodziny ma jakieś doświadczenia.

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 18:23:22

Według mnie najlepszy jest Darek Wawszczyk. Robił wesele mojego brata, nasze i chrzciny naszego synka. Byliśmy mega zadowoleni.

#7 calidorf

calidorf

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 09:27:16

A nie masz jakiejś rodziny czy znajomych, którzy ostatnio brali ślub? Może kogoś polecą.

#8 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:19:34

Polecam piotrczaja.com, film i fotografia, profeska

#9 dakerlan

dakerlan

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2016 - 09:02:48

Poszukaj opinii w internecie. Teraz tego jest mnóstwo, bardzo łatwo można znaleźć kogoś dobrego.

#10 geriks

geriks

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 luty 2016 - 08:40:57

Fajnie by było gdyby ktoś taki wykonywał sesje w plenerze. Fajnie takie coś potem wygląda.

#11 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 22:51:39

Ja polecam Darka Wawszczyk z Kozienic. Zrobił nam sesję narzeczeńską i jesteśmy zdecydowani na wzięcie go na wesele. Nie możemy wyjść z zachwytu nad zdjęciami.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 11:56:47

Proponuję panią fotograf z Lipska moi znajomi ostatnio mieli ślub i plener i byli bardzo bardzo zadowoleni no i cena konkurencyjna.STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ EMILIA MAGDALENA WOŹNIAK zdjęcia są na Facebooku

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 11:58:28

Proponuję panią fotograf z Lipska moi znajomi ostatnio mieli ślub i plener i byli bardzo bardzo zadowoleni no i cena konkurencyjna.STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ EMILIA MAGDALENA WOŹNIAK zdjęcia są na Facebooku

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 11:58:51

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 00:55:08

ProCoreMedia w Kozienicach polecam

#16 paulewan

paulewan

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 10:37:52

Hej ja ostatnio byłam na ślubie siostry, miała tylko fotografa. Robił reportaż ślubny, ekstra sprawa no i powiem szczerze nie wiedziałam, że tak fajne fotki można zrobić na ślubie. To jestem ten fotograf - http://kornet.art.pl/ jest z lublina, ale w różnych miejscach robi chyba. Więc warto się skusić.

#17 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:44:44

Ja serdecznie mogę polecić tego fotografa ślubnego: http://www.lukaszolejniczak.net.pl/  Posiada on bardzo dobrej jakości sprzęt, dzięki czemu zdjęcia przez niego robione są naprawdę bardzo ładne. Warto się z nim skontaktować !

#18 Weronika321

Weronika321

Bywalec

• PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:46:13

Ja serdecznie mogę polecić tego fotografa ślubnego: http://www.lukaszolejniczak.net.pl/  Posiada on bardzo dobrej jakości sprzęt, dzięki czemu zdjęcia przez niego robione są naprawdę bardzo ładne. Warto się z nim skontaktować !

#19 Gdziewesele.pl Poleca

Gdziewesele.pl Poleca

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 15:05:14

Zachęcam do sprawdzenia ofert najlepszych Fotografów w jednym miejscu https://www.gdziewes...ovideo/fotograf , można sprawdzić dostępność terminu, galerię zdjęć oraz istniej możliwość skontaktowania się poprzez formularz :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych