Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry catering w Wielkopolsce

catering Wielkopolska Poznań jedzenie

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Emilia72~

~Emilia72~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:58:31

Ja koszystałam z firmy Powozownia na komunię córki :) Powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona, firma naprawdę potrafi dostosować jedzenie do okazji, a wszystkie potrawy są bardzo smaczne i wyglądają elegancko i estetycznie. Goście również byli bardzo zadowoleni, później kilka osób nawet zwracało się do mnie o namiary na fimrę, więc samo to świadczy o tym, że solidna firma ;]

#2 Rteynars

Rteynars

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 08:36:24

Ja z Poznania z firmy cateringowej korzystam bardzo dobra firma zawsze wszystko ogarnięte i pyszne jedzenie zwłaszcza jeśli chodzi o catering firmowy świetna sprawa.

#3 Kagwaren

Kagwaren

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 08:49:05

Najlepiej wziąc jakiś sprawdzony catering :) Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie, popytaj znajomych i będziesz wiedziała co wybrać. 

#4 izka_d

izka_d

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 11 luty 2016 - 08:32:37

Myślę, że w takiej sytuacji Powozownia to strzał w dziesiątkę. Jedzenie jest super smaczne, bardzo fajnie wygląda, wszystko na plus - to zawdzięczamy wykwalifikowanym kucharzom :) Z tego, co wiem to jedna z większych tego typu firm w Poznaniu. W razie potrzeby dysponują także lokalami więc można wynająć cały pakiet ;) Ja bym ich wzięła na wesele bez zastanowienia. 

#5 ~Anka B.~

~Anka B.~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 08:54:13

Faktycznie, Powozownia jest bardzo fajną opcją. Miałam okazję być na imprezie służbowej, na której właśnie oni zajmowali się cateringiem i jedzenie było przepyszne. Nie muszę chyba dodawać, że wyglądało też przepięknie :) Warto wejść na ich stronkę i popatrzeć na te cuda, które oni tworzą. Celowo nie podaję linka, aby nie wyglądało to jak reklama, ale w google na pewno znajdziecie:)

#6 ~Zielona Sukienka~

~Zielona Sukienka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 08:14:56

Zarówno na imprezy rodzinne, jak i firmowe, świetnie sprawdzi się Powozownia. Jeśli chodzi o tego typu imprezy to działają na terenie całej Wielkopolski. Dużo dobrego się o nich słyszy, ja akurat byłam na imprezach plenerowych, gdzie oni zajmowali się cateringiem i wyglądało to bardzo profesjonalnie. Myślę, że warto się zainteresować :)

#7 Vefeters

Vefeters

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 08:06:04

Nie ma to jak catering ja tam lubię sobie ogarnać solidne i dobre jedzenie które jest dobre.

#8 ~penelopa popa~

~penelopa popa~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 07:54:43

Warto ogarnąć catering, to bardzo wygodne bo oni zrobią wszystko za Ciebie. Czy to wesele czy komunia - im mniej stresu tym lepiej. Dlatego dobrze mieć za plecami profesjonalistów. Co do jedzenia, które przygotowuje Powozownia, to jest ono smaczne, ale też pięknie wygląda - wystarczy popatrzeć na galerię zdjęć na ich stronie internetowej. 

#9 ~Justyna P.~

~Justyna P.~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 07:18:31

Dołączam się do poleceń Powozowni. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku imprezy rodzinnej takiej jak komunia, chrzciny czy wesele, jak również na imprezie firmowej, na przykład konferencji. Miałam okazję próbować ich potraw i przyznam, że są świetnie przyrządzone. Naprawdę znają się na kuchni i na wymaganiach kulinarnych XXI wieku.

#10 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:30:47

Ja również polecę Powozownię. Z tego, co wiem, to zajmują się organizacją imprez rodzinnych, firmowych i masowych - najlepiej doczytaj sobie info na ich stronie internetowej. Jedzenie mają smaczne, oprócz tego bardzo fajnie się prezentuje. Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć na ich stronie :)

#11 ~OliwiaN~

~OliwiaN~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 22:29:21

Podpisuję się pod opiniami tych, którzy polecają Powozownię. Często bywam na imprezach firmowych, ale nie ukrywam, że akurat te, na których gościł catering tej firmy, "smakowały" najlepiej. Jestem wielką miłośniczką jedzenia, więc zawsze dopytuję co za firma obsługuje cateringową daną firmę, jakie będzie jedzenie itd. Tak już mam :)

#12 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 20:37:54

Ja jeżeli chodzi o catering to często korzystam z usług firmy cateringowej Margaret. Mają zawsze świeże i pyszne dania, bogatą kartę, są bardzo dobrze i szczelnie zapakowane. Jestem zawsze zadowolona w 100%.

#13 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 11:16:30

Ja zawsze zamawiam świąteczny catering w Miedzichowie u Pani Ani w Rancho Colorado. Potrawy są smaczne i świeże. wszystko zawsze jest na czas. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam 

#14 ~kolendra~

~kolendra~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 14:19:07

Dobry i zdrowy catering w Poznaniu to jedzeniemarzenie. Bardzo smakują mi ich gołąbki i desery :) są nieziemskie.

#15 ~kolendra~

~kolendra~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 14:19:41

Dobry i zdrowy catering w Poznaniu to jedzeniemarzenie. Bardzo smakują mi ich gołąbki i desery :) są nieziemskie.

#16 ~Jarmuż~

~Jarmuż~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 18:55:55

Ja też z nich korzystałam! Myślę, że mają też ofertę dla pobliskich miasteczek Poznania :) Strasznie mają pyszne sałatki i koktajle!

#17 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 maj 2019 - 15:08:52

A słyszałeś o https://www.cateroba...tetyczny-lublin

? Wydaje mi się ,że są jedni z lepszych na rynku. Mają smaczne posiłki i co najważniejsze, nie oszukują na gramach jak niektórzy 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: catering, Wielkopolska, Poznań, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych