Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry Alergolog w woj. świętokrzyskim

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 08:12:24

Jak w temacie, kogo polecicie. Poszukuję dla dziecka.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 09:04:59

W Kielcach na Wspólnej był dobry fachowiec (nazwiska nie pamiętam, ale chyba dalej tam przyjmuje). Bodajże trzecia brama po lewej idąc od Żelaznej, takie niebieskie tablice przy wejściu. Pomagał mi i wielu innym nie raz.

#3 ~"gość"~

~"gość"~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 09:14:58

W Kielcach na Wspólnej był dobry fachowiec (nazwiska nie pamiętam, ale chyba dalej tam przyjmuje). Bodajże trzecia brama po lewej idąc od Żelaznej, takie niebieskie tablice przy wejściu. Pomagał mi i wielu innym nie raz.

prof. Doniec - Rabka

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 09:27:58

http://www.rokitek.medox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=44

Ja z dzieckiem korzystałem z tej poradni, w ramach NFZ

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 10:01:40

leczylam dzieci u roznych ale dopiero pani dr. Kołodziej ordynator z Kielc pomogła i wcale nie bierze dużo mogę polecić z pełną odpowiedzialnością

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 10:12:59

O Pani dr Kołodziej nie słyszałam nic, przyjmuje prywatnie, robi testy? Jakiś kontakt?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 12:19:03

tak a nawet jak nie jest pewna to zapisuje do siebie na oddział pulmonologiczny ul.langiewicza naprawde można jej zaufać

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 10:47:41

mam nadzjeje ze pomogłam naprawdo warto dla dobra dziecka

#9 ~bozenka~

~bozenka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 10:16:58

ja polecam p. doktor Smalere z sandomierza. Jeżdze z dzieckiem od 3 lat i jest coraz lepiej. Moje dziecko pani doktor leczy w kierunku astmy oskrzeloej mialo robione badania i testy. Jestem zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych