Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobro PIS dla przeciętnego obywatela

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:33:02

utrata nabywczej wartości złotówki poprzez inflację która nie jest rekompensowana stopami procentowymi w banku, na tym procederze pis okrada Polaków na okolo 20 mld złotych rocznie

A na ile okradło PO np.Vat ???

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:37:55

Wg propagandy PIS to grube miliardy!!!!! W rzeczywistości ułamek procenta z tego.

Wszystko zależy jak się przekaże informacje.

Jakby tak nakradli to by już od wielu miesięcy mieli postawione zarzuty i zapełnili areszty i więzienia.

Pokaż  mi ile to już tysięcy podatników tych wg ciebie złodziei, siedzi w areszcie?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:45:12

A ile tych złodzieji VAT - u siedzi w więzieniu? Były jakieś sprawy w sądach może?
Przyjść do radia i telewizji opowiadać pierdoły widać można tak jak i z mównicy sejmowej.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:35:31

PO nie kradło vatu, podatek vat nie był płacony przez firmy i zostawał u nich mieli wiecej pieniedzy przez to, teraz rentownosć firm się znacznie pogorszyła tylko monopoliści zostają na rynku, coraz więcej firm bankrutuje a reszta podnosi ceny stad niektore usługi i produkty wzrosły prawie drugie tyle.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:43:00

a świstak siedzi i zawija te twoje brednie w sreberka

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:47:08

No to jak tak uważasz to podaj ile osób juz siedzi w więzieniach za ten sławny VAT? Jeżeli takie miliardy ukradziono to powinny byś już tysiące zamkniętych ludzi!

Nie powtarzajcie bzdur o miliardowych wyłudzeniach VAT bo to się kupy nie trzyma!

#27 ~Gość nie z PiS~

~Gość nie z PiS~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 06:09:10

A może te wyłudzenia vat wyglądały prawie jak system przypominający prawie kradzież doskonałą?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:15:24

Wiele osób bezkrytycznie używa sloganów, że "PIS dużo dobrego zrobił dla przeciętnego obywatela".

A ja zapytam kto to jest PRZECIĘTNY OBYWATEL?

Bo ja się za takiego mam i nie zauważam co by dla mnie PiS dobrego zrobiło.

Nie jestem emerytem - nie dostałem 1000+

Nie mam dzieci do 18 lat - nie dostałem 500+ i 300+

Nie mam krowy ani świni - nie dostanę "świnia+" i "krowa+"

Nie korzystam z PKS - nie skorzystam z PKS+

Wprowadzono niepracujące niedziele - moje córki studentki straciły możliwość dorobienia w week-endy

Pokłosiem tych "+" są podwyżki np. za śmieci a za chwilę za wodę i ścieki bo gminy mają coraz mniej pieniędzy.

Mieszkanie mam - nie skorzystam z Mieszkanie+

Gdzie te moje (przeciętnego obywatela) korzyści?

I może powstała jakaś nowa grupa Polaków, bo PIS tego wszystkiego na pewno nie robi dla przeciętnego obywatela. Tak więc dla kogo?

Nie wiesz dla kogo? Dla siebie i swoich. Koryto+ kosztuje to ten przeciętny obywatel płaci za pomysły PiS.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:19:31

Wiele osób bezkrytycznie używa sloganów, że "PIS dużo dobrego zrobił dla przeciętnego obywatela".

A ja zapytam kto to jest PRZECIĘTNY OBYWATEL?

Bo ja się za takiego mam i nie zauważam co by dla mnie PiS dobrego zrobiło.

Nie jestem emerytem - nie dostałem 1000+

Nie mam dzieci do 18 lat - nie dostałem 500+ i 300+

Nie mam krowy ani świni - nie dostanę "świnia+" i "krowa+"

Nie korzystam z PKS - nie skorzystam z PKS+

Wprowadzono niepracujące niedziele - moje córki studentki straciły możliwość dorobienia w week-endy

Pokłosiem tych "+" są podwyżki np. za śmieci a za chwilę za wodę i ścieki bo gminy mają coraz mniej pieniędzy.

Mieszkanie mam - nie skorzystam z Mieszkanie+

Gdzie te moje (przeciętnego obywatela) korzyści?

I może powstała jakaś nowa grupa Polaków, bo PIS tego wszystkiego na pewno nie robi dla przeciętnego obywatela. Tak więc dla kogo?

Mam tak samo,44 lata pracy

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 07:25:51

Ja odczuwam skutki dobrej zmiany, a również nie korzystam z żadnych plusów. Nie mam nic przeciwko temu, że z moich podatków idzie na programy społeczne. 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 08:28:33

Ja odczuwam skutki dobrej zmiany, a również nie korzystam z żadnych plusów. Nie mam nic przeciwko temu, że z moich podatków idzie na programy społeczne. 

Nie każdy ma emeryturę zagraniczną. Wtedy można tak mówić.

Za twoją postawę może ci pomnik postawią w parku.

#32 ~kto to jest PiSuar~

~kto to jest PiSuar~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:11:59

Pisuar to UKŁAD , to zorganizowana grupa przestępcza, to system mafijny z capo di tutti capi = ajatollahem na czele. To tylko mozliwe w Polsce, gdzie połowa zidiociałego społeczeństwa zindokrynowana przez polski kler , kupiona za 500+, w biedzie pijana ze szczęścia zagłosuje na najgorszą kanalię. A pisuar kroczy z ustami pełnymi patosu, Boga, ojczyzny i zawsze z hasłem ZWARCI, SILNI i GOTOWI - zwarci przy kasie , silni przy korycie i gotowi w razie czego sssspierda...lać . 
  •  

#33 ~w Niemczech tańsze paliwo~

~w Niemczech tańsze paliwo~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:00:15

Pisuar to UKŁAD , to zorganizowana grupa przestępcza, to system mafijny z capo di tutti capi = ajatollahem na czele. To tylko mozliwe w Polsce, gdzie połowa zidiociałego społeczeństwa zindokrynowana przez polski kler , kupiona za 500+, w biedzie pijana ze szczęścia zagłosuje na najgorszą kanalię. A pisuar kroczy z ustami pełnymi patosu, Boga, ojczyzny i zawsze z hasłem ZWARCI, SILNI i GOTOWI - zwarci przy kasie , silni przy korycie i gotowi w razie czego sssspierda...lać . 
  •  

a piwo w Polsce droższe niż w Niemczech 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych