Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobro PIS dla przeciętnego obywatela

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przeciętny obywatel~

~przeciętny obywatel~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:11:03

Wiele osób bezkrytycznie używa sloganów, że "PIS dużo dobrego zrobił dla przeciętnego obywatela".

A ja zapytam kto to jest PRZECIĘTNY OBYWATEL?

Bo ja się za takiego mam i nie zauważam co by dla mnie PiS dobrego zrobiło.

Nie jestem emerytem - nie dostałem 1000+

Nie mam dzieci do 18 lat - nie dostałem 500+ i 300+

Nie mam krowy ani świni - nie dostanę "świnia+" i "krowa+"

Nie korzystam z PKS - nie skorzystam z PKS+

Wprowadzono niepracujące niedziele - moje córki studentki straciły możliwość dorobienia w week-endy

Pokłosiem tych "+" są podwyżki np. za śmieci a za chwilę za wodę i ścieki bo gminy mają coraz mniej pieniędzy.

Mieszkanie mam - nie skorzystam z Mieszkanie+

Gdzie te moje (przeciętnego obywatela) korzyści?

I może powstała jakaś nowa grupa Polaków, bo PIS tego wszystkiego na pewno nie robi dla przeciętnego obywatela. Tak więc dla kogo?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:49:11

To by wynikało że PiS jednak nie daje przeciętnemu obywatelowi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:42:03

Wiele osób bezkrytycznie używa sloganów, że "PIS dużo dobrego zrobił dla przeciętnego obywatela".

A ja zapytam kto to jest PRZECIĘTNY OBYWATEL?

Bo ja się za takiego mam i nie zauważam co by dla mnie PiS dobrego zrobiło.

Nie jestem emerytem - nie dostałem 1000+

Nie mam dzieci do 18 lat - nie dostałem 500+ i 300+

Nie mam krowy ani świni - nie dostanę "świnia+" i "krowa+"

Nie korzystam z PKS - nie skorzystam z PKS+

Wprowadzono niepracujące niedziele - moje córki studentki straciły możliwość dorobienia w week-endy

Pokłosiem tych "+" są podwyżki np. za śmieci a za chwilę za wodę i ścieki bo gminy mają coraz mniej pieniędzy.

Mieszkanie mam - nie skorzystam z Mieszkanie+

Gdzie te moje (przeciętnego obywatela) korzyści?

I może powstała jakaś nowa grupa Polaków, bo PIS tego wszystkiego na pewno nie robi dla przeciętnego obywatela. Tak więc dla kogo?

Szczęściarzu jesteś ponadprzeciętnym obywatelem. Brawo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:13:43

Szczęściarzu jesteś ponadprzeciętnym obywatelem. Brawo.

Nie jestem ponadprzeciętnym.

Mam samochód i mieszkanie na kredyt jak tysiące Polaków. Pracuję w prywatnej firmie. Mam dwoje dzieci.

Czy to mnie stawia w grupie ludzi ponadprzeciętnych? Chyba nie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:15:39

Nie jestem ponadprzeciętnym.
Mam samochód i mieszkanie na kredyt jak tysiące Polaków. Pracuję w prywatnej firmie. Mam dwoje dzieci.
Czy to mnie stawia w grupie ludzi ponadprzeciętnych? Chyba nie.

Ja tez nie korzystam z żadnych przywilejów "+" i nie narzekam.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:21:03

Może teraz zmieńmy pretensję. Jakie to przywileje przeciętny obywatelu uzyskane za rządów poprzedniej ekipy straciłeś przez PIS? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:21:29

Może teraz zmieńmy pretensję. Jakie to przywileje przeciętny obywatelu uzyskane za rządów poprzedniej ekipy straciłeś przez PIS? 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:28:55

utrata nabywczej wartości złotówki poprzez inflację która nie jest rekompensowana stopami procentowymi w banku, na tym procederze pis okrada Polaków na okolo 20 mld złotych rocznie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:48:49

Nie odwracajmy kota ogonem.

Ustalmy w końcu dla jakiej grupy obywateli "PiS robi dobrze" i nie jest to mój cytat, a zasłyszany w wielu dyskusjach od ludzi popierających PiS.

Na pewno nie "robi dobrze" dla przeciętnego obywatela, na pewno nie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:02:33

Ależ to właśnie jest odwracanie kota ogonem. Na tym forum tematy są zbudowane wg, jednej konstrukcji (zapewne przez jedną osobę) a mianowicie PIS = zły. Ja natomiast żądam po raz kolejny i pewnie po raz kolejny się nie doczekam jaka jest konstruktywna alternatywa dla tych rządów. Niestety ale samo hasło "Zmieciemy PIS i będzie dobrze" mnie nie przekonuje. Jeśli tak ma być to zamiast Tuska czy Scheta niech stanie na czele opozycji stary dobry Kononowicz

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 05:02:59

Ustalmy w końcu dla jakiej grupy obywateli "PiS robi dobrze" i nie jest to mój cytat, a zasłyszany w wielu dyskusjach od ludzi popierających PiS.

Jak nie, jak tak. Tobie nigdy nic nie bedzie pasowac, bo z gory zalozyles ze bedziesz anty. Cokolwiek by sie nie dzialo, bedziesz w opozycji do tego rzadu, bo tak zostales zaprogramowany.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:03:02

Może więc powiedzmy jasno dla kogo PIS robi dobrze?

dla osób popierających PiS przykłady to na rynku lokalnym np. zatrudnianie w samorządzie i spółkach samorządowych nie ze względu na umiejętności i wykształcenie, a ze względu na to kto za kim stoi i kogo popiera politycznie

dla osób z ograniczoną chęcią własnego myślenia którym tłoczy się do głowy korzyści wynikające z chwilowych dofinansowań a nie mówi się kto i kiedy za to będzie musiał zapłacić.

Zresztą takich ludzi nie obchodzi że ich dzieci i wnuki bedą spłacać te dzisiejsze dofinansowania. Że emerytury będą jeszcze bardziej głodowe. Że będą wyższe podatki. Tych ludzi to nie interesuje bo pracują albo dorywczo, albo wcale więc  ani podatki, ani zbieranie na emeryturę ich nie dotyczy.

dla korzystających z pomocy społecznej

dla nieudaczników życiowych co to edukację kończą na gimnazjum i czekają aż im skapnie do garnuszka z państwowej kasy

#13 ~POLAK~

~POLAK~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:34:23

dla osób popierających PiS przykłady to na rynku lokalnym np. zatrudnianie w samorządzie i spółkach samorządowych nie ze względu na umiejętności i wykształcenie, a ze względu na to kto za kim stoi i kogo popiera politycznie

dla osób z ograniczoną chęcią własnego myślenia którym tłoczy się do głowy korzyści wynikające z chwilowych dofinansowań a nie mówi się kto i kiedy za to będzie musiał zapłacić.

Zresztą takich ludzi nie obchodzi że ich dzieci i wnuki bedą spłacać te dzisiejsze dofinansowania. Że emerytury będą jeszcze bardziej głodowe. Że będą wyższe podatki. Tych ludzi to nie interesuje bo pracują albo dorywczo, albo wcale więc  ani podatki, ani zbieranie na emeryturę ich nie dotyczy.

dla nieudaczników życiowych co to edukację kończą na gimnazjum i czekają aż im skapnie do garnuszka z państwowej kasy

Masz rację ,tylko jak wbić te rację do głów PISowskich???

#14 ~POLAK~

~POLAK~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:34:59

Masz rację ,tylko jak wbić te rację do głów PISowskich???

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:02:56

>Na pewno nie "robi dobrze" dla przeciętnego obywatela, na pewno nie.

I dlatego ma takie wysokie poparcie i w wyborach wyruchał POpie-doleńców

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:11:19

>Na pewno nie "robi dobrze" dla przeciętnego obywatela, na pewno nie.

I dlatego ma takie wysokie poparcie i w wyborach wyruchał POpie-doleńców

Judasz sprzedał wolnosc Jezusa za 30 srebników a pisowcy sprzedają wolnosc  za 500 złotych, mówiąc po co nam wolnosć ważne ze mamy 500+ i obietnice następnych zasiłków

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:23:56

nie o przywileje chodzi ,

tracę  codziennie pieniądze na zakupach i opłatach  bo pomimo dobrej koniunktury gospodarczej wszystko potwornie zdrożało  właśnie teraz  w ciagu ostatnich  3 latach . I będzie drożało bo  gospodarczo będzie gorzej a pieniądze na korupcję polityczną czyli rozdawnictwo trzeba będzie ściągać z kieszeni obywatela.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:35:30

nie o przywileje chodzi ,

tracę  codziennie pieniądze na zakupach i opłatach  bo pomimo dobrej koniunktury gospodarczej wszystko potwornie zdrożało  właśnie teraz  w ciagu ostatnich  3 latach . I będzie drożało bo  gospodarczo będzie gorzej a pieniądze na korupcję polityczną czyli rozdawnictwo trzeba będzie ściągać z kieszeni obywatela.

bo w przyrodzie, ekonomii nie ma nic za darmo. Jak ktoś mówi że da pieniadze, to musi komuś na to zabrać, pis kłamie mówiąc że zabiera złodziejom, bo wieksozść na ten socjal pieniędzy pochodzi z kieszeni przecietnego Polaka

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:31:39

Nie ma już skąd znaleźć na VAT, a minister obiecał że nadal będą z uszczelniania to teraz cieszą się że ceny wszystkiego rosną to i wpływy z VAT będa większe.

A kto płaci VAT? Powiedzmy to bo chyba wielu popierających PIS tego nie wie.

Każdy ostatni w łąńcuszku handlowym kupujący towar płaci pełny VAT. Nie żadni pośrednicy, tylko TY SZARY OBYWATELU!

#20 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:31:50

utrata nabywczej wartości złotówki poprzez inflację która nie jest rekompensowana stopami procentowymi w banku, na tym procederze pis okrada Polaków na okolo 20 mld złotych rocznie

A na ile okradło PO np.Vat ???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych