Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre szkolenia z księgowości i podatków

szkolenia podatki ksiegowosc

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~helios~

~helios~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:50:53

Czy są tu osoby, które pracują w księgowości/kadrach/podatkach i biorą udział w szkoleniach ? kto organizuje te najlepsze? chce się podszkolić w temacie i wziąć udział w naparawdę dobrym kursie. Bedę wdzięczny za wszelkie info!

#2 ~basiaz~

~basiaz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:03:19

helios ja co prawda w brazy nie pracuje ale moją księgowością zajmuja się ludzie z biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. I z tego co wiem to pani Marta Niziołek prowadzi takie kursy. Najlepsi specjaliści, mają ogromne doświadczenie i wiedze także na pewno jest się od kogo uczyć :)

#3 ~vida~

~vida~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 14:46:15

ja brałam udział w tamtym roku w jednym ze szkoleń organizowanych właśnie przez panią Martę Niziołek. Szkolenie na wysokim poziomie! To na którym ja byłam trwało 2 dni i dotyczyło optymalizacji podatkowej ale z tego co wiem to ta tematyka jest bardzo rozbdowana, Zerknij sobie na ich stronkę :)

#4 ~helios~

~helios~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:45:55

dziękuje Wam bardzo za namiar i wszystkie informacje. O tych szkoleniach do tej pory nie słyszałem ale już wchodze na stronę i doczytam szczegóły. Jak wszystko się uda to może w tym roku skorzystam :)

#5 ~vida~

~vida~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 10:06:38

helios no pewnie, że tak. Naprawdę warto :) jak już się uda zarezerwować jakiś termin i miejsce to daj znać :)

#6 ~helios~

~helios~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 14:14:04

udało się udało :) wybieram się w lipcu do Gdańska na szkolenie na temat zasad optymalizacji podatkowej :)

#7 ~rewajk~

~rewajk~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 14:40:32

też byłem w tamtym roku na szkoleniu zwizanym m.in z zatrudnianiem obcokrajowców i podpisywaniem umów międzynarodowych. Fajna sprawa, sporo się nauczyłem.

#8 Busko

Busko

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:49:03

ciekawe szkolenia oferuje nasza stolica :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, podatki, ksiegowosc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych