Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre inkaso od podatków dla sołtysów w gminie Brody :: zobacz komentowany artykuł

147 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:36:49

byly wojt Grajek powinien poniesc konsekwencje za rujnacje naszej gminy 

#122 ~WIELBICIELKA~

~WIELBICIELKA~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:54:19

Bardzo brakuje mi foci naszego bylego włodarza.Twarz medialna ,blond wlosy z dość wysokim czolem w blasku fleszy urodom bijacy po oczach.Oj kochaly się w nim urzedniczki kochały!

#123 ~ratuj sie chłopie~

~ratuj sie chłopie~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 19:27:01

byly wojt Grajek powinien poniesc konsekwencje za rujnacje naszej gminy 

Mówiłem ci pacanie jeden abyś postawił kloca to ci ulży. Przecież ty strasznie cierpisz, tak ci te toksyny z jelita do łba walą. Jak z tym czegoś nie zrobisz to poniesiesz niesamowite konsekwencje tego zaniedbania. w postaci zrujnowanej resztki życia--a pazurki nie pomogą, oj nie pomogą.

#124 ~siostra~

~siostra~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 22:03:40

Stanowcza likwidacja rodziny nieudacznika Grajka ze stanowisk 

I jeszcze rozliczenie Grajka za  to ze przyzwolił doktorkom za wynajem grosze i naraził budżet gminy na straty. Jakoś tego tematu nikt nie podejmuje co to boicie się że zwolnienia doktór nie wypisze?

#125 ~obserwator x~

~obserwator x~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:00:03

A moze zamiast rozliczac do roboty piekne usteczka. ?...... Bo do tej pory widac ze ani rozliczyc ani zarzadzac nie umiecie. A przyjdzie czas ze i was trzeba bedzie rozliczyc wiec pracujcie pracujcie

#126 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 17:49:02

Na chwile obecną konieczne jest rozliczenie bylego wójta za straty w tej gminie ,a przy okazji pozwalnianie jego powinowatych i znajomkow.Oczyszczenie z tych ludzi gmine ułatwi jej dalszy rozwój.Rażącą sprawą jest tez trzymanie siostrzenic bylego śp wójta .Dwie pracuja w jednej szkole - jest to duże nadużycie BYLEGO wojta  p Przygody -po prostu w jednej gminie cale rodziny .

#127 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 17:57:22

tAK ,TYM RODZINOM WYDAJE SIE ,ŻE SA NIEZASTĄPIONE I MIEJSCA RACY NALEZĄ SIE IM DZIECIOM ATERAZ I WNUKOM.Nic mylnego jest teraz tak wielu wyksztalconych i kompetentnych ,że najwyzszy czas na wymiany.

#128 ~obserwator x~

~obserwator x~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 20:04:01

Poco te wzwiska niedlugo bedziecie zwalniac nawet tych ktorzy mineli sie z wojtem P w korytarzu, oj niedobrze z waszymi lepetynkami oj niedobrze. Ja zaproponuje jeszcze raz zamisat tych rozliczen zagoncie do roboty tych pieknych usmiechnietnych to i dla was znajdzie sie jakies miejscie do pracy, jak tego nie zrobicie to dla was i dla tamntych nic nie bedzie oj psy ogrodnika a nie ludzie

#129 ~GOŚC~

~GOŚC~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 20:08:39

Znachoreczko zacznij sie kształcić bo znachorstwo to leczenie lewatywą i ziólkami albo zamawianiem ,a tekich specjalistów w gminie mamy dosyć.Czas na profesjonalną kadre

#130 ~obserwator x~

~obserwator x~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 20:10:00

Zobaczie jak piekny festyn dla rodzin na koniec wakacji piwo piwo piwo. .. No i super zespol. Zobaczie jak was traktuja jak sie napija to wszystkiego posluchaja

#131 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 10:17:35

O to u was jest jeszcze ciekawiej niż w gminie Pawłów!

#132 ~nie z waszej gminy~

~nie z waszej gminy~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 10:52:53

Zobaczie jak piekny festyn dla rodzin na koniec wakacji piwo piwo piwo. .. No i super zespol. Zobaczie jak was traktuja jak sie napija to wszystkiego posluchaja

popili pojedli pośpiewali no to już chwalić pod niebiosa ten ludzki wymiar władzy co tyle dobrej zabawy zafundował z wasze pieniądze. Żenada ludzie co to za festyn jakby nie to piwo to nikt by nie doczekał do występu tego"super zespołu" nawet Karuzele nie pomogły. Te Pacany (organizatorzy ) nawet festynu nie potrafią zrobić  ale wami rządzą brawo 

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 16:07:23

Zwolennicy bylego wojta ciągle mysla ,ze festyn to granie na trąbce iskrzypkach-jak na weselu .W koncu  GRAJEK podobno to tylko umial robic  to niech lepiej dalej robi kariere na weselach.

#134 ~Andrzej Przygoda~

~Andrzej Przygoda~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 16:26:14

Szanowni  Państwo,od grudnia 2014 roku nie jestem wójtem.Ze zrozumieniem przyjąłem Waszą decyzję.Jestem już osobą prywatną, mam swoje życie i proszę o uszanowanie mojej godności i prywatności. Nigdy nie lekceważyłem i nie obrażałem  ludzi.Dlatego proszę o zaprzestanie obrażania mnie i mojej rodziny. Jak Wy wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej gminy i mamy prawo żyć i pracować w spokoju .Jeśli ataki na mnie i moich bliskich będą się powtarzać, zmuszony będę złożyć odpowiednie doniesienie do prokuratury.

Z poważaniem Andrzej Przygoda

#135 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:10:27

tylko umieliście narzekać i obrażać byłego Wójta teraz gdy wam odpowiedział cisza a może oceńcie obecną sytuację i obecnego super wojta, super radnego i super innych Którzy pozbawiają was w tej chwili Opieki Zdrowotnej  a nie czepiać się innych

#136 ~obserwator x~

~obserwator x~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:15:06

Na chwile obecną konieczne jest rozliczenie bylego wójta za straty w tej gminie ,a przy okazji pozwalnianie jego powinowatych i znajomkow.Oczyszczenie z tych ludzi gmine ułatwi jej dalszy rozwój.Rażącą sprawą jest tez trzymanie siostrzenic bylego śp wójta .Dwie pracuja w jednej szkole - jest to duże nadużycie BYLEGO wojta  p Przygody -po prostu w jednej gminie cale rodziny .

tak tak ........ gmina stała nad przepaścią i dopiero za rządów nowych władz zrobiła wieki krok naprzód. ( aluzja do dalszego rozwoju- jaby ktoś nie zrozumiał)

#137 ~to nie ja~

~to nie ja~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:28:59

......... jak tam bohaterowie opluwacze jak strach kogoś opluwać to cisza .....nie ma problemow do rozwiązania w tej gminie. oj bohaterowie mądrale zabierzcie głos ...... przecież nowa władza rozp....la wam gmine a wy nie grzmicie, nie stajecie murem nie bronicie tego waszego dobra............... 

#138 ~Sprawiedliwy~

~Sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:33:37

Szanowni Państwo. Nie sztuką jest pozornie anonimowo obrażać, Sztuką jest przyznanie się do winy. Niech każdy z Was się zastanowi na kogo oddał swój głos w listopadzie. Niektórzy oddali głos na wyprasowane koszule a inni na podwórka z kostki brukowej. Część ludzi zagłosowała na darmowe leki a kolejni na autobusy i busy do lekarza i kościoła. Jeszcze inni na wizję dobrze płatnej pracy bądź lazurowe wybrzeże. A może drugi Bałtów. Jak zmieniła się nasza gmina po 9 miesiącach to widać. Obietnic z księżyca niestety spełnić się nie da. Służba zdrowia lada dzień najprawdopodobniej przestanie istnieć. Wiążą się z tym zwolnienia personelu i wzrost bezrobocia. Wytykacie dyrektorowi ośrodka że na Was zarabiał płacąc niski czynsz. Czemu więc przez te kilka lat nikt z was nie otworzył swojego ośrodka zdrowia skoro to taki świetny interes. Kolejna kwestia - obrażacie byłego Wójta za to, że mając pasję i poświęcając swój cenny czas powołał do życia orkiestrę, która była wizytówką gminy a nawet i powiatu. Nie tylko nasza gmina planowała utworzenie gminnej orkiestry ale tylko u nas się to udało i powinniśmy być z tego dumni. Obrażacie śp. Wójta Śliwę - czyżby za to, że pracując z oddaniem kilkanaście lat dla naszej gminy wyprowadził ją z prawdziwego zadupia i średniowiecza na gminę, która jak na swoje możliwości prosperowała lepiej niż powinna. Przypomnijcie sobie jak 20 lat temu prawie nikt nie miał wody, gazu a o kanalizacji nawet nie marząc. Drogi były jakie były. Ten człowiek zasługuje na wasz szacunek i powinniście być mu dozgonnie wdzięczni za to, że z zaścianka Polski C doprowadził gminę do standardów europejskich. Zajadłość i hejterstwo forumowiczów broniących nowej władzy jest tu na bardzo wysokim poziomie. Czyżby był to elektorat nowo wybranych? Wiadomo - jest wolność słowa i każdy może wyrazić swoje zdanie ponieważ na to pozwala prawo. Prawo nie pozwala jednak na obrażanie kogokolwiek. Jeśli umiecie szanowni Państwo tylko obrażać to weźcie się za prasowanie koszul. Bo po wyborach już nawet tego nikt nie robi. Wszyscy Państwo, którzy zdjęli czerwone okulary wiedzą o czym mowa. Mydlenie oczu uśmiechem jest dobre ale tylko na krótką metę. No ale... nikt nie zrobi więcej niż wygrany obieca. Idealnie pasuje mi tu jedna stara anegdota..... Przed wyborami obiecam wszystko. A po wyborach pocałujta w du*ę wójta. Stare ale jakże aktualne i widoczne.

#139 ~Towarzysz Grisza~

~Towarzysz Grisza~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 19:42:50

Spoczywajcie  w pokoju TOWARZYSZU Śliwo.

#140 ~nie towarzysz~

~nie towarzysz~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:47:21

Spoczywajcie w pokoju TOWARZYSZU Śliwo.

oj dupku dupku......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych