Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre imprezy w Rzeszowie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~RAMAN1~

~RAMAN1~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:44:24

Jestem przejazdem, będę w Rzeszowie kilka tygodni i szukam jakichś fajnych miejscówek gdzie można byłoby spędzić weekendowe wieczory. Może jakieś imprezy , coś w tym rodzaju... polećcie coś :D

#2 ~szamasty~

~szamasty~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 21:02:42

Fajnie można się pobawić w Rasputinie, to klub nocny z tancerkami , bardzo przyjemny, klimatyczny  z dobrą muzą. Wejściówka jest za free, ceny alko spoko więc majątku nie stracisz ;) Na ul 3 Maja się znajduje 

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:27:14

Potwierdzam, byłem w trzech różnych klubach w Rzeszowie, ale Rasputin jest dla mnie numer 1 zdecydowanie. Podoba mi się, że z każdej loży bez problemu widać scenę. Występy na poziomie, tancerki urocze, bardzo się starają i jak najbardziej im to wychodzi.

#4 ~wajator~

~wajator~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 11:47:57

ja raz byłem w Rasputinie na drinku z kumplem. Przyznaję spoko nocny klub nowocześnie urządzony zadbany. Tak jak na amerykańskich firmach wygląda tak szczerze. tancerki pełen profesjonalizm, nawet się zacząłem zastanawiać czy one jakiejś światowej kariery nie powinny robić jak zaczęły akrobacje na tej rurze. Ładne, sympatyczne, kelnerki też. Wchodzisz za darmo, drinka za normalne pieniądze można kupić. 

#5 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 21:39:38

Co racja to racja, w Rasputinie można się świetnie zabawić. Popatrzeć na występy pięknych tancerek, muza też jest spoko. Szczerze to chciałbym żeby mój kawalerski był właśnie tam. Też zwróciłem uwagę na to, że nikt tam nie próbuje naciągnąć na kasę, kupowanie drinków. Widać, że zależy im żeby klient się dobrze bawił.

#6 ~Ragu~

~Ragu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:29:48

Raz byłem w Rasputinie i nie żałuję, teraz szukałem czegoś na wieczór kawalerski i znowu się natknąłem na nich, może faktycznie tam zorganizować. Ja mam dobre doświadczenia z tym klubem, dbają o klienta.

#7 ~edziu~

~edziu~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:29:20

ja też byłem w tym Rasputinie i to kilka razy i faktycznie zabawa zawsze przednia. Jedno z lepszych miejsc gdzie można miło i przyjemnie spędzić czas

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych