Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra kosmetyczka w kielcach

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~alutka1981~

~alutka1981~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 20:39:53

Ja polecam http://www.twojastrefaurody.pl

#22 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 19:42:31

Ja "mojej" pani Ani z Centrum Kosmetologii Vision of You na IX Wieków "nie zdradziłabym" za nic w świecie. Ma ogromną wiedzę i duże doswiadczenie, a na dodatek jest bardzo sympatyczna. Gabinet jest śliczny i ma parking dla klientów, a z tym zawsze w centrum jest problem.

#23 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 11:39:36

Witam jestem po wizycie w gabinecie magia urody przy ul.Kwarcianej i jestem zawiedziona,po pierwsze pani Dominika spóżnia się lub wogulę jej nie ma ja bynajmniej miałam tak dwa razy,a po drugie nie spełniła moich oczekiwań takich jak zapewniała moja ocena 2/10 (nie polecam)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 15:31:58

Polecam Ci salon Magia Urody tel.601 398 709. P.Dominika naprawdę zna się na tym co robi.

Nie Polecam Zawiedziona

#25 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 16:53:55

Witam również podzielam opinie pani zawiedzionej,jestem po wizycie w salonie kosmetycznym przy ul.kwarcianej u pani Dominiki i brak efektu.Pani Dominika powinna zmienić profesje i iść na przedstawicielke bo gadane to ma nic po zatym :) dobrze ze znalazłam już naprawdę inną profesjonalistkę lecz nie będę robiła reklamy pozdrawiam i odradzam salon przy kwarcianej

#26 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 16:13:55

4makeup oglasza się chyba na http://top-ogloszenia.net/

, też mam zamiar skorzystać z ich usług bo zapowiada się profesjonalnie 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 07:50:21

Ja też znam ten gabinet moja siostra tam chodzi i jest bardzo zadowolona on jest chyba na kwarcianej

NIE POLECAM!!!!!!

#28 ~LATISSE~

~LATISSE~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 12:03:45

Mam do sprzedania FANTASTYCZNY PREPARAT na POROST RZĘS

LATISSE CAREPROST

Preparat pochodzi z USA, powoduja nie tylko wzrost rzes i ich przyciemnienie, ale rowniez powstawanie dodatkowych "rzedow" rzes.

Zmiany sa zauwazalne juz po paru dniach.

0,03% (roztwór do oczu bimatoprostu) jest najnowsza innowacja w dziedzinie rzęs.

Sprawia, że stają się grubsze, dłuższe i ciemniejsze.

CENA 150 ZŁ

KONTAKT POD NR TELEFONU 506 800 889

#29 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 16:57:49

Witam czy ktoś mógłby mi polecić naprawdę dobrą kosmetyczkę w Kielcach ? chciałabym mieć pewność że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Za odpowiedz z góry dziękuję.

Ja natomiast polecam For You - http://foryou.kielce.pl to właściwie jedyny gabinet do którego nie boję się chodzić. Jest bardzo czysto i nie pracują tam pseudo kosmetyczki, które mogą Ci nieświadomie zrobić krzywdę.

#30 ~jolanda~

~jolanda~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 09:38:30

Witam również podzielam opinie pani zawiedzionej,jestem po wizycie w salonie kosmetycznym przy ul.kwarcianej u pani Dominiki i brak efektu.Pani Dominika powinna zmienić profesje i iść na przedstawicielke bo gadane to ma nic po zatym :) dobrze ze znalazłam już naprawdę inną profesjonalistkę lecz nie będę robiła reklamy pozdrawiam i odradzam salon przy kwarcianej

Jolka to Ty? Jak widać konkurencja nie śpi hehehe :D

#31 annad

annad

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 11 lipiec 2013 - 15:28:30

Ja nie kożystam z takich usług, ale moja siostra przed ślubem poszła na opalanie natryskowe i naprawdę efekt powalający http://www.favore.pl...tokrzyskie.html myślę że inne usługi tez tam są dostępne ;)

#32 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:11:30

Ja nie kożystam z takich usług, ale moja siostra przed ślubem poszła na opalanie natryskowe i naprawdę efekt powalający http://www.favore.pl...tokrzyskie.html myślę że inne usługi tez tam są dostępne ;)

Obejrzyjcie ... może ktoś z was próbował ?

#33 ~JOla~

~JOla~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 22:22:16

A słyszał ktos o salonie tureckim Ankara na Piotrkowskiej? ktos mi kiedyś cos mówil o tym salonie że robi tam dobrze dzieczyna regulacje brwi nitka,ale nie moge sobie jakoś tego wyobrazic i  nigdy mi nie po drodze, czy ktos móglby cos powiedziec?

#34 agnieszkas

agnieszkas

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:40:54

Trochę zjeździłam się po polskich salonach kosmetycznych i moge z czystym sumieniem polecić Magię Urody w Kielcach :)

#35 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:42:19

Trochę zjeździłam się po polskich salonach kosmetycznych i moge z czystym sumieniem polecić Magię Urody w Kielcach :)

Odradzam!!!! Omal mi nie spaliły skóry !!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 07:08:57

http://www.tnijse.pl/informacje

#37 agnieszkas

agnieszkas

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 09:36:53

Odradzam!!!! Omal mi nie spaliły skóry !!

Naprawdę? Mój zabieg wykonały bardzo dobrze, ale z pewnością nie masz potrzeby oszukiwać więc będę musiała się zastanowić czy ten salon jest rzeczywiście dobry czy też akurat miałam szczęście bo w sumie byłam tylko na jednym zabiegu..

#38 kkopec

kkopec

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 09:41:50

Ale zjeździłaś wiele salonów w Polsce to może polecisz jakiś dobry we Wrocku? :) Tylko taki, w którym byłaś więcej razy, bo potrzebuję czegoś sprawdzonego, pozdrowienia

Kwas hialuronowy to naturalny środek, który poprawi twój wygląd i samopoczucie. Trust me, I know what I'm saying ;)

#39 beata.kot

beata.kot

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 12:35:48

fajny salon jest na ulicy massalskiego obok pizzerii  gruby benek, nie wiem dokładnie jaki jest nr bloku, ale na pewno jest od niedawna otworzony

#40 ~Anita_Zet~

~Anita_Zet~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 13:15:26

we Wrocku ja polecam salon callas na kościuszki - mega dobry!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych