Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra firma odszkodowawcza- xaltum?

xaltum

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 19:02:06

Byłem poważnie połamany w wypadku w którym zginął mąż mojej siostry . Wjechał w nas rozpędzony Tir. Wraz z siostrą skorzystaliśmy z pomocy Xaltum. Możemy wspólnie powiedzieć ,że to są naprawdę dobrzy prawnicy i profesjonalnie wykonują swoją pracę. Polecam Xaltum

#22 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:44:10

Polecam Kancelarie prawne Omega jezeli chodzi o oddszkodowania 667-930-930 .

#23 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 12:58:14

w dochodzeniu odszkodowania po wypadku też akurat z pomocy xaltum korzystałem, wszystko się udało. znają się na rzeczy

#24 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 11:54:58

Polecam wszystkim Xaltum . To są wspaniali prawnicy W wypadku zginęła moja Mama . Zleciłem tą sprawę Xaltum a nie była prosta ponieważ chciano Mamę zrobić winną i bój z prokuraturą był bardzo ciężki. xaltum dało radę . Dziękuje

#25 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:40:28

mieszkam pod Poznaniem i polecono mi Xaltum jako świetnych specjalistów od odszkodowań. Miałem problem z uzyskaniem stosownego odszkodowania po ciężkim wypadku w pracy i Xaltum spisało się bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do mojej sprawy. Mogę polecić, jeśli ktoś potrzebuje pomocy w podobnej kwestii.

#26 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 08:05:35

Moja córka miała wypadek. Była w śpiączce i nie wiedziałem co robić. Kolega polecił mi Prawników z Xaltum. Bardzo mu za to dziękowałem. Zawodowcy w prawniczym fachu. Warto z nimi współpracować . Polecam serdecznie

Ryszard ze Wrześni

#27 ~Kalisz~

~Kalisz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 08:55:24

Z odszkodowaniami nie ma żartów dlatego najlepiej udać się do dobrej kancelarii prawnej. W Poznaniu działa kancelaria radcy prawnego Rafała Sangowskiego, która specjalizuje się w odszkodowaniach. O ich wieloletniej działalności możesz poczytać na stronie internetowej kancelarii. Tam też znajdziesz inne niezbędne informacje. Najlepiej przedzwoń do nich, przedstaw sytuację, a oni na pewno powiedzą Ci, co masz dalej robić.

#28 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 16:12:32

O mecenasie Sangowskim i jego kancelarii słyszałam od koleżanki, która też miała dość poważny wypadek. W związku z problemami z odszkodowaniem udała się właśnie do niego i do dziś opowiada, że tylko dzięki jego pomocy udało jej się odzyskać pieniądze. Jeśli ludzie tak chwalą to chyba warto pomyśleć o jego usługach :)

#29 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 06:50:07

Nie wiem czy firma odszkodowawcza poradzi sobie z takimi sprawami tak dobrze jak prawnik. Dlatego myślę, że mecenas Sangowski będzie dobrym wyborem. Możesz do niego przedzwonić i zapytać o poradę, na pewno będzie wiedział, co dalej robić. To bardzo dobry i znany w Poznaniu prawnik.

#30 ~EUCO~

~EUCO~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:19:59

EUCO solidna firma 513 996 555

#31 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 01:43:37

Też polecam EuCO. Odzyskali dla mnie pieniądze od ubezpieczyciela z oc sprawcy wypadku.

#32 ~poszkodowana~

~poszkodowana~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 20:59:25

a czy ktoś słyszał o LEGIS RATIOS z Buska?

#33 edek16200

edek16200

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 maj 2017 - 22:13:34

Ja akuratnie korzystałem z usług firmy Poena, podobało mi się ich podejście do klienta, od samego początku czułem że mogę im zaufać i że zrobią wszystko abym odzyskał całe należne mi odszkodowanie.

#34 ~evka~

~evka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 21:10:00

EuCO jest chyba najdłużej na rynku i mają największe doświadczenie. Moim zdaniem to do nich warto się zgłosić.

#35 ~MAGDA~

~MAGDA~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 11:52:41

Zdecydowanie polecam Xaltum, firma odszkodowawcza z kilkunastoma bardzo dobrymi prawnikami na pokładzie. Polecenie dostałam od koleżanki i rzeczywiście, bardzo szybko otrzymałam wysokie odszkodowanie. Podejście profesjonalne, ale także ludzkie. Przy okazji rozmowy pomogli mi także z innym problemem,  gdzie myślałam, że nic się da zrobić. Byłam naprawdę bardzo, bardzo zaskoczona i zadowolona :) Szczerze polecam! :)

#36 ~Mirela~

~Mirela~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:45:01

Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych