Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra firma odszkodowawcza- xaltum?

xaltum

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 13:28:03

Szukałam firmy odszkodowawczej, która pomogłaby mi uzyskać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Miałam wypadek i zostały uszkodzone bardzo drogie części w aucie. Nie rozumiem zupełnie dlaczego ubezpieczyciel wycenił tak nisko szkodę. Byłam w warsztacie i wyceniono trzy razy drożej. Słyszeliście coś o tej firmie?

#2 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 13:40:40

Szukałam firmy odszkodowawczej, która pomogłaby mi uzyskać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Miałam wypadek i zostały uszkodzone bardzo drogie części w aucie. Nie rozumiem zupełnie dlaczego ubezpieczyciel wycenił tak nisko szkodę. Byłam w warsztacie i wyceniono trzy razy drożej. Słyszeliście coś o tej firmie?

Ja korzystałam z tej firmy. Miałam dokładnie ten sam problem. Na początku bałam się trochę, że się nie uda. Ale dostałam bardzo wysokie odszkodowanie. W pełni pokryło koszty naprawy. Cieszę się, że zgłosiłam się do radcy z xaltum, bo sama bym chyba nie dała rady. Zupełnie się nie znam w tym temacie.

#3 ~Justyś~

~Justyś~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 13:27:20

Korzystałam z pomocy xaltum przy okazji sprawy po źle wykonanym zabiegu. Wiązało się to z tym, że musiałam mieć drugi raz robiony zabieg, a po pierwszym nie mogła normalnie funkcjonować, czyli pracować itd. Firma ubezpieczeniowa nie chciała mi wypłacić odszkodowania w ogóle. Odwołałam się, zaproponowali mi bardzo niskie odszkodowanie. Koleżanka doradziła mi, żeby zgłosić się po pomoc do jakiejś firmy. Jestem spod Poznania, więc oczywiście zadzwoniłam do xaltum. Dostałam bardzo wysokie odszkodowanie!

#4 ~Angel~

~Angel~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 23:38:05

A płaciłaś coś przed zakończeniem sprawy? W ogóle ile coś takiego trwa, cała procedura? W czym właściwie mają doświadczenie? Bo ja szukam w sprawie odszkodowania po wypadku autem.

#5 ~Justyś~

~Justyś~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:20:04

Tak jak pisałam, ja się zgłosiłam po nieudanej operacji, ale ktoś wcześniej pisał, że miał właśnie problem po stłuczce i też jej pomogli. Chyba najlepiej samemu tam zadzwonić i się zorientować, w końcu to nic nie kosztuje :)

#6 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 14:13:45

Moja znajoma korzystała z ich usług i byla zadowolona. Ubiegała sie o odszkodowanie poniewaz jej mąż został potrącony na pasach przez samochód. I udalło im sie także mysle ze warto do nich sie zgłosic.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 20:21:39

O tej firmie nic nie wiem, ale polecić mogę AnLex odszkodowania. Prowadzili sprawę mojej babci po wypadku i wszystko zakończyło się bardzo dobrze. Najbardziej baliśmy się do żeby nie zawierali ugody bez naszej wiedzy i żeby pieniądze były na nasze konto. I wszystko nam zagwarantowali. Prowizja jaką płaciliśmy to 18 % brutto.

#8 ~kopi~

~kopi~
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 22:07:56

Pierwszy raz słyszę o wymianych tu firmach, więc albo są tak małe, albo od niedawna działają na rynku. Najlepsze w tych sprawach jest EuCO.

#9 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 18:47:31

Euco to nie jest dobre rozwiązanie. Jest to duża firma i nie liczy się z przeciętnym klientem. Wyniki w sądzie ma marne bo niedopilnowuje spraw . Bierze bardzo wysoką prowizję i dąży do szybkiej ugody aby szybko zarobić a klient ...... nie liczy się! Zresztą negatywnych opini o Euco nie brakuje.

#10 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 19:10:55

Przepraszam za komentarz na temat Euco. To była opinia mojego kolegi ale chyba nie dokońca ma racje.Wszystkie firmy są na swój sposób dobre i nie uważam aby trzeba było je krytykować . Duże firmy mają swoich zwolenników i te mniejsze też. Najlepiej aby firmą kierował prawnik- To jest najważniejsze. Pozdrawiam

#11 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 18:09:31

Byłem po wypadku samochodowym wiele tygodni w szpitalu. Groziła mi niepełosprawność. Przkazałem sprawę Xaltum i oni zajęli się wszystkim. Nadzorowali postepowanie w prokuraturze i uzyskali dla mnie bardzo duże odszkodowanie oraz rente. Byłem bardzo zadowolony. Firma uczciwa i rzetelna. Powoli wracam do zdrowia i uważam ,że korzystanie z usług Xaltum to był dobry wybór. Od początku do końca moją sprawę prowadził mecenas z którym na boierząco miałem kontakt telefoniczny . Bardzo polecam

#12 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 08:59:34

Z czystym sumieniem mogę polecić Xaltum. Wspaniali prawnicy!! Miałem wypadek i chciano zrobić mnie winnego ale prawnicy nie pozwolili na to i reprezentowali mnie przed sądem w sprawie karnej . Dopiero wtedy zajeli sie odszkodowaniem. I tu też duże zaskoczenie pozytywne.

#13 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 21:25:18

Miałem przyjemność korzystać z Xaltum i uważam ,że to bardzo uczciwa firma . Prawnicy to wspaniali ludzie którzy pomogli mi więcej niż trzeba było . Uzyskali dla mnie bardzo duże odszkodowanie i pełen zwrot za rehabilitację. Byłem miło zaskoczony. Ja osobiście polecam. Szymon z Poznania

#14 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:35:06

Polecam Xaltum. Są bardzo skuteczni i profesjonalni. W odróżnieniu od innych firm Vot ..., Eu.., jest kancelaria stworzona przez prawników . Ja byłem zadowolony

#15 ~Radosław~

~Radosław~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 11:14:23

Również jak moi poprzednicy byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Xaltum. Rzetelni prawnicy .

#16 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:20:12

Po wypadku samochodowym wiele tygodni leżałam w szpitalu. Już myślałam, że będę niepełnosprawna bo leczenie się wydłużało i trzeba było ponosić dodatkowe koszty na różnych specjalistów. Zwróciłam się z moją sprawą do Xaltum, jestem z Poznania, więc wolałam postawić na lokalną firmę. Zajęli się wszystkim z marszu, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Nadzorowali każdy krok w mojej sprawie i nie odpuszczali nikomu. Koniec końców wywalczyli dla mnie wysokie odszkodowanie. Od początku moją sprawą zajął się mecenas, z którym miałam na bieżąco kontakt telefoniczny lub mailowy. Firma na pewno skuteczna, z dużym doświadczeniem. To widać po sposobie, w jaki zajmują się klientem.

#17 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 14:27:55

Miałam przyjemność korzystać z usług Xaltum po wypadku mojej córki Aśi i mogę poprzeć przedmówców ,że jest to uczciwa i żetelna Firma. Zasługuje na duże wyróżnienie i przy okazji dziękuje prawnikom z Xaltum za pomoc i wsparcie.

#18 joanna_m

joanna_m

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:50:35

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie świadczy firma Xaltum. W poprzednim miesiącu miałam wypadek, z polecenia zgłosiłam się do tej firmy po odszkodowanie i na szczęście wszystko zostało sprawnie załatwione. Serdecznie polecam :) Ja się nie zawiodłam.

#19 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 11:44:08

Osobiście korzystałam z usług Xaltum po wypadku . Jechałam z moim synkiem z przedszkola kiedy wjechał w nas bus na skrzyżowaniu. Zabrała nas karetka do szpitala . Ja miałam złamaną nogę i poważne złamanie ręki .Mój syn wstrząśnienie mózgu i pęknięte żebro. Sprawca miał adwokata i z oczywistej sprawy zrobił się problem bo chciano mi przypisać winę. Wtedy zaczęłam szukać pomocy. Kolego polecił mi Xaltum z Poznania. Przekazałam im sprawę i oczywiście nie zostałam sprawcą. Bardzo dziękuję prawnikom z Xaltum. Prócz tego ,że wygrałam sprawę wypadku to z synem dostaliśmy bardzo wysokie odszkodowania i zwroty wszelkich poniesionych kosztów leczenia i dojazdów. Ja nie mogłam pracować a miałam swoją firmę i za to ubezpieczalnia też mi zapłaciła. Polecam Xaltum!!!!

#20 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:19:46

Ja też korzystałem z pomocy Xaltum i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych