Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DO UŻYTKOWNIKÓW FORUM OPATÓW

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tukan1963@yahoo.com~

~tukan1963@yahoo.com~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 19:56:19

Z tego co widzę to największą atrakcją Opatowa jest Opat i jego fani.Przeciwnicy i zwolennicy.
Pamiętam kilka miesięcy temu poruszyłem temat wulgaryzmów na FORUM OPATOWA zwracając uwagę użytkownikowi o nicku "OPAT", że jego język jest zbyt dosadny w stosunku do reszty użytkowników FORUM. I co się okazało, rozpętała się burza wokół tego wątku i wokół samego użytkownika OPATa.Ta sama sytuacja powtórzyła się obecnie kiedy jeden lub dwóch użytkowników lub gości zwrócił uwagę na ostry język w/w dosłownie zaraz znalazło się kilku? lub jeden? którzy ze wzmożoną siłą nie przebierając w środkach zaatakowali uzytkownika o nicku OPAT.Ciekawe prawda.Może warto doprowadzić do tego aby wszyscy, którzy chcą brać udział w FORUM OPATOWA byli zalogowani, może nie dochodziłoby do sytuacji, która jest obecnie.Wnioskuję,że niektórzy ukrywając się pod nick'iem nielogowanym piszą do siebie, oskarżają, bronią i grożą oraz napędzają głupie tematy.
Aby zakończyć te gierki warto przemyśleć w regulaminie FORUM zapis odnośnie obowiązkowego logowania.
CO WY NA TO? Zwracam się tylko do zalogowanych użytkowników FORUM w szczególności do użytkownika OPAT.tukan1963@yahoo.com

#2 BTW

BTW

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2010 - 11:15:48

Powiedział ten który sam nie jest zalogowany;-) Ale może to i jakiś pomysł...

#3 OPAT

OPAT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 27 maj 2010 - 12:23:08

Z tego co widzę to największą atrakcją Opatowa jest Opat i jego fani.Przeciwnicy i zwolennicy.
Pamiętam kilka miesięcy temu poruszyłem temat wulgaryzmów na FORUM OPATOWA zwracając uwagę użytkownikowi o nicku "OPAT", że jego język jest zbyt dosadny w stosunku do reszty użytkowników FORUM. I co się okazało, rozpętała się burza wokół tego wątku i wokół samego użytkownika OPATa.Ta sama sytuacja powtórzyła się obecnie kiedy jeden lub dwóch użytkowników lub gości zwrócił uwagę na ostry język w/w dosłownie zaraz znalazło się kilku? lub jeden? którzy ze wzmożoną siłą nie przebierając w środkach zaatakowali uzytkownika o nicku OPAT.Ciekawe prawda.Może warto doprowadzić do tego aby wszyscy, którzy chcą brać udział w FORUM OPATOWA byli zalogowani, może nie dochodziłoby do sytuacji, która jest obecnie.Wnioskuję,że niektórzy ukrywając się pod nick'iem nielogowanym piszą do siebie, oskarżają, bronią i grożą oraz napędzają głupie tematy.
Aby zakończyć te gierki warto przemyśleć w regulaminie FORUM zapis odnośnie obowiązkowego logowania.
CO WY NA TO? Zwracam się tylko do zalogowanych użytkowników FORUM w szczególności do użytkownika OPAT.tukan1963@yahoo.com

witam ciebie po dłuższej nieobecności.

nie mam fanów ani zwolenników, to było by dosyć głupie, przecież to tylko forum internetowe, mam za to krzykaczy którym nacisnąłem parę razy na odcisk wypowiadając swoją opinię negatywną w kwestii rządzenia, budzetu, finansów publicznych etc.... jakbyś zauważył czytając uważnie to rzuciłem rękawicę do merytorycznego konstruktywnego dialogu, i cóż się stało? po raz kolejny zmieszali mnie z błotem, a jest to zaledwie 3 osoby które produkując 3 posty na 5 minut potrafią rozwalić forum dokumentnie zasmiecając postami jak się da, na mój temat w szczególności, opat to opat tamto. Co do języka którego używam, to jakbyś nie zauważył treść jest bez zmian tylko łagodniejsza forma i mniej ostre sformułowania. Co do logowania: Pomysł jest DOSKONAŁY w idei, wykonanie wątpliwe, nie wiem czy pamiętasz napisałem kiedyś że kiedy się nie loguję i coś napiszę jest ok nikt się nie czepia, w momencie kiedy jestem zalogowany, post o tej samej treści, tylko człowiek w kapturze po lewej stronie się ukarze - natychmiast lecą obelgi pod moim adresem, chcesz i masz czas to poszukaj mi postu w którym ktoś by się odniósł do TREŚĆI mojej wypowiedzi, nie nie i nie, treśc nie ma znaczenia, tylko biedaczysko opat któremu trzeba niezwłocznie nawrzucać ile wlezie. Tyle o mnie, wracając do kwestii logowania, jak wspomniałem pomysł jest doskonały, forum by nabrało ogłady, ......... tylko okazałoby się że tych użytkowników tak za wiele nie ma..
poza tym to nie wiem czy admin by na to poszedł. Pozdrawiam Opat
wartość najwyższa to ta by być w zgodzie ze sobą,-----z innymi różnie bywa......

#4 modliszkaa

modliszkaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 27 maj 2010 - 12:48:58

to bardzo dobry pomysł!
"...Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy..."

#5 ~tukan1963@yahoo.com~

~tukan1963@yahoo.com~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:14:28

Powiedział ten który sam nie jest zalogowany;-) Ale może to i jakiś pomysł...

I tu masz rację postaram się naprawić tę zaległosć

#6 ~tukaN1963@yahoo.com~

~tukaN1963@yahoo.com~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:30:23

OPAT napisał:
" wracając do kwestii logowania, jak wspomniałem pomysł jest doskonały, forum by nabrało ogłady, ......... tylko okazałoby się że tych użytkowników tak za wiele nie ma..
poza tym to nie wiem czy admin by na to poszedł."
Dzięki za odpowiedż.Człowiek bierze większą odpowiedzialność za to co pisze będąc zalogowany.
Może uda się przekonać ADMINA poprzez wypowiedzi lub ich brak ,że jest to krok w odpowiednim kierunku w celu zachowania większej dyscypliny na FORUM i szacunku dla siebie i innych użytkowników.
Każdy kto chce lub będzie chciał umieścić swoją opinię będzie musiał być zalogowany.To napewno jest wyjście i krok w odpowiednim kierunku.
Czas przerwać złe wypowiedzi na temat FORUM OPATÓW.
tukan1963@yahoo.com

#7 ~tukan1963@yahoo.com~

~tukan1963@yahoo.com~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:35:43

to bardzo dobry pomysł!

Dzięki za dobre słowo.A może podpowiesz jak to osiągnąć, jak wpłynąć na ADMINA w celu zmiany regulaminu, może nie zmiany lecz jego udoskonalenia?Z pożytkiem dla wszystkich samej administracji też.Po prostu będą mieli samą treść nie śmieci.

#8 Jankiel

Jankiel

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 28 maj 2010 - 12:35:18

Coś cicho w temacie, czyżby nie było zainteresowania wśród użytkowników?

#9 Jankiel

Jankiel

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 28 maj 2010 - 12:37:06

Zapomniałem się podpisać.
tukan1963@yahoo.com

#10 modliszkaa

modliszkaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 28 maj 2010 - 20:55:41

problem tkwi w tym,że chyba niewiele możemy w tym kierunku zdziałać...to nie od nas zależy
"...Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy..."

#11 OPAT

OPAT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 28 maj 2010 - 21:24:45

w tym temacie nic zrobić się nie da, żaden z adminów nie zgodzi się na ograniczenie użytkowników tylko do zarejestrowanych....... forum jest za obszerne na to, teoretycznie się da praktycznie niemożliwe. szkoda koleżka z Uk wcale nie miał złego pomysłu.
ps: Tukan czy jak ci w nowym nicku... dam co dobrą radę, traktuj to forum z przymrużeniem oka i z pewnym dystansem, zauważam że poważnie do tego podchodzisz, zbyt poważnie....... nie przejmuj sięzbytnio nauczysz się, pozdro dla ciebie.
wartość najwyższa to ta by być w zgodzie ze sobą,-----z innymi różnie bywa......

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 07:18:15

Jesli wprowadzone bedzie logowanie to forum może przestać istnieć

#13 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 29 maj 2010 - 07:20:55

Jesli wprowadzone bedzie logowanie to forum może przestać istnieć

oczywiście bo rejestracja wiąże się ze zbieraniem wiązanek od niezarejestrowanych i niby anonimowych wszechwiedzących! a rejestracja powinna być obowiązkowa!

#14 Jankiel

Jankiel

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 29 maj 2010 - 19:45:19

oczywiście bo rejestracja wiąże się ze zbieraniem wiązanek od niezarejestrowanych i niby anonimowych wszechwiedzących! a rejestracja powinna być obowiązkowa!

A może właśnie o to chodzi Administratorowi Forum aby była jatka słowna ze szczególnym wskazaniem na wolnych strzelców?
Znam takie fora inter. gdzie tz. goście mogą tylko poczytać bez możliwości wpisu. A jeżeli po rejestracji powodują pewnego rodzaju zamieszanie zostają z forum usunięci. Muszę przyznać, że wolność wypowiedzi nic nie jest w ten sposób blokowana.Użytkownik piszący swój post bierze niejako za niego odpowiedzialność a więc liczy się z tym, że pisząc paszkwil czy obrażając innego użytkownika może odpowiadać za swoje słowa prawnie, stara się więc korzystać ze swojej swobody wypowiedzi w sposób odpowiedzialny.
Rośnie kultura wypowiedzi bez obrażania kogokolwiek. Uważam tak jak przedmówca, że REJESTRACJA POWINNA BYĆ OBOWIĄZKOWA.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 07:11:57

to bardzo dobry pomysł!

TEŻ TAK MYŚLE

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 12:59:34

LOGOWANIE? TAK , JAK NAJBARDZIEJ BO NIEKTÓRYCH WPISÓW TO SIĘ POPROSTU CZYTAĆ NIE DA

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:56:06

ja jestem za, może wreszcie skończyłyby się durne tematy i wpisy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:40:06

problem tkwi w tym,że chyba niewiele możemy w tym kierunku zdziałać...to nie od nas zależy

Ale administratorzy strony powinni wziąć nasze opinie pod uwagę

#19 OPAT

OPAT

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1357 postów

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:24:39

Ale administratorzy strony powinni wziąć nasze opinie pod uwagę

powinni.

#20 ~zielonka~

~zielonka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:34:40

powinni.

Ja proponuje aby to było forum opata i jescze kilku filozofów. Pozostali będa mielio co czytać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych