Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

DO POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGO

TWOJA KAZIMIERZA

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 10:08:01

Piszczałka Trąbałka przeczytał na forum, że Pan Czesław Kowalski został zatrudniony na stanowisko dyrektora KOK.
Czy Porozumienie Samorządowe potwierdza tę informację? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 10:25:25

Oj Adaś Adaś...

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 15:02:23

ale szok, p. Czesław w KOK!

#4 ~Wyborca X~

~Wyborca X~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 16:17:40

ale szok, p. Czesław w KOK!

Panie Adamie. Jak to zatrudnienie ma się do Pana oświadczenia przed wyborami, że ten Pan nie będzie zatrudniony. Pisałem już wcześniej, że będę zadawał pytania oczekując odpowiedzi. Nie uzyskałem ani na temat wysypiska ( choć na szczęście już się chyba dzięki determinacji mieszkańców wyjaśniło) ani na temt powołania Wicebumistrza - po co i dlaczego w tak małej i niezasobnej gminie Wiceburmistrz. Zaewne i na temat nowego Dyrektora KOK  też nie utyskam odpowiedzi. Wszystkie jak dotychczas obietnice to chyba tylko kiełbasa wyborcza, przytoczyć wypada chyba myśł jednego z byłych europosłów " ciemny naród wszystko kupi", Panie Adamie nie tędy droga. Mam na dziś jeszcze jedno pytanie : co zamierza Pan zrobć ze szkołami, czy nie uważa Pan,że jest ich zbyt wiele, czy stać nas na dopłacanie do nich wszystkich. Czas najwyższy biorąc przykład z ościennych Gmin zrobić jedno precyzyjne cięcie. Pozostawić SP 1 i 3, Wielgus, oba Gimnazja, usprawnić dowóz dziciaków, da to efekt zarówno edukacyjny jak i ekonomiczne, czas na podejmowanie odważnych decyzji a nie pod elektorat

#5 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 16:31:30

Panie Adamie. Jak to zatrudnienie ma się do Pana oświadczenia przed wyborami, że ten Pan nie będzie zatrudniony. Pisałem już wcześniej, że będę zadawał pytania oczekując odpowiedzi. Nie uzyskałem ani na temat wysypiska ( choć na szczęście już się chyba dzięki determinacji mieszkańców wyjaśniło) ani na temt powołania Wicebumistrza - po co i dlaczego w tak małej i niezasobnej gminie Wiceburmistrz. Zaewne i na temat nowego Dyrektora KOK  też nie utyskam odpowiedzi. Wszystkie jak dotychczas obietnice to chyba tylko kiełbasa wyborcza, przytoczyć wypada chyba myśł jednego z byłych europosłów " ciemny naród wszystko kupi", Panie Adamie nie tędy droga. Mam na dziś jeszcze jedno pytanie : co zamierza Pan zrobć ze szkołami, czy nie uważa Pan,że jest ich zbyt wiele, czy stać nas na dopłacanie do nich wszystkich. Czas najwyższy biorąc przykład z ościennych Gmin zrobić jedno precyzyjne cięcie. Pozostawić SP 1 i 3, Wielgus, oba Gimnazja, usprawnić dowóz dziciaków, da to efekt zarówno edukacyjny jak i ekonomiczne, czas na podejmowanie odważnych decyzji a nie pod elektorat

Czy ty jesteś poważny ?

Burmistrz ma siedzieć przy komputerze i odpowiadać na twoje pytania. Przyjdz na sesje i zapytaj. Dziś byłem w urzędzie dziesiątki ludzi setki spraw.Czy dziś szkoły są najważniejsze?

Sa pewne terminy ,procedury.Radni czekali w kolejce ,tyle spraw,wieloś problemów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 18:25:28

Czy ty jesteś poważny ?
Burmistrz ma siedzieć przy komputerze i odpowiadać na twoje pytania. Przyjdz na sesje i zapytaj. Dziś byłem w urzędzie dziesiątki ludzi setki spraw.Czy dziś szkoły są najważniejsze?
 Sa pewne terminy ,procedury.Radni czekali w kolejce ,tyle spraw,wieloś problemów.

Mendrku,
nie kazdy moze isc na sesje ogladac Was , chocby z powodu pracy za granica.Place jednak podatki i zadam odpowiedzi . Zrozumial ?
Dodam ,ze to jest PSI obowiazek odpowiadac na pytanie podatnika.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 18:43:20

Mendrku,
nie kazdy moze isc na sesje ogladac Was , chocby z powodu pracy za granica.Place jednak podatki i zadam odpowiedzi . Zrozumial ?
Dodam ,ze to jest PSI obowiazek odpowiadac na pytanie podatnika.

Tak mędrku ?

Ale są jeszcze granice tych  żądań ;)

#8 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:00:35

Tak mędrku ?

Piszczałka Trąbałka nie każe nikomu zatańczyć, zaśpiewać albo pierdnąć dla uciechy gawiedzi.

Piszczałka Trąbałka prosi o podanie do informacji publicznej, czy Pan Czesław Kowalski został mianowany na stanowisko dyrektora KOK. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:08:05

Tak mędrku ?

Rozumiem, ze odpowiedzi na proste pytania sa zbyt trudne dla MENDRKOW ?

#10 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:13:51

Czy ty jesteś poważny ?

Z szacunku do osób pracujących, starszych oraz mieszkających na obczyźnie,

żądam zapisu posiedzeń sesji w formie plików audio i publikowanie ich na stronach internetowych urzędu MiG oraz starostwa powiatowego. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 21:34:46

tak jest 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 00:02:46

Czy ty jesteś poważny ?

a na stronie internetowej to nie łaska upublicznić? ? 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 10:41:32

Nie, Burmistrz nie ma siedzieć przed komputerem i odpisywać. od go ma swoich doradców i ludzi, pytanie kierując do niego kierowałem do Porozumienia Samorządowego które to w jego imieniu prowadzi stronę, na co innego - pisanie tego co pasuje, to jest czas a na odpowiedzi na pytania ( nie trudne ) to go już nie ma. Trochę to dziwne, wiem, że są niewygodne ale kto powiedział, że będzie łatwo

#14 ~Wyborca x~

~Wyborca x~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 10:45:04

Nie, Burmistrz nie ma siedzieć przed komputerem i odpisywać. od go ma swoich doradców i ludzi, pytanie kierując do niego kierowałem do Porozumienia Samorządowego które to w jego imieniu prowadzi stronę, na co innego - pisanie tego co pasuje, to jest czas a na odpowiedzi na pytania ( nie trudne ) to go już nie ma. Trochę to dziwne, wiem, że są niewygodne ale kto powiedział, że będzie łatwo

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 21:00:58

Co dalej z tym wszystkim robić?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 08:34:55

Jeden wielki bełkot nieuków!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TWOJA KAZIMIERZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych