Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do Pana Kul.Rehabilitanta

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obywatelka~

~Obywatelka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:28:57

Nie pan nie robi z siebie Dziada i Cwaniaka i niech Pan nie przywozi wieczorami samochodem swoich ŚMIECI pod były blok gdzie pan mieszkał na Niepodległości i wrzuca do naszych kontenerów za które my mieszkańcy płacimy i to nie mało..troszkę więcej kultury z pana strony oczekiwałam , No chyba że Pana nie stać na to .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:41:44

Bardzo dobry wpis! Piętnujmy cwaniaczków ile się da!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:47:12

Ja tam bym czegos takiego nie zrobil...trzeba nagrywac i upubliczniac takie incydenty.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:57:59

Ja tam bym czegos takiego nie zrobil...trzeba nagrywac i upubliczniac takie incydenty.

zapraszam na Górniczą gdzie mieszkańcy okolicznych domów wywożą skoszoną trawę na pobocze ulicy i inne śmieci również. Wstyd u siebie posprzątać a innym pod nos wysypać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:33:09

zapraszam na Górniczą gdzie mieszkańcy okolicznych domów wywożą skoszoną trawę na pobocze ulicy i inne śmieci również. Wstyd u siebie posprzątać a innym pod nos wysypać.

straz miejska i inne sluzby co na too?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:40:25

straz miejska i inne sluzby co na too?

Ciekawe kiedy stwierdzisz w swoim hejterskim stylu, że to wina burmistrza?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:53:20

jestem bardzo spokojnym czlowiekiem nawet nie atakuje wszystkich ,ktorzy atakuja mnie musze ich tez nie lubic ,akurat pana burmistrza osoboscie nie znam ,ale moj tata utrzymuje relacje z jego kuzynem wiec nie chce mu tutaj ublizac aczkolwiek czytajac ekscesy o jego poczynaniach dochodze do wniosku,ze to nie ciekawa persona...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:03:49

Chodz z drugiej strony nie lubie sie nikomu podlizywac wiec czasem trzeba atakowac wszystkich tym bardziej gdy jest za co...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:12:04

A  jest  taki pan z Sielpi i co i zamiecione pod dywanik Oj Ziobro się nie długo tym zajmie tak Panie Darku.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:12:20

A  jest  taki pan z Sielpi i co i zamiecione pod dywanik Oj Ziobro się nie długo tym zajmie tak Panie Darku.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:35:44

jestem bardzo spokojnym czlowiekiem nawet nie atakuje wszystkich ,ktorzy atakuja mnie musze ich tez nie lubic ,akurat pana burmistrza osoboscie nie znam ,ale moj tata utrzymuje relacje z jego kuzynem wiec nie chce mu tutaj ublizac aczkolwiek czytajac ekscesy o jego poczynaniach dochodze do wniosku,ze to nie ciekawa persona...

Popros tatusia żeby uzupełnił twa edukacje „czytając ekscesy o jego poczynaniach” aby ktokolwiek zrozumiał o czym mówisz lub piszesz gdziekolwiek nie tylko na tym forum.Poza tym przystopuj z tymi bełkotliwym komentarzami bo trudno się to czyta a jeszcze trudniej zrozumieć o co ci chodzi.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:39:15

Popros tatusia żeby uzupełnił twa edukacje „czytając ekscesy o jego poczynaniach” aby ktokolwiek zrozumiał o czym mówisz lub piszesz gdziekolwiek nie tylko na tym forum.Poza tym przystopuj z tymi bełkotliwym komentarzami bo trudno się to czyta a jeszcze trudniej zrozumieć o co ci chodzi.

czytajac Twoje komentarze odnosze wrazenie ,ze prawdziwa ich intencja jest otrzymanie riposty.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:31:32

czytajac Twoje komentarze odnosze wrazenie ,ze prawdziwa ich intencja jest otrzymanie riposty.

Jak można pisać ze intencja jest otrzymanie riposty to jest nielogiczne.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:49:44

Jak można pisać ze intencja jest otrzymanie riposty to jest nielogiczne.

ojj kiedys cierpialem na depresje w celu otrzymania recepty uslyszalem po krotkiej rozmowie ,ze jestem niesamowicie skomplikowany byc moze to jest przyczyna ,ze to co dla ludzi jest nielogiczne ,nierealne jest moja rzeczywistoscia ,to taka dygresja byc zamiast slowa intencja powinienem uzyc zamiar ...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:50:47

ojj kiedys cierpialem na depresje w celu otrzymania recepty uslyszalem po krotkiej rozmowie ,ze jestem niesamowicie skomplikowany byc moze to jest przyczyna ,ze to co dla ludzi jest nielogiczne ,nierealne jest moja rzeczywistoscia ,to taka dygresja byc zamiast slowa intencja powinienem uzyc zamiar ...

zjadlem ,udalem sie do specjalisty :#

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:56:39

A jest taki pan z Sielpi i co i zamiecione pod dywanik Oj Ziobro się nie długo tym zajmie tak Panie Darku.

czy tu aby przypadkiem nie pani co to o 5.45 grupa 6paziow salutowala a teraz wchodzi Ksiegowa Mafii... po 2msc pojawil sie bat ziobry ,musimy myslec co mowimy zwyczajnie ludzie sa inwigilowani..

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:41:03

krótko mówiąc, wpier*dol?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 22:06:01

krótko mówiąc, wpier*dol?

tak nawet i dzisiaj ,dam Ci adres rzuce kostke z 8pietra .. . Juz tu wczoraj ktos straszyl na forum z ,z mysla ,ze ktos jest idiota i to zglosi(posadzenie,ze taka osoba mysli moze byc chybiona) haha ,a to zawsze sie konczy ,ze kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 23:04:54

Tylko priv,nie przez forum,moze byc z fake konta .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 04:48:24

zero za fajki bez akcyzy się weźmie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych