Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do której szkoły policealnej w Radomiu iść na technika masażystę?

Szkoła policealna Technik masażysta Radom kierunki Edukacja Szkolnictwo szkoły

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 21:05:06

Hej

Wybieram się do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta. W Radomiu kierunek ten dostępny jest w: 

- ,,Żaku" (zajęcia teoretyczne i praktyczne zupełnie gdzie indziej, teoria w Liceum im. Marii Konopnickiej, praktyka ul.Żeromskiego 36)

- ,,Sukces Edukacji" (zajęcia teoretyczne zupełnie gdzie indziej, teoria w samochodówce, praktyka ul.Szewska 28A )

- ,,CKZIU Medyk"

- ,,CKD"

-,,TWP"

-,,Teb Edukacja"

-,,Nova Centrum Edukacyjne" (kierunek płatny. Czesne co miesiąc 149 zł, sesja egzaminacyjna 100 zł dwa razy w lutym i w maju, 245 zł za nieprzestrzeganie frekwencji, 400 zł za rezygnację z kierunku, 20 zł zaświadczenie, 10 zł za legitymację, 10 zł za indeks)

- ,,Omega"

Od razu zaznaczam, że nie chcę iść do tej szkoły tylko i wyłącznie po papierek. Chcę się czegoś nauczyć, dowiedzieć, zdobyć nową wiedzę, umiejętności. Zależy mi na tym, żeby to była w miarę dobra szkoła, bo po prostu nie chcę zmarnować bez sensu 2 lat i otrzymać nic niewarty papierek. Którą szkołę policealną w Radomiu mi polecacie? Która według was jest najlepsza i dlaczego? Bardzo proszę o wasze opinie na temat tych szkół. Do której według was warto iść? 

#2 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:34:54

Re

#3 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:37:56

Ja też od września wybieran się na ten kierunek do CKZiU. Jedyna państwowa szkoła policealna. W innych szkołach kierunek niby bezpłatny ale tylko w trybie np wieczorowym, co dla mnie odpada.

#4 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 10:57:33

A ja polecam Sukces Edukacje. Zajęcia praktyczne odbywają się na Szewskiej 28/3a, teoria w samochodówce. Fajnie wyposażona pracownia, bardzo sympatyczna pani nauczycielka. Zajęcia odbywają się w weekendy, co jest fajną alternatywą dla ludzi pracujących. Osobiście bardzo mi się tam podoba, nikt nie robi z niczego problemu. 

#5 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:23:36

A ja polecam Sukces Edukacje. Zajęcia praktyczne odbywają się na Szewskiej 28/3a, teoria w samochodówce. Fajnie wyposażona pracownia, bardzo sympatyczna pani nauczycielka. Zajęcia odbywają się w weekendy, co jest fajną alternatywą dla ludzi pracujących. Osobiście bardzo mi się tam podoba, nikt nie robi z niczego problemu. 

a na czym tam jesteś? ja chce iść na floryste, tylko nie wiem jak to wygląda. Płatna jest ta szkoła? Chodził tam ktos?

#6 ~WC PICKER~

~WC PICKER~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 10:07:04

techmnkowi masażyście trzeba wystawić d*** i nie przyznawać się że tam w środku w zarodku jest CELLULIT

DO TEGO LEPIEJ NIE MYĆ......sorry...NIE MIEĆ głowy!

d*** bez glowy ma być i bez cellulitu w srodku! 

Antek antycellulistyczny

#7 ~terrorysta narodowy~

~terrorysta narodowy~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 10:09:09

aaaa!

a do POLICEALNEJ najlepiej wstąpić na POLICJE

Antek antyPolicyjny

#8 ania012

ania012

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 14:13:47

ja polecam w Radomiu szkołę NOVA, sama tam chodzę i nie żałuję. Nauczyciele są fajni, duzo przydatnych informacji. dostałam też  legitymacje  warto

#9 NovaRadom

NovaRadom

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 14:47:39

Zapraszamy do Szkoły NOVA CE w Radomiu. U nas słuchacze otrzymują legitymację uprawniającą do zniżek komunikacyjnych oraz zaświadczenie o uczęszczaniu do Szkoły , dzięki któremu możesz ubiegać m.in o rentę ZUS.

Zapraszamy NOVA CE Radom ul. Focha 12/9

Zapisy wciąż trwają!!

#10 ~RadomNOVA~

~RadomNOVA~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:26:20

Uwaga!!! Szkoła NOVA CE w Radomiu rozdaje wejściówki na siłownie !!!!!
Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!
ZAPRASZAMY
SZKOŁA NOVA CE
ul. Focha 12 lok 9 Radom
* wybrane kierunki to: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Grafik Komputerowy Multimediów, Instruktor Fitness

#11 ~RadomNOVA~

~RadomNOVA~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:37:10

Uwaga!!! Szkoła NOVA CE w Radomiu rozdaje wejściówki na siłownie !!!!!
Dla każdego kto się zapiszę do końca grudnia na wybrane kierunki* otrzyma voucher na 3 wejściówki do klubu sportowego GRATIS!!!!! NIE CZEKAJ- ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!- karnet do klubu sportowego czeka na CIEBIE !!!
ZAPRASZAMY
SZKOŁA NOVA CE
ul. Focha 12 lok 9 Radom
* wybrane kierunki to: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Grafik Komputerowy Multimediów, Instruktor Fitness

#12 ~askaaa~

~askaaa~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 16:41:23

Bardzo dobrą szkołą jest Cosinus, ale trzeby by było sprawdzić czy mają masaż w Cosinusie w Radomiu.

#13 ~Lenos~

~Lenos~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 16:11:51

A ŻAK sprawdzałeś? Mój kuzyn się tam uczył i chyba obiło mi się o uszy, że można tam zrobić technika masażystę.  

#14 ~Martyna389~

~Martyna389~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:35:24

Zdeycodwanie polecam Ci Żaka. Świetni nauczyciele, wiele można się nauczyć i z humorem, na luzie. Bardzo dobrze wspominam. :)

#15 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 07:57:49

Rowniez polecam Żaka, ukonczylem szkole policelana i jestem zadowolony

#16 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:07:58

Dużym atutem Żaka jest atmosfera na kursach i lekcjach. Czas mija bardzo szybko, poniewaz mija pozytywniE L:D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoła policealna, Technik masażysta, Radom, kierunki, Edukacja, Szkolnictwo, szkoły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych